Play.WionsCube.Network | Emek SkyBlock | 1.8 - 1.14 | Yükselt - Ada Upgrade - Uç - Trade - Fırın Yükseltme - İtem Parçalama - Seviyeli Sandık

Utuna

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir sunucu daha ne kadar rezil olabilirdi... Bundan kötüsünü göremezsiniz garanti ediyorum. Sunucuya başladığımda sunucunun tamamen viplerin elinde yani iron golem sp üzerinden dönen bir sunucu olduğunu gördüm. Iron block 3 seviye veriyor ve üstüne 1 iron satışıyla 5 kum alabiliyordunuz. Bunun yanında ise farming ile kasabileceğiniz para minimum seviyede tutulmuş, irongolemspawner based bir sunucu halindeydi. Uyarılarımla düzeltmelere gidildi ve demir satışı düşürüldü farming artırıldı vs. Daha sonra ne olsa beğenirsiniz sunucunun kurucusu yakın bir VIP arkadaşına JEST olsun diye demirin satışını anlık olarak inanılmaz seviyede yükseltmiş ve anında geri indirmiştir (rezillik 1). Daha sonra aynı kurucunun ki adı Anıl Kaptan'dır burada kurucusu olduğu sunucuya yorum atan (xd) insan müsvettesi yan hesabına igsp, para ve item atarak sunucuda olay ve güvensizlik yaratmıştır (rezillik 2). Sonrasında insanlar oynamaya gelişmeye başladıkça nethere gidip blaze sp bulmaya başladılar normal olarak. HAKSIZ REKABET (ki sunucuda hiç olmamış gibi xd) oluşturduğu gerekçesiyle herkesin elindeki blaze spler toplandı ve bu olayı hem sunucuda hem discordda olay haline getiren bana 1 blaze sp sus payı verildi (rezillik 4). Daha sonra insanlar oynamaya devam etti vs. derken bir baktık chatte de insan müsvettesinin rezilliği devam ediyordu. Küfür sebebiyle mute yiyen bir arkadaşının mutesini kaldırıp hal hatır sordu ve arkadaşı (bu insan müsvettesinin bir arkadaşından da bekleneceği üzere) servera ana avrat sövdü bunun üstüne de chati silerek üstünü örtmeye çalıştı. Ben bu olayı yine dcde ve sunucuda gündeme getirince de iki taraftan da banlarım seni diye tehdit etti ve banladı( rezillik 5). Bu sırada tabii ki sunucu 20tlye vip alanların elinde çocuk oyuncağı olmaya ve normal oyuncuların emeklerinin hiç etmeye devam ediyordu. Viplerin istediği itemler markete konuyor, istemedikleri marketten çıkarılıyordu. Sunucuya hani arkadaşımla oynuyorum zaman öldürüyorum falan diyerek devam ettim. Bazı açıklar buldum sunucuda ve bunları serverın adminleriyle paylaştım ve daha erkenken oyuncular çok emek vermemişken sunucuyu sıfırlamaları gerektiğini söyledim banım açıldıktan sonra. Bu açıkları kapatmadılar ben uyarmama rağmen ve üstünden tam 2 koca gün geçti. Ben dahil olmak üzere oyuncular emek verdiler ve bugün yaklaşık 1 saat önce tamamen rezil bir pluginle her şeyi sıfırlayarak sunucuyu restartladılar(Rezillik 5). Yani demem o ki arkadaşlar bu sunucuya zaman harcayana kadar açın single playerda hayatsız gibi maden yapın daha iyidir. Ha ya da 50tl falan atarsanız kurucusuna belki sunucuyu direk üstünüze yapar bu da bir seçenek.
Pluginler REZİL
Kurucular REZİL
Bug-açık kapatma REZİL ÖTESİ
20tl için insanların emeklerini hiç etme MASTER DEGREE
Bu sunucuda 1 dakika daha fazla harcayanın kendine saygısı yoktur.
Sunucu çok kötü duruma gelmişti ortağımdan dolayı ve benimde tabi ki hatalarım vardı sıfırladık ve daha iyi oldu sunucu durumu bu sefer her şey gerçekten yolunda bence bir şans daha vermen gerekir.

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya gireyim dedim , girdimde sunucuda piyasa dengesiz , aynıı zamanda saldırılar oluyor korumada yok 2000 pingi görüdğüm oldu, vipler sunucuyu ele geçirmiş. Bunların hepsinin düzeltilmesi gerek.Yada direk yeni sunucu açılmalı.

NightMareTR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu cidden güzel. Sunucuyu şu an baştan yapıyorlar adminler. Birsürü yeni özellik gelicekmiş. Umarım daha da iyi yerlere gelir.

Utuna

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya gireyim dedim , girdimde sunucuda piyasa dengesiz , aynıı zamanda saldırılar oluyor korumada yok 2000 pingi görüdğüm oldu, vipler sunucuyu ele geçirmiş. Bunların hepsinin düzeltilmesi gerek.Yada direk yeni sunucu açılmalı.
Sunucu sıfırlandı ve sadece vip alan oyuncular vip + ddos koruması bot koruması eklendi :)