Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Güncelleme :)

1594216547434.png

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ellerine sağlık kitleyi toplamayı başardığına göre doğru yoldasın dahada büyümen dileğiyle başarılar. :tamam:

kJapa

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim iyi oyunlar dilerim.

Çok teşekkür ederim sunucuda toxic , flamer , grief yapan kişileri barındırmıyorum.
en ufak küfürde bile ağır yaptırımlar uyguluyoruz.
Keyifli bir oyun oynamanız dileğiyle.
Kolay gelsin, Faction arıyordum kendimi burda buldum.İlk olarak zorlayıcı içeriği ve medieval tarzı tasarımlar ile beni çok cezbetti çıkamadım mutluyum.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kolay gelsin, Faction arıyordum kendimi burda buldum.İlk olarak zorlayıcı içeriği ve medieval tarzı tasarımlar ile beni çok cezbetti çıkamadım mutluyum.
Mutlu olmanız bizleri de mutlu ediyor keyifli oyunlar dilerim :1:

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun Yetkilileri Çok Saygılı Oynanmayı Hakeden Bir Sunucu Tebrikler.

dhizek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda herkes hile olmasına rağmen Moderatörleri sürekli oyunda 2 kişiyi sırf sevmediği sapık gibi takip ediyor açığını arıyor ve ne yaptıysa izliyor. Sonunda ban attılar zaten atmadan önce tüm her şeyimi sildiler. Discord adreslerinde Ticket atmamı söylediler eşyalarımı ve sandıklarımı sildikten sonra. Ticket açtıktan sonra da direk Discord adreslerinden banladıla. Sözde emeklerimiz boşuna girmiyecekmiş falan hikaye. 1 haftalık emeğim çöp oldu.

Lafın kısası takıntılı bir moderatörleri var ve kendinizden nefret ettirdiğiniz takdirde her an ban yiyebilirsiniz xd.

dhizek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ha bu arada rehberler kendi keyiflerine göre mute atıyorlar.

1594984512188.png

gchopur

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
aldıkları asistanlar ilgisiz sürekli afk'lar. kendileri soru sorup oyuncular cevaplıyor. paralel evren gibi. değişik.
1594985372820.png

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
aldıkları asistanlar ilgisiz sürekli afk'lar. kendileri soru sorup oyuncular cevaplıyor. paralel evren gibi. değişik.
Ekli dosyayı görüntüle 174148
Aldıgımız asistanlar bu işi gönüllü yapan kişiler her şeyi bilemezler yeri geliyor sunucu sahibi olarak ben de her şeyi bilemiyorum.
Aldıgımız asistanlar gönüllü olarak yaptıkları için de 7/24 destek vermek zorunda değiller çünkü bu işlem karşılıgında bir ücret almıyorlar
Yeri geldiklerinde bilmedigi bir şey olduğunda soru sorabilirler. Bu çok normal bir şey.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sunucuda herkes hile olmasına rağmen Moderatörleri sürekli oyunda 2 kişiyi sırf sevmediği sapık gibi takip ediyor açığını arıyor ve ne yaptıysa izliyor. Sonunda ban attılar zaten atmadan önce tüm her şeyimi sildiler. Discord adreslerinde Ticket atmamı söylediler eşyalarımı ve sandıklarımı sildikten sonra. Ticket açtıktan sonra da direk Discord adreslerinden banladıla. Sözde emeklerimiz boşuna girmiyecekmiş falan hikaye. 1 haftalık emeğim çöp oldu.

Lafın kısası takıntılı bir moderatörleri var ve kendinizden nefret ettirdiğiniz takdirde her an ban yiyebilirsiniz xd.
Sunucuda Hile olan herkese aynı işlem yapılıyor. 2 kişiyi sevmediği dediginiz 50 kişinin aktif olduğpu bir sunucuda 2 kişi geri kalan 40 kişi tarafından sevilmiyorsa sizce sorun 40 kişide mi 2 kişide mi?
Sunucunun huzurunu bozan herkes sunucudan uzaklaştırılır rütbesi yetkisi veya yatırdıgı para önemli değil sorgusuz sualsiz uzaklaştırılır.