• rabisu

Hytale Türkiye

Play.ShardOfCraft.Com | DEV EVENTLER | OP Faction | Kutular | Bosslar | Rütbeler | Kredi Sistemi | Edit | Klan Turnuvaları! | Her Cuma VIP Çekilişi |

DonsuzTurkk

Play.RedGamer.XYZ
Sponsor
Özel Üye
Ehemmiyet
Kardeşim benim konu tasarımın harika, sunucun yıllardır açık. Factionun bana göre en kaliteli sunucusu sensin. Sunucuyu daha sunucu listesine bile eklemeyen adamların attığı yorumları pek fazla dikkate alma, umarım daha iyi yerlere geleceksin. Başarıların daim olsun. :asık:
- DonsuzTurk

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Ya kardeşim sunucuda 1 saniye bile oynamadıysan nasıl olurda yorum yapma hakkına sahip oluyorsun Allah aşkına terket konuyu.
Eğer bir sunucuya yorum yapmak için o sunucuda oynamış olmak zorundaysam, forumda böyle bir kural varsa bana özel mesaj ile bildirilmesini istiyorum. Hangi sunucuya yorum yapsam kolaya kaçıp beni engellemeye çalışıyor konudan. Benim sadece mantığıma sığmıyor her cuma vip çekilişi olması falan. Hani OP Faction zaten o tamam haklısın eventler falan yapıcaksın op olucak sunucu. Ama başlıkta da yazdığı gibi her cuma vip çekilişi olması ve sunucunun bu kadar op olması sunucunu kötü etkiler diye düşünüyorum ben sadece. Eğer başlıkta yazan şeyler yoksa da ki bunu sen söyledin. Başlığı değiştirmenizi istedim sadece yanlış yazmasın diye dostum.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
Kardeşim benim konu tasarımın harika, sunucun yıllardır açık. Factionun bana göre en kaliteli sunucusu sensin. Sunucuyu daha sunucu listesine bile eklemeyen adamların attığı yorumları pek fazla dikkate alma, umarım daha iyi yerlere geleceksin. Başarıların daim olsun. :asık:
- DonsuzTurk
Teşekkür ederim Yusuf :) Sana da başarılar diliyorum kardeşim (:

DonsuzTurkk

Play.RedGamer.XYZ
Sponsor
Özel Üye
Ehemmiyet
Takip ediyorum, yıllardır gelişmeye devam ediyor.

Bence kaçırmayın.