Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boş vaktiniz olunca girin doyasıya oynayın. Hileye tahammülü olmayan kaliteli yetkilileri ve oturmuş oyuncu kadrosu var. Tek sıkıntısı şu ki OP-Faction mu yoksa düz Faction mu kararsız kalınarak bir şekilde devam ediyor sunucu hayatına. Kurucuları pek ilgili değil ancak oyun içi sorunlarınızı rehberler karşılayabiliyor. Eventler oturaklı ve sistematik bir şekilde oluyor, zaten köklü bir sunucu kapanma gibi bir endişeniz olmasın, hiç değilse en az bir kaç yıl daha gitmesini bekliyorum. Selçuk'un sunucuyla daha çok içli-dışlı olması gerek ama soğuduğu için pek umursamıyor bence.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boş vaktiniz olunca girin doyasıya oynayın. Hileye tahammülü olmayan kaliteli yetkilileri ve oturmuş oyuncu kadrosu var. Tek sıkıntısı şu ki OP-Faction mu yoksa düz Faction mu kararsız kalınarak bir şekilde devam ediyor sunucu hayatına. Kurucuları pek ilgili değil ancak oyun içi sorunlarınızı rehberler karşılayabiliyor. Eventler oturaklı ve sistematik bir şekilde oluyor, zaten köklü bir sunucu kapanma gibi bir endişeniz olmasın, hiç değilse en az bir kaç yıl daha gitmesini bekliyorum. Selçuk'un sunucuyla daha çok içli-dışlı olması gerek ama soğuduğu için pek umursamıyor bence.
Selam Harun ben Selçuk. Benim bu sene üniversite sınavımın olması nedeniyle zaten sunucuyu bıraktığımı discord sunucumuzda belirtmiştim. Yazın tekrardan düzene girecek inşallah. Sunucumuz Yarı OP Faction sunucusu. Yani dediğin gibi abartılacak editler yok küçümsenecek editler de yok. Teşekkürler

BangYourHead

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunun Moderatörü olarak
Cidden gelmenizi tavsiye ederim çok harika bir sunucu 11GB dev rami ile siz gibi oyuncuları bekliyor, FORUMGAMER üyeleri !