PLAY.SURVIVALTURK.COM | 2020 | 1.8 | Her Ay 1000 TL Nakit Ödülü (+ Ödül Havuzu) Farm ve PvP Bir Arada [i9 9900K Dedicated Sunucu]

KRYGT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.survivalturk.com
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
450
Sunucu Türü
Factions
banner.gif

Büyük Açılış: ÇOK YAKINDA AÇIKLANACAKTIR.

Merhabalar, herkese iyi forumlar ve keyifli oyunlar dilerim. Hazırlanan görseller ve yapılan çalışmalar kendisini anlatacak ama hepsinden önce izninizle kendimi anlatayım ve sizlere tanıtayım.

İsmim Devi, 26 yaşındayım. Aktif olarak işleyen ve yukarıda da banner reklamını gördüğünüz SurvivalTurk sunucusunun sahibiyim. Ortağım ve kendi ekibim ile yürüttüğümüz bu projelerde, prestijli bir network kurmayı hedefliyoruz. Mevcut, açık tek sunucumuz olan Survival sunucumuz 3 ayda +6000 kullanıcıya ulaştı ve aktif, kemik oyuncuları ile oturmuş bir şekilde her geçen gün büyümeye devam ediyor. Survival bizim ilk çocuğumuzdu, onu büyüttük, evlendirdik ve şimdi yeni çocuğumuz olan Factions'a yoğunlaştık.

Her zaman heves ettiğim ESpor ile Minecraft'ı harmanlama hayalime karşın bir adım daha attım ve ödül havuzlu ve bol nakit ödüllü bir factions sunucusu açacak olduğumuzun müjdesini sizlere vermek istiyorum.

Haftalarca, sabahlara kadar çalıştık, çabaladık. Bu satırları bile gözlerimden uyku akarken yazıyorum. O sebep ile eğer hatam olursa lütfen affola.

Bizler bu sunucu için çok paralar harcadık ama hepsinden önemlisi çok emek verdik, umarım emeğimizin karşılığını alırız. Sizler de çokca emek vereceksiniz, şüpheniz olmasın emeğiniz de bizlere emanet.

28 Ağustos 19:00'da kudretli, i9 9900k sunucumuzda sizleri de ağırlayabilmek dileğiyle... Sizi şimdi görseller ile başbaşa bırakayım.

Son düzenleme:

Asta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
baya güzele benziyor umarım hemen kapanmaz

KRYGT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
baya güzele benziyor umarım hemen kapanmaz

teşekkür ederiz. yöneticilik anlayışımız belli; oyuncular sunucuya sahip çıkarsa, sunucu da oyunculara sahip çıkar.
hayırlısıyla çok daha uzun ömürlü olacağız.

Siasbus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı bir tasarım bahsettiğiniz sistemler çok hoş sabırsızlıkla bekliyorum.

KRYGT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yüksek müsadeniz ile burayı rezliyorum. Sunucu ile ilgili güncelleme ve yenilikleri bu cevap üzerinden editleyerek paylaşacağım.

KRYGT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Yetkili Alımı varmı

ilgin için teşekkürler fakat, yetkili alımları konusunda çok titiziz ve sunucumuz önceden eğitim verdiğimiz ekipler tarafından yönetilecek
aynı şekilde yetkililerin herhangi bir klana üye olması kesinlikle yasaktır.
tarafsız ve adil bir oyun deneyimi için buna çok dikkat ediyoruz.

cangurel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı ve emek dolu gözüküyor, iyi eğlenceler.