<<Play.WinterNW.com>> = [Faction] = [PvP] = [Minigames] = [Kitli HungerGames] = [Saklambaç] = [CS]

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kaldırıldı​

Son düzenleme:

Zaikuden

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ip adresi yanlış diyor güncellermisiniz ıp adresini ?

Zaikuden

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Play.WinterNW.net çalışıyor teşekkürler alım varmı UstaRehberim skype var mic yok yas 15
Edit : Rehberiniz küfürcü :/ Dikkate almanızı tavsiye ederim :)
[DOUBLEPOST=1406905203,1406902717][/DOUBLEPOST]Beyler Server süper 1 env Lapis 26 bin veriyor ortalama bir de eventler eventlerde full altın blok + zümrüt blok + elmas blok oluyor bir de tekrar tekrar ve bol bol oluyor süper server bende yeni başlamıştım 1 stack +3 tane enchli apple ve kes 5 alevden çehre 2 kılıç + full p5 setim daha başlayalı yarım saat oldu :) Edit itemler şunlar kes 5 alev 2 kılıç p4 zırhlar bir de yay kazma vs bu şeyden edit itemler göremedim ama yoktur sizleride bekleriz ...
-LordDafuq

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Play.WinterNW.net çalışıyor teşekkürler alım varmı UstaRehberim skype var mic yok yas 15
Edit : Rehberiniz küfürcü :/ Dikkate almanızı tavsiye ederim :)
[DOUBLEPOST=1406905203,1406902717][/DOUBLEPOST]Beyler Server süper 1 env Lapis 26 bin veriyor ortalama bir de eventler eventlerde full altın blok + zümrüt blok + elmas blok oluyor bir de tekrar tekrar ve bol bol oluyor süper server bende yeni başlamıştım 1 stack +3 tane enchli apple ve kes 5 alevden çehre 2 kılıç + full p5 setim daha başlayalı yarım saat oldu :) Edit itemler şunlar kes 5 alev 2 kılıç p4 zırhlar bir de yay kazma vs bu şeyden edit itemler göremedim ama yoktur sizleride bekleriz ...
-LordDafuq
Teşekkürler :D Servere eklememizi istediğiniz ya da eksikleri burdan yazarsanız gidermeye çalışırız :)[DOUBLEPOST=1406975629][/DOUBLEPOST]Silah Eklenmiştir /warp silahçıdan Bulabilirsiniz
EchoPet Birazdan Yüklenecektir
[DOUBLEPOST=1407098865][/DOUBLEPOST]Görev ve Pet sistemi eklenmiştir Serverimize Bekleriz !

kaan29

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bence sw bir harika
adim firat1905cakir
boss var
ben böle sw görmedim
dünyanin en iyi serveri

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyundaki Adım : ibrahim19
Rehberim Güzel Sw HerZaman Güncellenen Bir Sunucu Bana Göre Rakip Tanımaz !

Play.WinterNW.com

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gelen geçene rakip tanımıyor tek korkumuz @kod_adı'nın serverı olan MCTR onu da geçebiliriz belki

+ 70 Online

Creative , SkyBlock , Avatar , HungerGames sunucularımız sizin için hazır !
haaahaha benide geçicekmiş :) sen beni geçersen ben son oyuncuyu geçerim :D +130 online farkımız var nerede geçiyorsun ve serverime gelip reklam atmayın yeter artık

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gelen geçene rakip tanımıyor tek korkumuz @kod_adı'nın serverı olan MCTR onu da geçebiliriz belki

+ 70 Online

Creative , SkyBlock , Avatar , HungerGames sunucularımız sizin için hazır !
haaahaha benide geçicekmiş :) sen beni geçersen ben son oyuncuyu geçerim :D +130 online farkımız var nerede geçiyorsun ve serverime gelip reklam atmayın yeter artık
Reklam yapanlar varmı ASD:QWEHTTAA:VBbHhFQ
var be he birde sen bi gelsene lan senin o avatar sunucusnun süresi bitti de ip si neydi yeniden alalım

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@kod_adı Zaten sadece sizin sunucuyu geçemem demeye çalıştım orda istesem o boru hub sunucuları geçerim.[DOUBLEPOST=1408447103,1408446967][/DOUBLEPOST]

Yorumlar için teşekkürler ama bu asıl konumuz değildir lütfen Factions sunuculardaki konumuza bakın.
ben onlara sunucu demiyorum genelde kalitesiz çoğu ve reklamlarını iyi yaptıkları için o kadar user geliyor ben reklam yapmadığımdan baksana konum bile yok :)