Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Play.TrollFaction.Com >> CUMARTESİ 19:00 EVENT VE ÇEKİLİŞ | Sanal Market / Takas / Müzik / Başarımlar / İddaa / Level Market / Gelişmiş Rütbe / Meslek

cocukcocuk13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.trollfaction.com
Oyun Sürümü
1.8 1.14
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Factions

TANITIM VİDEOSU

TechnoTroll Youtube Kanalı sahipleriyiz. Uzun bir süre sonra ortadan kaybolmuştuk. Bizi tanıyorsanız başımıza gelenleri de biliyorsunuzdur. 5 yıllık minecraft sunucu tecrübemize dayanarak sizi eğlendireceğimizden eminiz.

play.trollfaction.com

Sunucu versiyonu : [1.8.X - 1.14]
Sunucu Rami: 8 Gb
Sunucu Slotu: Sınırsız
Sunucu IP: play.trollfaction.com

S: Sunucuda Premium ile giriş şart mı?
C: Hayır, sunucu crack sunucudur.

S: Site veya bir başka yerden kayıt olmam gerekiyor mu?
C: www.trollfaction.com üzerinden kayıt olmanız gerekiyor.

S: Sunucunuzda hile serbest mi?
C: Hayır. Gelişmiş anti hile sistemimiz mevcut. Önlemlere rağmen hile kullananlar sınırsız banlanacaktır.

/iddaa >> Şansınıza güveniyorsanız deneyebilirsiniz.
https://i.hizliresim.com/zG8amerikaR.png

/music >> Komutu ile açılan menüden istediğiniz müziği sunucuda çalabilirsiniz.

/basarimlar >> Komutu ile başarımlarınızı takip edebilir ve diğer başarımları görebilirsiniz.

/levelmarket >> Oyun içi leveliniz ile sadece ench basmaktan sıkıldıysanız eminim hoşunuza gidecektir.

/market >> Markete gidip istediğiniz eşyayı aramakta harcayacağınız vakti kendinizi güçlendirmekte harcayın.

/otosat ac/kapat >> /otosat ac yazarsanız envanterinizde yeterli sayıya ulaşan madenleri otomatik satar. /otosat kapat komutu ile bu işlevi durdurabilirsiniz.

/sat >> Envanterinizdeki madenler yeterli sayıya ulaşmadıysa bu komut ile satabilirsiniz.

/takas >> Bu komut ile güvenli şekilde ticaret yapabilirsiniz.

www.trollfaction.com

Rütbe atlamak için bazı gereksinimler(örnek)

Rütbeler sırasıyla:

Caylak

Oyuncu
Tecrubeli:
Uzman
Üstad
Soylu
Asil
Cesur
Lider
Kahraman
Kral
İnanılmaz
İmparator
Padişah
Hükümdar
Sensei

/rutbe menüsünden menüye ulaşabilirsiniz.

Kitler Soylu rütbesinden baslamaktadir.

:barut: Hunharca sizden kaçan bu NPC'ye eğer tıklayabilirseniz her tıklamanızda ödüller kazanırsınız.
Ödüller event başlamadan önce Kurucu tarafından açıklanmaktadır.

:barut:Para eventi, VIP çekilişleri, eşya dağıtımı ve daha nicesi.....

640 lapis olduğu zaman otomatik satar ve para hesabınıza yatar.

Lapis kazarken elmas kutusu ve elmas anahtarı düşer. Elmas kutusuna sağ tıkladığınızda, elmas kutusu ve elmas anahtarı ortadan gider şansıza göre "Güç Tılsımı" (60 saniyelik kuvvet 2 verir), "Hız Tılsımı" (60 saniyelik hız 2 verir), 1 adet elmas blok verir.

/spawn

/warp lapis

/warp rutbemadde

/warp arena

/warp edit

Süngerleri sünger parçasına, sünger parçalarını sünger parasına çevirerek edit itemler alabilirsiniz.

144874

Son düzenleme:

DataTech

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server pluginleri ayarlanmamış , markette eksik çok , /jobs ta meslek yok

EsasTurk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleykum bir sorum olacak builder arıyormusunuz
arıyorsanız ben yardımcı olabilirim
gayet iyiyimdir 3 4 tane sunucu da adminlik ve builder olarak op um var

blablubla

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kardeş slot artırman lazım serverde oynayan 40 tan fazla kişi var 20 kişi slot olunca sorun oluyor. ayrıca serveri çok beğendim başarının devamını dilerim

aroSas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yanlız server 20 kişilik ve herzaman 20 kişi hic giremiyorum.

cocukcocuk13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş slot artırman lazım serverde oynayan 40 tan fazla kişi var 20 kişi slot olunca sorun oluyor. ayrıca serveri çok beğendim başarının devamını dilerim
yanlız server 20 kişilik ve herzaman 20 kişi hic giremiyorum.
20 kişiye indirmemizin sebebi sunucu ramini yükselticez o yüzden sadece 1-2 günlük kusura bakmayın teşekkür ediyorum

Sunucu rami 4'ten 8'e çıkarıldı. Hile koruması geldi(konu içinde videosu mevcut.) Buglar giderildi.

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu düzeni hoşuma gitmedi sunucu klasık bir faction sunucusu insallah daha çok gelişmeye devam edersiniz iyi günler

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı geliştirilmeli. Diğer sunuculardan pek farklı değil geliştirilmeli diye düşünüyorum. Başarılar dilerim...

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Warp Orman buildi Disney Pixar şatosuna dönmüş resmen. Konu düzensiz ve rütbe adları alakasız.
0/10