Pocketmine-MP ile Sunucu Kurmak ve Yönetmek - Detaylı Rehber

gariban12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sorularinida cevaplayayim
1- rootlu olmasi gerekmez.

2-port sadece diger aglardan baglanabilmek icindir

gariban12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardes simdi adim adim anlatcam iyi oku.
1- Telefonun kendi hafizasindan DiroidPocketmine dosyasini sil.
2- Bu dosyayi indir. https://db.tt/yXImDsgy
3- Indirdikten sonra bu .zip dosyasini telefonun ana yerine at mesela tel bellegi -)) download gibi deil sadece tel bellegine at.
4- Daha onceden indirmis oldugun ZArchiver programini ac sistem belleginden .zip dosyasina basili tut.
5- Buraya cikart de
6- Programi tekrar baslat
7- olmazsa zaten bu aksam video cekecegim sirf senin icin
Edit: world dosyasinda bi dunya var orda bi ev var 2 kisi oynamistik yegenimle ben serverden cikinca evin her yerini bedrock yapmis sen kendini gamemode ile creative yap kir onlari chestlere guzel esyalar var bu arada :-)

@hasanokkilata

hasanokkilata

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardes simdi adim adim anlatcam iyi oku.
1- Telefonun kendi hafizasindan DiroidPocketmine dosyasini sil.
2- Bu dosyayi indir. https://db.tt/yXImDsgy
3- Indirdikten sonra bu .zip dosyasini telefonun ana yerine at mesela tel bellegi -)) download gibi deil sadece tel bellegine at.
4- Daha onceden indirmis oldugun ZArchiver programini ac sistem belleginden .zip dosyasina basili tut.
5- Buraya cikart de
6- Programi tekrar baslat
7- olmazsa zaten bu aksam video cekecegim sirf senin icin
Edit: world dosyasinda bi dunya var orda bi ev var 2 kisi oynamistik yegenimle ben serverden cikinca evin her yerini bedrock yapmis sen kendini gamemode ile creative yap kir onlari chestlere guzel esyalar var bu arada :-)

@hasanokkilata
Sen 10 numarasın yahu :D[DOUBLEPOST=1388178491,1388178234][/DOUBLEPOST]herşeyi yaptım ve oldu simdi sıra geldi plugin eklrmeye nasıl olcak bu plugin işi bu arada çok çok teşekkür ederim @gariban12

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık Utku. Bende böyle bir çalışma içerisindeydim ancak, sen benden önce bitirmişsin. Süpersin.

hasanokkilata

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler rica sem pluginlerin oyun içerisinde nasıl çalıştığını anlatan bir video cekebilirmisiniz

gariban12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hangi plugingi istiyorun :D 5000 i aşkın plugin var PocketMine için :D

hasanokkilata

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla :D şimdi ben portalde ve spawn yeri ayarlamada çok sıkıntılar çekiyorum ve bir de oyuna admin geldiğinde falan bişeyler yazıyormuş diğer kullanıcıların cheat bölümünde onu bir de pocketmoney plugininde sadece admin /money komutunu yazabiliyor sıradan playerlar yazamıyor en son olarak da market sistemi falan var onunla ilgili bir açıklama fena olmazdı valla baya istedim galiba ama olmayınca tadı çıkmıyor serverin kardeşim :D

_Redd_Eyee_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gariban12 video cekecekmisin??

Sent from my GT-N8005 using Tapatalk 4

Heroata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eline saglil :D ben telefonda pocket mine kullanıyorum.telefondan nasıl port yonlendrcm

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sadece telefon kullanarak port yonlendirme yapsam yeter mi? Port yonlendirme telden yaplr i

Port yönlendirme için herhangi bir internet tarayıcısından modemin arayüzüne girmeniz gerek. Neyle girdiğiniz önemli değildir, ister telefondan ister bilgisayardan.

Heroata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Port yönlendirme için herhangi bir internet tarayıcısından modemin arayüzüne girmeniz gerek. Neyle girdiğiniz önemli değildir, ister telefondan ister bilgisayardan.
Benim modem wifisiz. Wifiyi ek aletle yapiyoruz. Modeminkine baglanmalym dimi?