CSGO Atölyeden Harita Nasıl İndirilir?

Gamer

Gamer
En iyi cevaplar
0
115437

115438

CSGO Atölyeden Harita Nasıl İndirilir?
Merhaba değerli Forum Gamer üyeleri. Bu konumda sizlere CSGO'da nasıl atölyeden harita yükleyebileceğimizi göstereceğim. Arkanıza yaslanın ve kahvenizden bir yudum alın.​

CSGO Nedir?
CSGO 21 Ağustos 2012 yılında Valve tarafından geliştirilen bir FPS oyunudur. CSGO'nun önceki Counter Strike oyunlarından farkı; oyun içerisinde kullanabileceğimiz silah desenleri (skin), alıştırma yapabileceğimiz ya da arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz atölye haritaları, rekabetçi oyun modu ve gelişmiş grafiklerdir. CSGOda rekabetçi oyun modu haricinde 8v8 Basit Eğlence, 2v2 Yoldaş, Ölüm Oyunu, Savaş Oyunları (Yıkım, Silah Yarışı, Uçan Gözcü), Danger Zone (Battle Royale) oyun modları mevcut. İster Rekabetçi modunda çarpışarak iyi rütbeler elde etmeyi hedefleyebilir, ister Basit Eğlence modunda yeteneklerinizi geliştirebilir, ister arkadaşlarınızla göğüs göğüse Yoldaş modunda çarpışabilir, ister Ölüm Oyunu modunda en iyi skoru elde etmeye çalışabilir, ister Savaş Oyunları modunda yeni oyun modları deneyebilir, isterseniz de Danger Zone moduna girip bir uçaktan atlayıp son kalan takım ya da kişi olmaya çalışabilirsiniz. Bütün bunları yaparken kullandığınız silahınızı harika skinlerle donatıp savaşa dahil olabilirsiniz. Yepyeni bıçaklarla envanterinizi süsleyebilir, kasalar açabilirsiniz. "Peki Oreo nasıl Atölye haritalarını yükleyebilirim" diyorsanız buyrun sizi içeri alalım.

Atölye Haritalarını Nasıl İndirebilirim?
Atölye haritalarını indirmek göz korkutuyor olabilir ama aslında indirmek çok kolay. CSGO'yu ilk yüklediğim de aim haritası indirmeyi denemiştim. Yanlış bir şeye bastığım için meğerse haritayı beğenmişim :yıkıl:hadi başlayalım.

1.Adım
Kütüphanemize geliyoruz ve CSGO'yu buluyoruz. Bulduktan sonra CSGO'ya tıklıyoruz.

2.Adım
CSGO'ya tıkladıktan sonra birazcık aşağıya iniyoruz ve "Atölyeye Göz At" düğmesine basıyoruz.

3.Adım
Atölyeye göz at düğmesine bastıktan sonra Steam bizi CSGO'nun atölye sayfasına yönlendiricek. İki seçeneğimiz var. Bir harita arıyabiliriz veya haritalara göz gezdirebiliriz. Harita aramak istiyorsanız "Ara Counter Strike Global Offensive" bölümüne haritamızın ismini yazabiliriz. Eğer haritalara göz gezdirmek istiyorsanız Atölye sayfasında aşağıya inin. Burada en çok sevilen haritaları görebilirsiniz. Eğer tüm haritaları görmek istiyorsanız aşağıdaki "Haritalar kategorisindeki 97.254 dosyanın hepsini göster." düğmesine basabilirsiniz.

4.Adım
Bir harita seçiyoruz. Seçtikten sonra haritanın üzerine tıklıyoruz. Steam bizi seçtiğimiz haritanın sayfasına yönlendiriyor. Sayfada azcık bir şey aşağıya gitmeniz gerekiyor. Abone ol tuşuna basalım. Abone ol tuşuna bastıktan sonra haritamız inmeye başlayacaktır.

5.Adım
Oyunumuzu açalım. Oyunumuzu açtıktan sonra oyna kısmından mod olarak "Atölye Haritaları" nı seçelim. Haritamızın görselini ve adını görüceğiz. Haritamızın üzerine tıklayalım. Çıkan ekrandan oyun modumuzu seçelim. Oyun Modumuzu seçtikten sonra Haritamız yüklenmeye başlayacaktır. Eğer bir partinin kurucusuysanız diğer parti üyeleride seçtiğiniz Atölye Haritası'na aktarılır. Böylece arkadaşlarınızla rahatlıkla oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Konumu Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim.​