Plugin Ve Scripter Aranır

FurkanVural

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8 & 1.16
Merhabalar.

Konuya direkt gireceğim, daha öncesinde büyük yatırımlar yapıp, ortaklarım yüzünden Birçok Sunucumu Kapatmak Zorunda Kaldım ve artık tekrar açmaya karar verdim.

> Tek başıma açıcağım sunucuda, sağlam bir makina, sağlam reklam, en güzel ve yeni sistemler yaptırıcağım.

> Builderim vardır. İhtiyacım olan tek şey, pluginlerle haşır neşir olan birisi lazım. Kendisi kuracağım minecraft sunucusunun kişisel yazılımcısı ve geliştiricisi olucaktır (Her güncelleme, ve paket için ücret ödeyeceğim). Tabi bu kişi için bazı kriterler var. Onlarda şunlar;

> Yaptığı paketler yalnızca bana özel olucak ve kimse ile paylaşılmayacak

> Birlikte çalışacağım yazılımcı, vds bilgilerine sahip olucak, bu nedenle sunucunun bütün buglarından kendisi sorumlu olucaktır (Plugin paketini mape entegre etmesinden tutunda sunucunun çökmesine kadar bütün teknik sorunların düzenlenmesi bu kişi tarafından olucaktır)
Sunucu içerisinde "OP"'si olucak ama hiçbir şekilde yetkili kadrosuna dahil olmayacaktır.

> Yaptığı projelere büyüklüğüne bakılarak ona göre kendisine belirli bir miktar ödenecek.

> Benimle çalışıcak olan yazılımcının varsa önceki projelerine bakılacak yoksa yeni yapacağı pakete bakılacaktır.

> Kalıcı ve büyük bir sunucu açmak istiyorum. Bu yüzden de iyi bir yazılımcıya ihtiyacım var. İhtiyacımı karşılayabilecek olan kişiler aşağıda bırakacağım discorda ulaşabilir. Hem siz mutlu olun, hem de biz. Gereken anlaşmalar discord üzerinden sağlanacaktır.

> Şahsi Discord Hesabım: FurkanVural#4688