play.specialmc.network | Eski SkyBlock Deneyimini Özleyenlere |Nakit Para Ödüllü Emek Sunucu

Sunucumuz Nasıl?

• Muhteşem!

Kullanılan: 2 100.0%
  • Güzel

Kullanılan: 0 0.0%
  • İyi

• Fena Değil

• Kötü

• Kullanılan toplam oy
    2

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucu İsmi: SpecialMC SkyBlock
Sunucu Türü: Skyblock
Sunucudaki Ram Miktarı: 6 GB
Slot: 100
Hosting: Batihost
Site: Tıkla!
IP Adresi: Play.SpecialMC.Network
Sürüm: 1.8.X
Ortalama Ping: 30-60 MS

Sunucumuza girdiğinizde lütfen alım var mı gibi şeyler söylemeyiniz.
Alımlarımız tabii ki de mevcuttur hatta sınırsızdır. Eğer emek verirseniz elbet bir gün yetkili olursunuz fakat tak diye alım var mı beni rehber yap diye olmuyor.
Alım başvuruları için link: Tıkla git! >

Para Ödülü Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız.
Sorularınıza otomatik cevap veren bot sistemi.
AntiBug sistemi sayesinde sıfır bug.
CombatLog sayesinde savaştan kaçanlar öldürülür.
Gelişmiş ve adaletli Kelime Oyunu.
Madalya sistemi sayesinde tabda ve kafanızın üstünde görünen güzel bir madalya kazanın. (/madalyalar)
Tamamen optimizeli sunucumuzda sıfır lagın keyfini sürün.
İpeksi kazma ile spawnerları alın, normal kazma ile kırınca gelmez.
Oto Satış sistemi sayesinde her şeyi hızlıca satın. (/os)
Oynanış Süresi sistemi sayesinde Oynama Sürenizi ve daha fazlasını görün. (/sure)
Profil sistemi sayesinde kendi bilgilerinizi gösterin ve diğer oyuncuların bilgilerini görün. (/profil)
Blok kazarken canınız sıkılmasın. Youtuber's life tarzı Zaman geçirmek amacıyla minetuber's life oyunu.(/mt)
Skin sistemi sayesinde skininizi değiştirin. (/skin)
Uyarı sistemi sayesinde 20 uyarıyı geçen kişiler banlanır ve küfürler azalır. (/uyarı)
Yetkililer sistemi sayesinde yetkilileri bir menüde görün. (/yetkililer)
Kırılan Kırık Taş Direkt Envantere Gelir.

Sunucuda tek kurucu,op,admin olduğu için Rehber vb. yetkilileri yazmaya gerek duymadım.
Rehber başvurusu yapmak için
tıklayınız.
Kurucu
Fusky

NASIL PARA KASILIR

Kırıktaş Oluşturucusu: Olmazsa olmaz sınırsız taş. Taş kazıp satarak para kazanın!
MobTrap: Mobların spawn olup öldüğü bir tuzak. Moblardan düşenleri satıp para kazanın!
GOLEM SP: GOLEM SP ile hızlı bir şekilde para kazanıp gelişin!
Çeşitli Tarım Ürünleri: Buğday, Netherwart, Kakao, Balkabağı v.b ile para kasabilirsiniz.

SİSTEMLER

Profil Sistemi:
----------------------------------
Bu sistem sayesinde diğer oyuncuların bilgilerine bakabileceksiniz. /profil <oyuncuismi> komutuyla diğer oyuncuların bilgilerine bakabilirsiniz.
Resim:

Madalya Sistemi

Bu sistem sayesinde oyunda gösterdiğiniz başarıya göre madalyalar alıp ödüllendirilebilir, oyuncular arasında saygınlık ve güvenilirlik kazanabilrsiniz.
Kullanım (/madalyalar Oyuncu)
RESİM:

MineTuber's Life Oyunu

Bu sistem sayesinde blok kırmaktan arta kalan zamanınızda /mt yazarak bir youtuber edasıyla sizde minetuber olabilirsiniz. İlerileyen zamanlarda en iyi minetuber'lere ödül ve ayrıcalıklar sağlanacaktır.
Resim:

Online Sistemi

Bu sistem sayesinde /online komutu ile sunucuda kaç kişi olduğunu görebilir, para ve exp biglisine ulaşabilirsiniz.
Resim:

OtoSat Sistemi

Bu sistem sayesinde kırdığınız kırık taşları 64 adet olduğunda otomatik olarak satabilirsiniz.
Resim:

SPAWN

BOSS ARENA

ARENA

SANAL MARKET

ADA SEÇENEKLERİ

Selam arkadaşlar. Öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Adım Mert 19 yaşındayım yaklaşık 4 yıldır yarı profesyonel olarak kodlama ve yazılımla uğraşıyorum. Minecraft a 2 yıldır ara vermiştim ve tekrar oynamak için döndüğümde opSkyBlock diye bir şey ile karşılaştım. Girdim baktım girişte spawner para dağıtıyor adamlar ve tam bir creative sunucusu hiçbir emek sarf etmeye gerek kalmadan her şeyi elde edebildim ve bu yanlızca 2 saat sürdü. Gerçekten emek isteyen hiçbir sunucu göremediğim için bende böyle bir sunucu açmaya karar verdim ve 1 ay boyunca boş zamanlarımda geliştirmeye başladım. Şimdi plugin paketi alıntı map şurdan demeye gelen arkadaşlar olucak hiç yorum yapmadan onları dışarıya alıyım çünkü kendimi ne pluginer nede builder olarak tanıttım ben yanlızca ufak çaplı yazılımlar geliştiren bir oyuncuyum. Kendime göre bir sunucuda olması gereken şeyleri tek bir sunucuda topladım. Eksiklerim olabilir tek kişiyim sonuçta aklıma gelmemiş olabilir. Bu konuda'da iş siz değerli oyunculara düşüyor. Web sitemiz ve forum tanıtım konumuzdan bizlere istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. İyi Oyunlar...

Dipnot: Tüm sistemleri buraya eklemem mümkün değildi daha fazlası için sunucumuza davetlisiniz.

Son düzenleme:

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımınızı beğendim. Başarılar diliyorum.