/NovaNW.BATIHOST.NET\ Yeni sunucumuz AKTİF! Ayrıntılar için TIKLA!

NovaNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
115715
Herkese merhaba arkadaşlar, peki ya kim bu NovaNW. Ne kadar yeni sunucu açmış olsak'ta bazı kişilerin açtığı sunucularda deneyimimiz oldu tabi ki. Açtığımız bu sunucu ile ben yani VeteranZ hayalimi gerçekleştirdiğim için ayrı bir mutluyum bunu buraya eklemek istedim. Şimdi diyeceksiniz neden minecraft sunucusu açmak hayalin'di çünkü yeterli bilgim yoktu ve yanımda arkadaşlarım yoktu. Bunu hep birlikte başarmak için sizi sunucumuza bekliyorum.

115717
Elbette sunucumuzda eklentiler var başlayalım.

Auction house: Bu sayede eşyalarınızı /ah'a koyup satabilirsiniz.
ChestShop: Bu sayede ormanın yakınlarında marketler oluşturabilir ve satış yapabilirsiniz dikkatli olun alışveriş yaparken saldırıya uğramayın.
CratesPlus: Sunucumuzda kasalar'da var tabi ki Supernova, Efsanevi, Spawner ve VIP kasalarını açıp muhteşem ödüller kazanabilirsiniz.
FarmProtect: Bu sayede tarım alanlarınız güvende.
GriefPrevention: Kürekle claim atabilir ve kendinize özel minimum 10x10 alanlar oluşturabilirsiniz.
Lockette: Sandıklarınızı kitlemeyi unutmayın eğer unutursanız vay halinize.
RandomTeleport: Rastgele bir yerde başka bir hayat kurmaya ne dersin? Şaka dostum fazla uzağa gitmene izin veremem.
SilkSpawners: Aslında sana bir zombi spawneri yakışır he? Belki mobfarm kurarsın.
Skript: Birbirinden harika skriptlere ne dersiiiin.
TreeAssist: Bu sayede ağaçlara kökten çözüme ne dersin.

115718

VeteranSquadron: Metehan Telefon: 0537 935 6253
SerSeRi: Metin Discord'dan ulaşabilirsiniz
RebelNightOwl: Musa Telefon: 0531 312 8336

Esenlikle kalın.