Pocket Edition Pocket Mine Server Soru

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler server kurdum da spawn yerini insanların kirmamasi icin wg etmek istiyorum . Bunun icin bir mod -kod falan varmı yoksa olmuyormu. ? Bir de esya satmak için tabelalar üzerine fiyati falan yaziliyor ya o plugini indirince (daha dogrusu hepsini) server hata veriyor ve kendi kendini kapatıyor. Bilen birinin yardımına ihtiyacım var . SIMDIDEN TEŞEKKÜRLER

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardesim nasıl yapıldığını bilmiyosan benim yazdığım şeyi de mal mal elestirme. Sağda solda senin gibi pusuda bekleyen iğne(?) cok

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BYTH

Emekli
En iyi cevaplar
17
Kardesim nasıl yapıldığını bilmiyosan benim yazdığım şeyi de mal mal elestirme. Sağda solda senin gibi pusuda bekleyen iğne(?) cok

Pusuda beklemek?Bilmemek değil öğrenmemek ayıp...

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pusuda beklemek?Bilmemek değil öğrenmemek ayıp...
Bilmiyosan ne bir söze takıldın onu anlamadım. Bilmiyorsan ogrenmek istiyorsan yazarsın bende merak ediyorum yardım edecek biri varmı falan . Milletle taştaş geçmeyin

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilmiyosan ne bir söze takıldın onu anlamadım. Bilmiyorsan ogrenmek istiyorsan yazarsın bende merak ediyorum yardım edecek biri varmı falan . Milletle taştaş geçmeyin

hocam küfüre yakın şeyler de söylemek yasak burda chat botu yok insanlar var rapor ederse gidersin :D
Cidden bende hiç pocket edition server açmamıştım.Yapılışı varsa serveri olan bir arkadaşa söylerim o da dener.
Hocam buldum sayılır.Ama telefonda yapamayacaksın bunu maleseef.
Şu siteye girip pocketmineMP yi indiriyorsun normal server gibi açıyorsun.(bir klasöre atıp direk çalıştır olmazsa haber ver)
https://www.pocketmine.net/?lang=tr
Ama maalesef worldguard isimli bir plugin yok.Benzerini de göremedim

Son düzenleme:

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hocam küfüre yakın şeyler de söylemek yasak burda chat botu yok insanlar var rapor ederse gidersin :D
Cidden bende hiç pocket edition server açmamıştım.Yapılışı varsa serveri olan bir arkadaşa söylerim o da dener.
Adamın yaptığını görmüyormusun bro . Beni atsınlar bunu da atsınlar ozaman insanları aşağılamaktan....

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adamın yaptığını görmüyormusun bro . Beni atsınlar bunu da atsınlar ozaman insanları aşağılamaktan....
Hocam kurallara aykırı değil adamın yaptığı.Sinirlenmek zorunda değilsin yazma geç.Yada görmezden gel tarzında bir buton var üzerine tıklayınca.Ona tıkla görme adamı.

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam kurallara aykırı değil adamın yaptığı.Sinirlenmek zorunda değilsin yazma geç.Yada görmezden gel tarzında bir buton var üzerine tıklayınca.Ona tıkla görme adamı.
Forumda yeniyim bilmiyorum pek bir şey teşekkür ederim kardeşim

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle Bir Buton Yok ._. Varsa Neden Görmüyorum ._. Kaşarlı Tost Zararlı mı ._. Nutellanın Faydaları ._. Baban Böyle Pasta Yapmayı Nerden Öğrendi ._.
Neyse Ama Cidden Öyle Bir Buton Yok.

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öyle Bir Buton Yok ._. Varsa Neden Görmüyorum ._. Kaşarlı Tost Zararlı mı ._. Nutellanın Faydaları ._. Baban Böyle Pasta Yapmayı Nerden Öğrendi ._.
Göz ardı et imiş.Hatalarım için affedin efendim.

BYTH

Emekli
En iyi cevaplar
17

Kusura bakma.Ayrıca sana bir şey sormak istiyorum...Neden küfür ediyorsun ya da ona yakın bir kelime kullanıyorsun?Burası bir forum.Evet sinirlenebilirsin bana eyvallah ama bu küfür kullanımını gerektirmez.İlk açtığın konuda da ben seni küfürden uyarmıştım şimdide uyarıyorum.Lütfen küfür etme burası bir aile forumu.
._.

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0