Yardım Pluginer veya Skripter arıyorum. (Ücretsiz Çalışacabilcek)

Sylex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8 Emek Skyblock
Arkadaşlar merhaba, son zamanlarda bir server açmayı düşünüyodum ve açtım da hiçbir kod bilmememe rağmen bayağa bir geliştirme kaydettim, kod bilmememe derken skript kodlamayı falan plugin kodlamayı falan yeni öğrendim yani. birçok arkadaşa başvurdum ve reddettiler bu isteğimi, bende forum gamer'da konu açmaya karar verdim. İsteklerim şunlar, WorldGuard'dan başla swnin ayarlarını yapmayı bilen birisi ve plugin editlemede iyi olan birisi lazım plugin kodlamasına gerek yok veya skript kodlamasına falan, Ücretsiz değil tabii ki emeklerinin bir karşılığı olacak. Kendisine developer veya ortak yetkisi yapıp serverimde kalıcı olarak iş yapabilir. Server bilgilerine gelecek olursak; Hosting: Rabisu, RAM: 16 GB, Server Türü: Emek Skyblock-Hard Skyblock gibisinden.
Yardım edebilcek arkadaşları bekliyorum. Şunu da belirtiyim, bu zamana kadar kimi pluginer veya skripter olarak aldıysam hep ihanete uğradım, lütfen siz de bana böyle yapıp emek hırsızı olmayın. Bana nerden ulaşacağınızı duyar gibiyim.

Discord: Sylex#1275