Play.SennaNetwork.com ◂ SURVIVAL! | 1.8x/1.16x | Yeni Sezon | Gelişmiş Claim Sistemi | Evcil Hayvan | BattlePass

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu 1.8 . Survivalın tadını tam alamıyorsunuz. Netherite kazmak istiyorsunuz ama 1.8 olduğu için yok. Piglin takas yapmak istyiyorsunuz ama o da yok. Köylü ticaret yapmak istiyorsunuz ama o da 1.14'ün özelliği olduğu için eski köylü mekaniği var ve 1.8 deki bu köylü mekaniği berbat. Keşke 1.16.5 olsaydı.

MGPrime123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2 adet deneme yetkilileriniz var ve sabahtan beri yok o kışkırtma yok o şey yok o böyle diye diye 100 adet müte attılar boş boş sunucunuza emek verdim haram zıkkım olsun!

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2 adet deneme yetkilileriniz var ve sabahtan beri yok o kışkırtma yok o şey yok o böyle diye diye 100 adet müte attılar boş boş sunucunuza emek verdim haram zıkkım olsun!
Merhabalar,

Dediğiniz gibi Deneme Yetkililer, ama aşırı derece de hata ile karşılaştıysanız bunu lütfen bize discord destek talebi üzerinden bildirin.

ibliskizi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuya göz atım ve afk hesapları görünce hayal kırıklıgına ugradım sunucu oyuncu varken %80 afk hesaplardan oluşuyor buna göre sinir koysan 2 diye sunucuda 5*6 afk hesapı acan 3 kişi var 60 kişi görüyorum ama saydıgımda 29 tane oyuncuda afk ismi var.