AÇIK play.undernetwork.xyz UNDER NETWORK 1.8 1.11 Kralık Sistemi - Evlenme - Pvp - Özel Ench - Çeşitli Spawnerlar - Token ENCH BASMA ! Ve Dahası

TjeKAve10101

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ne dicem şu maden sistemi deyiş sin normal mc olan daha iyi

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
errorist adlı rehber orman önüne 27x27 claim atmış ancak kurallarınızda 15x15 claim atanların claimi silineceği söyleniyor ben bu konuyu actığımda bay seven adlı arkadaş izin almıştır belki diyip chati sildi mute attı mute nedeni harf uzatma dedi ama öle bırsey yapmadım peki bi soru daha böle birsey serbestse neden biz yapamıyoruz rehberlerin bi önceliği var sanırım 4/10 basarılar Ekli dosyayı görüntüle 122445emute kaldırıp chati de siliyolar yaziyim dedim
Kendisini Zaten SUnucudan Uzaklaştırıldı Claim Konusuna Gelicek Olursak 1 Haftada 1 Kontrol Ediliyor Ve Gözümüzden Kaçmiş Olabılır Yada adam Kuralları bilmiyordu claimi atıp her seyi yaptıktan sonra kaldıramadı emek vardı o yuzden kurucu ızın almıs olabilir çunku oyuncularımızın emekleri daha öncelikli ....

BaySeven

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
errorist adlı rehber orman önüne 27x27 claim atmış ancak kurallarınızda 15x15 claim atanların claimi silineceği söyleniyor ben bu konuyu actığımda bay seven adlı arkadaş izin almıştır belki diyip chati sildi mute attı mute nedeni harf uzatma dedi ama öle bırsey yapmadım peki bi soru daha böle birsey serbestse neden biz yapamıyoruz rehberlerin bi önceliği var sanırım 4/10 basarılar Ekli dosyayı görüntüle 122445mute kaldırıp chati de siliyolar yaziyim dedim
SS leri var ama artık ilgilendirmiyor

Ahmetakaya

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn mapınız çok güzelmiş nereden aldınız :D

xErdemAgaHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel Sunucu 2 Gündür Sıkıntısız Oynuyorum Herkeze Tavsiye Ederim.

panzehir_gg

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
muhteşem bi sv kurucusu olsun adminleri olsun rehberleri olsun hepsi muhteşem evnetleri çok eglenceli süpersiniz

PUBG_PochinKI

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Survival sw arıyorsanız en iyisi olarak burayı garanti verebilirim size