>>> Lina Network >>> play.LinaMC.com >>> BOSS| MESLEK MARKET| GELİŞMİŞ İKSİRLER| VE NİCESİ <<<

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
warpları bro

CelalBeyxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Helal size efsane sunucu ama bakımdamı acaba bide alımlar açıkmı ben böyle güzel bir sunucuda yetkili olmak için elimden geleni yaparım helal size gene adamsınız.

cocukcocuk13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Helal size efsane sunucu ama bakımdamı acaba bide alımlar açıkmı ben böyle güzel bir sunucuda yetkili olmak için elimden geleni yaparım helal size gene adamsınız.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Ufak bir saldırı yediğimiz için whitelist açmak zorunda kaldık. Alımları discord üzerinden gerçekleştireceğiz. Oyundan /dc komutu ile discordumuza gelebilirsiniz.

DevAcroo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu anlatımı çok güzel. Tebrik ederim, bu devirde böyle sunucu açan pek azdır :D Umarım verdiğiniz emeğin karşılığını alırsınız.

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sunucu yetkililer ilgili güzel bir ortamı var. Maplar geliştirilebilir p2w lik sunucuda neredeyse yok emek verilerek herkes eşit seviyede olabilir eğlenceli bir sunucu bir deneyip oynamanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

cocukcocuk13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

26Asrin123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı değişmeli sistemler güzel ama prefix olarak ve feather board olarak çok eski bir sunucu 2014 sunucular gibi 2020 yılına ayak uydurmanuz lazım başarılar.

cocukcocuk13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı değişmeli sistemler güzel ama prefix olarak ve feather board olarak çok eski bir sunucu 2014 sunucular gibi 2020 yılına ayak uydurmanuz lazım başarılar.

Yeni featherboard ekledik. Prefixleri düzenleyeceğim. Konu tasarımına gelince bütlerden sonra ona da bir el atacağım :). Teşekkür ederim yorumlarınız için.

povcik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba öncelikle bu eleştiride yapıcı olacağım ve bu yüzden yazımdı hoşunuza gitmeyecek bölümler mevcut.
Öncelikle sunucuya puanlarım
Yetkili ve emek 7/10
Map 1/10
Sistemler 4/10
Şimdi nedenlerini size söylemek istiyorum böylelikle verdiğiniz emeğin karşılığını daha rahat alırsınız.Sunucu açmak kolay gibi gözüksede oyuncularla ilgilenmek zor bir iş bunu biliyorum ve başarılar diliyorum.
Maplerinizden başlamam gerekirse 2012de kalmışsınız gibime geliyor .
145403
Acıkcası böyle bir orman buildini cok uzun zamandır görmüyorum ve pekte hoş değil.
145404
Tüm warpların böyle oldugunu göz önünde bulundurursak size maplerden neden 1 verdiği mi anlarsınız.
Aynı zamanda spawnınız bir sürü hazır indirilmiş heykelden oluşuyor fakat çok karışık ve bir düzen içerisinde değil.Umarım bir builder bulur ve maplerinizi geliştirmeye başlarsınız.
2.Eleştirmek istediğim konu ise sistemleriniz.
Öncelikle videonuzdan izledigim kadarı ile aacniz direk indirildiği şekilde duruyor yazıları bile düzenlenmemiş ve buda birçok hattayı yanında getireçektir fakat hilelerle baş etmek istemeniz bence pozitif bir durum bu konuda hakkınızı yemek istemem.
Fakat sistemlere geçersek ben özgün bir içerik göremedim hatta biraz uğraşılmamış buldum.Öncelikle /bilgi yazdıgımda veya kasalardaki kasaya tıkladıgımda null hattası alıyorum
145406
145408
Hakkınızdaki görüşlerimi umarım yapıcı bir şekilde size aktarmışımdır.Başarılar dilerim.
ayrıntılı bilgi almak için ekleyebilirsiniz tedsarp#2685

Ekli dosyalar

• 2019-11-20_00.36.41.png
    2019-11-20_00.36.41.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 108
  • 2020-01-22_07.17.41.png
    2020-01-22_07.17.41.png
    544 KB · Görüntüleme: 159
Son düzenleme:

cocukcocuk13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle bu eleştiride yapıcı olacağım ve bu yüzden yazımdı hoşunuza gitmeyecek bölümler mevcut.
Öncelikle sunucuya puanlarım
Yetkili ve emek 7/10
Map 1/10
Sistemler 4/10
Şimdi nedenlerini size söylemek istiyorum böylelikle verdiğiniz emeğin karşılığını daha rahat alırsınız.Sunucu açmak kolay gibi gözüksede oyuncularla ilgilenmek zor bir iş bunu biliyorum ve başarılar diliyorum.
Maplerinizden başlamam gerekirse 2012de kalmışsınız gibime geliyor .
Acıkcası böyle bir orman buildini cok uzun zamandır görmüyorum ve pekte hoş değil.
Tüm warpların böyle oldugunu göz önünde bulundurursak size maplerden neden 1 verdiği mi anlarsınız.
Aynı zamanda spawnınız bir sürü hazır indirilmiş heykelden oluşuyor fakat çok karışık ve bir düzen içerisinde değil.Umarım bir builder bulur ve maplerinizi geliştirmeye başlarsınız.
2.Eleştirmek istediğim konu ise sistemleriniz.
Öncelikle videonuzdan izledigim kadarı ile aacniz direk indirildiği şekilde duruyor yazıları bile düzenlenmemiş ve buda birçok hattayı yanında getireçektir fakat hilelerle baş etmek istemeniz bence pozitif bir durum bu konuda hakkınızı yemek istemem.
Fakat sistemlere geçersek ben özgün bir içerik göremedim hatta biraz uğraşılmamış buldum.Öncelikle /bilgi yazdıgımda veya kasalardaki kasaya tıkladıgımda null hattası alıyorum
Hakkınızdaki görüşlerimi umarım yapıcı bir şekilde size aktarmışımdır.Başarılar dilerim.
ayrıntılı bilgi almak için ekleyebilirsiniz tedsarp#2685

Tüm sistemlerimiz değişti.

Kasa sistemimiz,
Buildlerimiz,
Rütbe sistemimiz,

Yeni özellikler ekledik şu an unuttuğum çok yenilik var.

Orman buildini benim işim olduğu için arkadaşıma yaptırdım. Sunucuyu verdiğimiz reklamda belirttiğimiz tarihe yetiştirmek için değiştiremedik. Sonradan oylama yaptığımızda ise oyuncular "klan evlerimiz var bir şey olmaz kalsın" tarzı yorumlar yaptıkları için değiştiremedik.

AAC pluginini değiştirdik. Yeni pluginde tek tek deneyerek ayarlar yaptık. Stabil çalışıyor.

Sunucumuz 3 gündür bakımdaydı bu attığınız ekran görüntüleri ne zamandan?
Sunucumuzu bir kez daha ziyaret etmenizi istiyorum. Lütfen!

Konuyu yarım saate güncelleyeceğim. Gelen yenilikleri tek tek yazacağım. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tekrardan söylemek istiyorum. Sunucumuzu tekrar ziyaret edin.

povcik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tüm sistemlerimiz değişti.

Kasa sistemimiz,
Buildlerimiz,
Rütbe sistemimiz,

Yeni özellikler ekledik şu an unuttuğum çok yenilik var.

Orman buildini benim işim olduğu için arkadaşıma yaptırdım. Sunucuyu verdiğimiz reklamda belirttiğimiz tarihe yetiştirmek için değiştiremedik. Sonradan oylama yaptığımızda ise oyuncular "klan evlerimiz var bir şey olmaz kalsın" tarzı yorumlar yaptıkları için değiştiremedik.

AAC pluginini değiştirdik. Yeni pluginde tek tek deneyerek ayarlar yaptık. Stabil çalışıyor.

Sunucumuz 3 gündür bakımdaydı bu attığınız ekran görüntüleri ne zamandan?
Sunucumuzu bir kez daha ziyaret etmenizi istiyorum. Lütfen!

Konuyu yarım saate güncelleyeceğim. Gelen yenilikleri tek tek yazacağım. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tekrardan söylemek istiyorum. Sunucumuzu tekrar ziyaret edin.
yorumu yazdığım günden kalma ekran görüntüleri ama dediğiniz gibi tekrar ziyaret edeceğim :)

cocukcocuk13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yorumu yazdığım günden kalma ekran görüntüleri ama dediğiniz gibi tekrar ziyaret edeceğim :)
Şunu atlamışım. /bilgi yerine /yardim yazmayı deneseydiniz keşke. Ayrıca spawnda YARDIM adında bir npc vardı sağ tıkladığınız zaman oyuncular için hazırlanan rehbere ulaşacaktınız.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konu tasarımı çok hoşuma gitmedi ama güzel sunucu. Başarılar dilerim.

STORMI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tasarımı sunucu sahipleri tarafından yapılmış gibi amatör bir çalışma olmuş ama açıklamaları güzel kullanılmış. Yinede daha iyi olabilirdi. Genel olarak bakıldığında buildler oldukça iyi ama bazı yerlerde kopyala yapıştır yöntemi kullanılmış. Sohbette çok fazla sunucu mesajı geliyor örneğin meslek, kelime oyunu bir de bunlara duyurular eklendiğinde sürekli sunucu mesajı spamlanabiliyor süreleri bence uzatılabilir. P2W olayı yine her sunucudaki gibi burada da bulunmakta viplerin arsa hakkı gereğinden fazla ayrıca edit kılıç kazma vs. satılmakta.

Zorluk: 4/10 (Kolay bir sunucu dakikada 150K falan para kasabiliyorsunuz.)
Konu Tasarımı: 5/10
P2W: 6/10 (VIP'ler dışında edit itemler bulunmakta ekstradan en iyi vip 25 adet arsa falan alabiliyor.)
Özel Sistemler: 6/10 (hiçbir sunucuda yok diyemem ama bazı sistemler bulunmakta.)
Buildler: 7/10
Yönetim: 4/10 (Aktif yetkili göremedim yinede sunucu kendi kendini yönetiyor.)