PLAY.TEKKANTR.COM DETAYLAR İÇERDE!

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben 5-6 yıldır minecraft survival konsepti oynadım sadece survival arada bi skyblock girerdim. Beni bazıları SonMilas survival sunucusu sahibi olarak bazılarıda AdamMontoya - Mobbed nickiyle tanır. Girdiğim sunucuda 1. olurum sunucunuza girip bakacağım eğer oyunculara özel yardım yapılıyorsa gizliden bunu anlarım umarım öyle bir şey olmaz.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben 5-6 yıldır minecraft survival konsepti oynadım sadece survival arada bi skyblock girerdim. Beni bazıları SonMilas survival sunucusu sahibi olarak bazılarıda AdamMontoya - Mobbed nickiyle tanır. Girdiğim sunucuda 1. olurum sunucunuza girip bakacağım eğer oyunculara özel yardım yapılıyorsa gizliden bunu anlarım umarım öyle bir şey olmaz.
Kuşkun olmasın gardaşım. Bekleriz..

Bende orda olucam iyi oyunlar :)
Bekleriz ... Sağol Sanada İyi Oyunlar.

UstaBuilderMurat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server güzele benziyor ! Şaka şaka çok güzel fakat Coin - Kredi ile alışveriş + Daha ucuz ve daha çok rütbe gelmesi tavsiyemdir onun dışında ormanın biraz daha büyük olması oyuncuların istediği gibi bir bölge almasına olanak sağlardı ve item gitmeyen arena yapmanız kalitenizi arttırır iyi oyunlar .

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server güzele benziyor ! Şaka şaka çok güzel fakat Coin - Kredi ile alışveriş + Daha ucuz ve daha çok rütbe gelmesi tavsiyemdir onun dışında ormanın biraz daha büyük olması oyuncuların istediği gibi bir bölge almasına olanak sağlardı ve item gitmeyen arena yapmanız kalitenizi arttırır iyi oyunlar .
Teşekkür ederim gardaşım.. Coin Sistemi İle Alışveriş Mevcut , Kredi Sistemine Pek Girmek İstemedim. Sunucumuzda İtem Gitmeyen Arenada Mevcut :) Önerilerini Dikkate Alacağım İyi Forumlar Gönlü Güzel Kardeşimm.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AÇILIŞ: 85 ONLİNE! ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN GARDAŞLARIM..
PLAY.TEKKANTR.COM