IP: PLAY.LIMOPVP.COM & SÖNMEZ İLE BİRLEŞTİ!=||= CONCON(1.11-1.12.2) &HİLEOP FACTİON(1.8-1.12.2) ! - ARABALAR - YETENEK - EDİT - Efsun - Banka - Görev

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Tekrardan hoş geldiniz :şapka:

Son düzenleme:

allyc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel Server Bekliyordum Gelicemmm

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yola devam

Son düzenleme:

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel /MARKET sanal market eklendi

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Madem bu kadar "profosyonelsiniz" yada "Biz kim olduğum önemli değil asıl ne yaptığımız önemli" Türkçemize biraz daha dikkat edebiliriz değil mi? Ayrıca "Biz Kimiz?" bölümünün anlatım kısmında sağ taraf patlamış düzeltebilirsiniz.

Sıradan lapisli bir faction sadece "Yetenek" özelliği getirilmiş.

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Madem bu kadar "profosyonelsiniz" yada "Biz kim olduğum önemli değil asıl ne yaptığımız önemli" Türkçemize biraz daha dikkat edebiliriz değil mi? Ayrıca "Biz Kimiz?" bölümünün anlatım kısmında sağ taraf patlamış düzeltebilirsiniz.

Sıradan lapisli bir faction sadece "Yetenek" özelliği getirilmiş.
Alfa Sürümdeyiz tek başıma bütün her şeyi yapmak zor haliyle böyle hatalar olabilir.
farklı olan şeyler /yetenek /efekt /mpet lerdir.
Değerli yorumun için teşekkürler.

Son düzenleme:

HeroR3kt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
asdasd.png

Server'ı Denemek İçin Girdim Bakayım Neler Var Yok Diye Güzelse Oynıyım Dedim Fakat Serverda Herkes ''Mal Bebe Salak'' Gibi Kelimeler Yazıyorlar
Forumda Hakkımızdakini Okuduğumda ''Saygıda Asla Kusur Etmeyiz'' Diye Bir Cümle Yazılmış Bumu Kusur Etmeyişiniz Rehberiniz Bile ''Mal Bebe''Gibi Laflar Söylüyor Bu Durumu ''Yönetici'' Taglı Birine Söylediğimde Cümlem Aynı Şunlardı Daha Sonrada Ban Attı Zaten;
ffa.png

Bu Logu Arkadaşımdan Aldım Server'a 2 Kişi Başlamıştık Gördüğünüz Gibi Herkes Rehberden Şikayetçi Ve Saygıda Kesinlikle Kusur Var Kuralların Olmadığı Bir Sunucu Burası Rehberin Bana Söylediği Şey ''[16:48:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? SouFly [RehberVIP] LizardLoves > Massive bize kurucu söyledi sadece ana bacı küfür edene mute atılıcak'' Saygı Sadece Küfürle Ölçülmez Aldığınız Rehberler Bile Hakaret Ediyor Üstelik Hakkımı Savunmaya Çalışınca Sınırsız Ban Yiyiyorum.

BU Sunucuyu Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum Hakkımızı Savununca Bile Ban Yiyiyoruz ''Saygıda Kusur Yoktur.'' Bencede Hakkını Savunana Kesinlikle Saygı Duyuyorsunuz. Teşekkürler.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Alfa Sürümdeyiz tek başıma bütün her şeyi yapmak zor haliyle böyle hatalar olabilir.
farklı olan şeyler /yetenek /efekt /mpet lerdir.
Değerli yorumun için teşekkürler.

Eğer kaliteli bir sunucu olma düşüncen böyleyse tamam. Her şeyi tam anlamıyla yapana kadar sunucuyu açmaya bilirdin.

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 85110
Server'ı Denemek İçin Girdim Bakayım Neler Var Yok Diye Güzelse Oynıyım Dedim Fakat Serverda Herkes ''Mal Bebe Salak'' Gibi Kelimeler Yazıyorlar
Forumda Hakkımızdakini Okuduğumda ''Saygıda Asla Kusur Etmeyiz'' Diye Bir Cümle Yazılmış Bumu Kusur Etmeyişiniz Rehberiniz Bile ''Mal Bebe''Gibi Laflar Söylüyor Bu Durumu ''Yönetici'' Taglı Birine Söylediğimde Cümlem Aynı Şunlardı Daha Sonrada Ban Attı Zaten;
Ekli dosyayı görüntüle 85119

Bu Logu Arkadaşımdan Aldım Server'a 2 Kişi Başlamıştık Gördüğünüz Gibi Herkes Rehberden Şikayetçi Ve Saygıda Kesinlikle Kusur Var Kuralların Olmadığı Bir Sunucu Burası Rehberin Bana Söylediği Şey ''[16:48:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] ? SouFly [RehberVIP] LizardLoves > Massive bize kurucu söyledi sadece ana bacı küfür edene mute atılıcak'' Saygı Sadece Küfürle Ölçülmez Aldığınız Rehberler Bile Hakaret Ediyor Üstelik Hakkımı Savunmaya Çalışınca Sınırsız Ban Yiyiyorum.

BU Sunucuyu Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum Hakkımızı Savununca Bile Ban Yiyiyoruz ''Saygıda Kusur Yoktur.'' Bencede Hakkını Savunana Kesinlikle Saygı Duyuyorsunuz. Teşekkürler.
Olayı siz büyütüyorsunuz 1 defa bebe demekle rehberlikten atıcak halimiz yok özür diledi bida olması durumunda çıkarıcaz
Can sizi yanlışıkla banladı sizi değil başka birine atıcaktı gerçekten söylediğim doğru log kayıtlarını atayım sizi banladıktan 1 2 dk sonra tekrar açtı banınızı.

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer kaliteli bir sunucu olma düşüncen böyleyse tamam. Her şeyi tam anlamıyla yapana kadar sunucuyu açmaya bilirdin.
Yorum yazmak için zaman ayırdığın için teşekkür ederim.
Tam anlamından ziyade oyunculara sorup bir şey ekliyorum onların fikirlerini alıyorum Alfa sürümün amacı bu iyi forumlar :)

HeroR3kt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aldığınız Rehber Bile Torpille Alınmış Hiçbir Faction Bilgisi Yok Vipi Bile Torpil Sizin için iyi Olması Değil Arkadaşınız Olması Yeterli Sanırım
dasd.png

Para Vererek VİP Alanlarda O Yok Buda Torpilin Göstergesi Para Verenelrin Hakkına Giriyorsun Torpille Ayrıca Hiçbir Bilgisi Yok
Bunu Dedikten Sonrada Atmanız Beni Şaşırttı Demekki ''Bebek'' Demekle Atılıyormuş Dimi?
sadad.png

Sizde Ne Yaptığınızı Bilmiyorsunuz Kuralları Okuyayım Dedim Kurallar Diye Bir şey Yok
Tek Kural ''Hero'' Adlı Yetkilinin Sadece Ana Bacı Sövenlere Mute Atın Demesi .Yazılı Hile Yasak vs. Gibi Hiçbir Kural Yok Hileden Ban Yeseniz Bile
Öyle Bir Kural Olduğunu Size Kanıtlayamazlar Ve Kendinizi Savunabilrisiniz.
Yanlışlıkla Atma Mevzusuna Gelelim Eli Kayıp Başkasına Ban Atıcakken Elli Massive mi Yazdı? Üstelik Ben Banlandıktan Sonra Kimse Banlanmadı
Demekki Yanlışlıkla Olan Bir Ban Değil.

BU Sunucuyu Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum Hakkımızı Savununca Bile Ban Yiyiyoruz ''Saygıda Kusur Yoktur.'' Bencede Hakkını Savunana Kesinlikle Ban Atarak Saygı Duyuyorsunuz. Teşekkürler.

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aldığınız Rehber Bile Torpille Alınmış Hiçbir Faction Bilgisi Yok Vipi Bile Torpil Sizin için iyi Olması Değil Arkadaşınız Olması Yeterli Sanırım
Ekli dosyayı görüntüle 85275
Para Vererek VİP Alanlarda O Yok Buda Torpilin Göstergesi Para Verenelrin Hakkına Giriyorsun Torpille Ayrıca Hiçbir Bilgisi Yok
Bunu Dedikten Sonrada Atmanız Beni Şaşırttı Demekki ''Bebek'' Demekle Atılıyormuş Dimi?Ekli dosyayı görüntüle 85274
Sizde Ne Yaptığınızı Bilmiyorsunuz Kuralları Okuyayım Dedim Kurallar Diye Bir şey Yok
Tek Kural ''Hero'' Adlı Yetkilinin Sadece Ana Bacı Sövenlere Mute Atın Demesi .Yazılı Hile Yasak vs. Gibi Hiçbir Kural Yok Hileden Ban Yeseniz Bile
Öyle Bir Kural Olduğunu Size Kanıtlayamazlar Ve Kendinizi Savunabilrisiniz.
Yanlışlıkla Atma Mevzusuna Gelelim Eli Kayıp Başkasına Ban Atıcakken Elli Massive mi Yazdı? Üstelik Ben Banlandıktan Sonra Kimse Banlanmadı
Demekki Yanlışlıkla Olan Bir Ban Değil.

BU Sunucuyu Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum Hakkımızı Savununca Bile Ban Yiyiyoruz ''Saygıda Kusur Yoktur.'' Bencede Hakkını Savunana Kesinlikle Ban Atarak Saygı Duyuyorsunuz. Teşekkürler.

Son düzenleme: