AÇIK play.undernetwork.xyz UNDER NETWORK 1.8 1.11 Kralık Sistemi - Evlenme - Pvp - Özel Ench - Çeşitli Spawnerlar - Token ENCH BASMA ! Ve Dahası

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
3 Aydır açık olan sunucuda ozaman kemik kitle olmasının sebebi ne acaba günümüzde hilesiz survival server varmı acaba ben dediğim 2 gibi 2 tip ormanımız var birinde hile serbest diğerinde kapalı
Evet hilesiz survival server baya var burda isim vermem tabii ki dogru olmaz :) Dediğin gibi sunucu sadece 3 aydır açık.

wpmee

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
server çok iyi olduğundan karalanmaya çalışılıyor gelin kendiniz görün insanlara itibar etmeyin ben serverde oyuncu olarak gayet iyi buluyorum serveri

Sociopath

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server de Her şey Mükemmel Öncelikle Emek Verip Güvenle Kendinizi Geliştirebilmek Ve Tüm Zamanınızı Eğlenerek Harcayabileceğiniz Bir Server, Daha Önce Kayıt Olmayanlar İçin Süper Bir Haberim Var Deneyip Memnun Kalabileceğin Bir Server Sunulmuş Sizlere, Korkmadan Giriş Yapın Ve Yeni Dostlarınızla Eğlencenin Keyfini Çıkarın Söz Olsun Diye Demiyorum Ama Gerçekten Eğlenmeyi Bilenler İçin Söylüyorum Keyfinizi Çıkarın İçeride Sandığınızdan Daha Mutlu Edici Şeyler Var Bize Katılın !!!!!

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet hilesiz survival server baya var burda isim vermem tabii ki dogru olmaz :) Dediğin gibi sunucu sadece 3 aydır açık.

Bende dediğim gibi açık kalmaya devam edicek çünkü biz bu işte bi kar güdmüyoruz diğer sunucular gidi değiliz:cool:

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle sunucuda yetkili hakaret zaten ban sen ban yememişsin yinede siyaset sınırsız mute burada gönderme yapıyorsun atılmamış ama ben iyi geceler ben çıkıyorum yazıyorum mal *** yazıyorsun yerimde kim olsa ban atar 3 aydır sunucu açık 1 kere bile olsun sıfırlanmadı ddos yedi kapanmadı ki kapanmayacakda şimdi burada gelip karalamanın bi anlamı yok başka bi sunucuda oynaya bilirsiniz iyi forumlar emek versen rütbenin oyuncu olacağını sanmıyorum o yüzden gülüyorum
Dostum demişsin ki yetkiliye hakaret etmişsin sunucunda bana ana bacı sövüyordun burada da gelmişsin hiçbir suçun yokmuş gibi konuşuyorsun ve maalesef ''Köylü Milletin Efendisidir'' sözünü siyasi bir gönderme olarak algılamışsın bu sözü google da aramanı kime ait olduğunu öğrenmeni tavsiye ederim karalama konusuna gelecek olursak kimse kimseye sebepsiz yere sataşma yapmaz ayrıca benim yaptığım karalama değil mağduriyetimi diğer oyuncular ile paylaşmak
Bazen diyorum ki iyi ki de forum.gamer sayfası var !

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum demişsin ki yetkiliye hakaret etmişsin sunucunda bana ana bacı sövüyordun burada da gelmişsin hiçbir suçun yokmuş gibi konuşuyorsun ve maalesef ya küçük yaşta olduğun için yada cahil olduğun için ''Köylü Milletin Efendisidir'' sözünü siyasi bir gönderme olarak algılamışsın bu sözü google da aramanı kime ait olduğunu öğrenmeni tavsiye ederim karalama konusuna gelecek olursak kimse kimseye sebepsiz yere sataşma yapmaz ayrıca benim yaptığım karalama değil mağduriyetimi diğer oyuncular ile paylaşmak
Bazen diyorum ki iyi ki de forum.gamer sayfası var !

Ya bende sana diyorumki başta yetkiliye hakaret ettiğini inkar ediyorsun sana durduk yere ban atıcak değilim sunucunun ban list 120 kişi banlıydı biz zaten düzgün bi kitlenin peşinde olmasak bu kadar adamı banlamayız ve karalama yapıyorsun emekleriniz gider falan bilmem ne olur falan diye 3 aydır açık şu saate tek +50 sabit alan bizi tek emeği şu ana kadar giden heral 1 tek sensindir başka sunucuda oynaya bilirsin iyi forumlar.

Son düzenleme:

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya bende sana diyorumki başta yetkiliye hakaret ettiğini inkar ediyorsun sana durduk yere ban atıcak değilim sunucunun ban list 120 kişi banlıydı biz zaten düzgün bi kitlenin peşinde olmasak bu kadar adamı banlamayız ve karalama yapıyorsun emekleriniz gider falan bilmem ne olur falan diye 3 aydır açık şu saate tek +50 sabit alan bizi tek emeği şu ana kadar giden heral 1 tek sensindir başka sunucuda oynaya bilirsin iyi forumlar.
Ben inkar etmiyorum ben sana küfür etmedim sadece '' mal a** ''dialogların sadece bir kısmını alabildim ondan öncesinde bana küfür ettin sesimi çıkarmadım banlamadan önce '' s*** a*** '' dedin ama şunuda söyleyeyim bu kafayla gidersen çok uzun sürmeden kapatırsın

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben inkar etmiyorum ben sana küfür etmedim sadece '' mal a** ''dialogların sadece bir kısmını alabildim ondan öncesinde bana küfür ettin sesimi çıkarmadım banlamadan önce '' s*** a*** '' dedin ama şunuda söyleyeyim bu kafayla gidersen çok uzun sürmeden kapatırsın

Senin gibi diyenle çoktu biliyormusun bakıyorumda hepsi kapalı neyse dediğim gibi sana karşı küfür etmem sebebi 25 yaşında babasında tek fırça bi adama sinirli bi zamanda yıkık dersen küfür yersin ilk banlamıcaktık sunucudan çıktığım gibi arkamdan mal *** dersen ban yersin başak sunucuda oynarsan sevinirim emekleri 4 saat oyun süresi olan adam :yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl:

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Mükemmel bir sunucu.

Moderatör tarafından düzenlendi:

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

133434

Maşallah çarşamba günü saat 20:00 evendimizide bugün yaptık
katılan herkese teşekkürler.

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
134319

Online bugünkü cumartesi eventi sayesinde +100 olmuştur sunucumuzda oynayan herkese çok teşekkür ederiz
Yine :co1:
Kapanırsak Kalbimiz Kurusun:co1: