Play.SociopathMC.TK / Köylü Ticareti / 1.8 PvP Sistemi / 1.13.2 / Bosslar / Emek --> AÇILDI!

Sunucumuzu nasıl buldunuz?

• Beğenmedim

• İdare Eder

• Geliştirilebilir

• Beğendim

• Muhteşem!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ArdaBCivas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
116397

Sunucu IP adresi: Play.SociopathMC.TK
Sürüm: 1.13.2
Sunucu türü: Survival

Kapasite: 200
Tahmini açılış tarihi: AÇILDI
İnternet sitemiz: YAKINDA

116398

Sunucumuz yeniliklere açık, eğlenceli ve emek isteyen bir Hayatta Kalma sunucusudur.
Sunucumuzun sizleri zorlayacağından eminim, umarım zorlandığınız kadar da eğlenebilirsiniz :kgül:
Sizleri birlik olma yoluna sokmak ve önünüze çıkan bütün engelleri/zorlukları beraber aşabilmeyi başarmanızı istiyoruz.
Umarım ki diğer oyuncular ile aranızda geçen rekabetlerde kavgalı/gürültülü bir rekabet olmazda, dostçul bir rekabet olur :)

116418

Pazar/Açık arttırma

Bu sistem ile ekonomiyi oyuncuların eline veriyoruz, sunucu marketinden herhangi bir eşya alımı yapılamıyor. Para kazanmak için eşya satılıyor.

1.8 PvP Sistemi

Sizlere 1.13.2 sürümünde 1.8 PvP sistemini sunuyoruz, saldırmak için saldırı barının dolmasını beklemenize gerek yok!

Boss/Güçlendirilmiş yaratık ve Köylü Ticareti

Bu sistem ile etrafınızda beliren yaratıkları keserek, yaratıkların rütbesine göre paralar kazanıyor ve Köylü Ticareti bölümünde eşya takas edebiliyorsunuz. OP eşyalar mevcut fakat bu eşyaları almak sandığınız kadar kolay olmayacak.

Hile ve PvP koruma

Bu iki sistem ile yaptığınız savaşlar tamamen güven altında. Rakibinizde herhangi bir hile tespit edilirse oyundan atılıyor ve PvP'den kaçmış sayıldığı için otomatik olarak öldürülüyor.
Fakat hile kullanan oyuncuları uzaklaştırmıyoruz, neden mi?
Sizi sunucumuzdan uzaklaştırmak yerine, hileleri sizden uzaklaştırmayı hedefliyoruz :)

NOT: Bazen ping sonucu atılmalar olabilir, bunun için şimdiden özür diliyoruz hepinizden. Fakat pinginiz olmazsa bir sorun olmaz.

Rütbe Sistemi

Rütbe sistemimiz var fakat rütbe atlayınca değişen pek bir şey olmuyor, yeni /ekipman elde ediyorsunuz.

Kostümler (Skin)

Eğer kullandığınız kullanıcı adında bir kostüm var ise sunucumuzda kostümünüz gözükür.
VIP alarak istediğiniz bir kullanıcının kostümünü kullanabilirsiniz.

%100 Türkçe Klan Sistemi

Her ne kadar Survival bir sunucu olsa da bu eklenti olmadan rekabet/yağma gibi olaylar olmayacak ve sunucu durgun bir hale gelecek.
O yüzden bunu ekleme gereği duydum, üstelik %100 Türkçe :)

Yağma Sistemi

Klan sistemimiz var demiştik, klan evlerini/kalelerini ele geçirdikten sonra yağmalayabilmeniz içinde bir sistem geliştirdim.
TNT hariç her şey açık.

Pekiii, bir klan bölgesini ele geçirdiniz, sandıkları kilitli ve siz bunların kilidini açmak ve yağmalamak istiyorsunuz, ne mi yapmalısınız?

116401

116402

116403

116404

116405

116406

116407

Sunucumuzdaki her şeyden burada bahsedemedim üzgünüm, sunucumuza gelip kendi gözlerinize görebilirsiniz her şeyi.
Yeniliklere açık bir insanım (abartı şeyler olmadığı sürece). Her birinizin tavsiyesini, önerisini seve seve dinlerim, diğer oyuncularımızla da paylaşırım ve yoğun ilgi gelirse sunucuya bu yeniliği getirmekten mutluluk duyarım :kgül:

Sunucumuza adım atacak hiçbir kişiye adaletsiz davranmıyorum/davranmayacağım. Sunucumuz kalabalık hale gelirse eğer bende yetkili rolümü bir kenara bırakıp sizler ile oynamaktan mutluluk duyacağım :)
Hepinize iyi oyunlar dilerim şimdiden, sevgilerle.

Ekli dosyalar

• cooltext323016952868617.png
    cooltext323016952868617.png
    6.3 KB · Görüntüleme: 205
  • Hile koruması.png
    Hile koruması.png
    12.7 KB · Görüntüleme: 320
Son düzenleme:

ArdaBCivas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz açılmıştır, giriş yapabilirsiniz.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hey dostum! Gel sana bir içki ısmarlayayım şöyle! Sandalyeyi çek otur şuraya bakiyim! Aferin şimdi beni dinle dostum.

Elimde sana göre bir şeyler var. Görüyorum ki sunucu kurmuşsun ve mutlu huzurlu sun. Yeniliklere ve Projelere açık olmak sana avantaj kazandırır.

Hadi şu çantayı aç.

Bu çanta sürprizinin içerdiği avantaj ve paketleri sunucunda iyi bir iyileştirme sağlayacaktır.