PlotSquared Yardım.

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Arkadaşlar Selam plotsquared üzerin de bir sorum olacak.
Plugin Üzerinde Oluşan Bir Sıkıntı Yüzünden Oyuncular Belirli Kısımları Kıramıyorlar.
Biraz Araştırma Yaptım Plugini Sİl Tekrara Yükle Veya Arsaları Sıfırla Gibi Yorumlar Gördüm.
Ben Bunu Yapıcam Ancak Oyuncuların Arsalarını Yeni Dünyaya Nasıl Geçireceğimi Biliyorum.
Bu Konuda Bilgisi Veya Fikri Olan Var İse Yardımcı Olurlarsa Sevinirim.
Şimdiden Teşekkürler İyi Forumlar.​

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Kişisel görüşümü alacaksanız, ben PlotSquared kadar illet bir plugin şuana kadar görmedim neredeyse.
Çok özenli bir sistem yaptık fakat 1 gün sonra hata veriyordu, 1 dakika sonra değil tam 24 saat sonra :D

Neyse sizin sorununuzla alakalı önereceklerim, Squared'in içerisinde database dosyaları bulunur. Harita ve veri dosyalarını yedekleyip plugini silin yükleyin. Tüm bu işlemleri 512 MB ramli de olsa kötü bir sunucuda deneyip sonra tekrar aktif sunucunuzda yapın.

UlsCN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncuların arsalarını sıfırladığın taktirde yeni dünyaya geçiremezsin, sıfırlayıp -/mv create <Arsalar Dünya İsimi (örn: Arsalar)> PlotSquared normal yazarak sıfır bir arsalar dünyası oluşturabilirsin.

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Kişisel görüşümü alacaksanız, ben PlotSquared kadar illet bir plugin şuana kadar görmedim neredeyse.
Çok özenli bir sistem yaptık fakat 1 gün sonra hata veriyordu, 1 dakika sonra değil tam 24 saat sonra :D

Neyse sizin sorununuzla alakalı önereceklerim, Squared'in içerisinde database dosyaları bulunur. Harita ve veri dosyalarını yedekleyip plugini silin yükleyin. Tüm bu işlemleri 512 MB ramli de olsa kötü bir sunucuda deneyip sonra tekrar aktif sunucunuzda yapın.
Onu Ben Kendi Sitesinde'de Okudum Ancak Dosyalar İçinde Databesa Diye Bir Yer Yok .Jar İçinde Vardı Acaba Ordamı Saklıyor ?

Oyuncuların arsalarını sıfırladığın taktirde yeni dünyaya geçiremezsin, sıfırlayıp -/mv create <Arsalar Dünya İsimi (örn: Arsalar)> PlotSquared normal yazarak sıfır bir arsalar dünyası oluşturabilirsin.
Plugini Biraz Araştırırsan Öyle Bireşyin Mümkün Olduğunu Görebilirsin.
Bilgilendirmen İçin Tekrardan Teşekkürler.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Onu Ben Kendi Sitesinde'de Okudum Ancak Dosyalar İçinde Databesa Diye Bir Yer Yok .Jar İçinde Vardı Acaba Ordamı Saklıyor ?

Plugini Biraz Araştırırsan Öyle Bireşyin Mümkün Olduğunu Görebilirsin.
Bilgilendirmen İçin Tekrardan Teşekkürler.
.db dosyasının olduğu yer jarsa muhtemelen oradadır hocam.