Plugin Dersleri Kısım:Java | Bölüm 1

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bugünki bölümde elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.Şimdi başlangıçtada dediğim gibi bu video size plugin yapmayı öğretmiyor.Sadece plugin yapmak için gerekli olan "JAVA" bilgisini veriyorum.Yani Bukkit kütüphanesini öğrenmek ve kullanmak size kalmış.Ben temel kavramları anlatmaya çalıştım çünkü ilk bukkit kodlarını incelediğinizde "höö?!" dememeniz için.

Not:Bu bölümde fazla bir şey yok gelecek bölümlerde daha dolu bölümlerle görüşmek üzere.

Son düzenleme:

pwithgame

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Takip. Forum'da bu kadar geliştirici olduğunu bilmiyordum. o.O

Edit : Video'yu sardırarak izledim. Kayda değer bir şey bulamadım. Tabi Java bilmeyen arkadaşlar için yararlı.

Son düzenleme:

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Takip. Forum'da bu kadar geliştirici olduğunu bilmiyordum. o.O

Edit : Video'yu sardırarak izledim. Kayda değer bir şey bulamadım. Tabi Java bilmeyen arkadaşlar için yararlı.
Yabancı tutorialleride izlersen ilk bölümlerde kayda değer şeyler olmayacağını görürsün fakat hiç bilmeyen yeni başlamak isteyenler için yararlı püf noktalar var tabii.Bende bir klasik yaparak böyle bir başlangıç yaptım.

LaRive

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben PogoStick29'dan izliyorum dediklerinin yarısını anlasamda işime yarıyor ama devam et Kakashi.

dberkayTheMübo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
PogoStick29 gerçekten güzel dersler veriyor. Uğraşmak isteyen arkadaşlar arkadaşlar BURADAN ilgili youtube kanalına ulaşabilir.