PLAY.TAKLACRAFT.COM | 1.8/1.16.5 | EMEK SKYBLOCK | Çiftçi, Otomatik Piston, Teslimat, Gezgin Tüccar ve daha fazlası

TaklaCraft_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.TaklaCraft.Com
Oyun Sürümü
1.8/1.16.5
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
Emek SkyBlock

Son düzenleme:

TaklaCraft_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2. günümüzde 56 çevrimiçiyi gördük. Herkese teşekkürler.
unknown.png

Son düzenleme:

TaklaCraft_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
4. Günümüzde 73 çevrimiçiyi gördük. Herkese teşekkürler.
ff.PNG

Son düzenleme:

GrondaRs01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu güzelde yetkilileri sıkıntılı bir sıkıntı olduğunuzda hiçbir türlü yardım alamıyorsunuz ve kendi halinde kimse gelişemiyor illa birinden yardım almak zorunda resmen oyunu vipler yönetiyor başarılar

TaklaCraft_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu güzelde yetkilileri sıkıntılı bir sıkıntı olduğunuzda hiçbir türlü yardım alamıyorsunuz ve kendi halinde kimse gelişemiyor illa birinden yardım almak zorunda resmen oyunu vipler yönetiyor başarılar
Yorumun için teşekkürler. Hocam yetkili kadromuzu yeniliyoruz bu tür sorunlar olabilir tabii ki. Para kasma mevzusunuda gelirsek zaten havuç, patates, buğday farmları çok para getiriyor. VIP'ler sunucuyu yönetmiyor emin olun VIP almanız bile sunucuda oynamadıktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor ve para kasamıyorsun oyuncularımız hiç sunucudan çıkmadığı için zaten bu kadar para kasabilmiş durumdalar. Yetkili konusunda yaşattıklarımız için özür dileriz.

GrondaRs01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucudaki yarış emek yarışı diyil ki kim daha çok para yatırıcak onun yarışı bunu admin ilede konuştuk adminde aynı şeyi söylemişti . Oyuncular viplerin işini yapmaktan kendileri oynayamıyor oynasalarda viplerin teklif ettikleri kadar yapamıyorlar ben suncuda 6 saat aralıksız viplerin işini yaptım gelen paranın tamamını farm yaptım ve kazanamadım oyuncuların gelişmesi için yine viplere muhtaç oluyor. yetkililerden kastım kurucular kurucularımı değiştiriceksiniz ?

TaklaCraft_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucudaki yarış emek yarışı diyil ki kim daha çok para yatırıcak onun yarışı bunu admin ilede konuştuk adminde aynı şeyi söylemişti . Oyuncular viplerin işini yapmaktan kendileri oynayamıyor oynasalarda viplerin teklif ettikleri kadar yapamıyorlar ben suncuda 6 saat aralıksız viplerin işini yaptım gelen paranın tamamını farm yaptım ve kazanamadım oyuncuların gelişmesi için yine viplere muhtaç oluyor. yetkililerden kastım kurucular kurucularımı değiştiriceksiniz ?
Öncelikle lütfen mesaj atarken doğru Türkçe kullanın aksi takdirde bir daha mesajlarınıza cevap vermeyeceğim. Şu an 2 kurucu işlerde çalışıyorlar, 1 kurucu ise ayrı oyun modu yapıyor 7/24 onla uğraşıyor o yüzden pek aktif olamıyor. Zaten dün 5 adet rehber aldık bu gibi durumlarda olmasın diye. Lütfen bu gibi mesajlar atmadan önce başka sunuculara göz atmanızı daha sonra yorum atmanızı tavsiye ederim.

TaklaCraft_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sürüm 1.2 Yaması
Kod:
 Abone kasası kaldırıldı.
Mob kasası eklendi.
Ürünlerin fiyatları düzenlendi:
   - Örümcek gözü(Satış): 40 -> 50
   - Çürük et(Satış): 15 -> 22.5
   - Kemik(Satış): 15 -> 25
   - Ok(Satış): 20 -> 22.5
   - İp(Satış): 23 -> 28
   - Kömür(Satış): -> 30
   - Lapis(Satış): 30 -> 25
   - Zümrüt(Alış): 3,125 -> 5,000
   - Zümrüt Blok(Alış): 28,125 -> 78,125
   - Kızıltaş(Alış): 500 -> 1,000
   - Kızıltaş Blok(Alış): 4,500 -> 9,000
   - Isıtılmış Taş(Satış): -> 16,5
Çiftçi satın alma komutu değiştirildi - /çiftçi satınal
/çiftçi komutu ile çiftçi paneline bakma eklendi.
Domuz Adam yaratıcısının alt limiti 4 milyon yapıldı.
Eşya silinme sorunu çözüldü.
Fırlatıcı ve Bırakıcı konumu aktifleştirildi: Limit 10
/süretop eklendi.
Mob coin eklendi: (Mob coin  market birkaç gün içerisindeaktifleştirilecektir)
Mob coin oranları: Zombi, iskelet  %5, Örümcek  %6, Creeper, blaze  %7, Domuz Adam  %8,  Enderman  %15
Destansı kasasına Domuz Adam yaratıcısı eklendi.
Envoy içerikleri düzenlendi.
     Takla Kasa

50,000 TC
     32 Toprak
     2 Elmas blok
     ---------------------
     Şans kasası

25,000 TC
     24 Toprak
     1 Elmas Blok
     16 Demir Blok
     8 Altın Blok
     32 Demir külçesi
     16 Altın külçesi
     --------------------
     Klasik kasası

10,000 TC
     16 Toprak
     8 Demir Blok
     2 Altın Blok
     5 Elmas
     16 Demir külçesi

jakilor

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdik 1 k kılıç kastık ekiple herkezi hergün kese kese oyuncu bırakmadık sunucuda elimize sağlık 2 sezondur sunucuyu yok ediyoruz geçmiş olsun size