PollyCraft -SonNesil Faction Gelenlere Vip Veriyoruz-!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PollyNetwork

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kimiz Biz?
Dünyanın En iyi Rütbeli Faction Serveriniz Kurmaya Çalışıyoruz amacımız Oyuncularımızı Eğlendirmek Biz Onlara Emek Verip Onlara Kaliteli Bir Sunucu Yapan Kişileriz.

Sunucu Özellikleri:

100 Kişilik Kapasite:
Ddos Ve Bot Koruması
Çift Hazneli Oyuncu Giriş Çıkış

Sunucu İpsi: FederalNW.nitrado.net
Vip Olmak İçin /vipol

Yetkililer:
ServerSahibi=MertHD

Kasa Nedir?
Kasa İçinde Bulundurduğu p4,p5 Setler Büyülü Altın Elmalar Ve dahasını Bulunduran Bir İçeriktir.

Görev Nedir?

Lapis Kazdıkca Alınan Kazılan Lapis Miktarı Sayesinde Para Zırh Ve İtem Verebilmektedir.

Pet Nedir?

Sadece Viplerin Kullanabileceği (vip Üstü) Kendisine Ait Özel Hayvandır.

-Spawn-
2017-02-13_20.21.56.png

-Lapis-
2017-02-13_20.21.15.png

-Orman-

2017-02-14_18.28.21.png

Ve Dahası İçin Servere Giriş Yapmayı Unutma!!

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sonnesil faction gelenlere vip

Görev Nedir?

Lapis Kazdıkca Alınan Kazılan Lapis Miktarı Sayesinde Para Zırh Ve İtem Verebilmektedir.

Görev ne değildir;

pvp yapmak

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence artık bu forumun bu gibi sunucuların konularını onaylamaması gerek. Düzgün bir kalite filtresi oluşturulup, sunucu konuları bu filtreye göre ayrı kategorilere gönderilsin.

Örnek : Bu sunucu konusu "1" kategorisine gider iken örnek benim sunucu konum "5" 'e gitsin gibi. Hem konu, hem sunucu kalitesi bakımından böyle kategorilere ayrılırsa insanlar en azından biraz gerçekleri görür. Şimdi bana diyenler olur "Neden adamın hevesini kırıyorsun?" diye. Bu heves işi değildir. Heves gelip geçici bir istek türüdür. Sunucu açarken bu istek aşığında bir sunucu açarsan aynen bu tepkiyi benden bu şekilde görürsün.

Sen yeni nesil bir sunucu değilsin. Yeni nesil bir sunucu böyle olmaz. Yeni nesil bir sunucu düzgün bir oynayışa sahiptir. Farklı sistemleri olur. "Gelene özel üyelik veriyoruz," veya "Geleni multi-milyoner yapıyoruz." son olarak da "Lapis kır, çıkan kağıt ile takas yap eğlencenin dibine vur!" diye olan sistemler istemiyorum artık.

Okuldan kaçıp, LOL oynayıp veya pis sitelere gireceğinize az JAVA, HTML öğrenin de ilerde işinize yarasın.
Şahsen ben HTML öğreniyorum.
Sitemizi yapan WEB TASARIMCI'ya sorduğumda bana aynen şu şekilde dilleri öğrenmemi söyledi;
HTML, CSS, PHP, ANGULAR JS

Bu şekilde öğreneceğim de sırtın yere gelmez dedi, hadi bakalım bakacağız artık.

Bu uzun konuşmannı sonundan çıkaracağın şey "Kaliteli sunucu yapmak."...

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence artık bu forumun bu gibi sunucuların konularını onaylamaması gerek. Düzgün bir kalite filtresi oluşturulup, sunucu konuları bu filtreye göre ayrı kategorilere gönderilsin.

Örnek : Bu sunucu konusu "1" kategorisine gider iken örnek benim sunucu konum "5" 'e gitsin gibi. Hem konu, hem sunucu kalitesi bakımından böyle kategorilere ayrılırsa insanlar en azından biraz gerçekleri görür. Şimdi bana diyenler olur "Neden adamın hevesini kırıyorsun?" diye. Bu heves işi değildir. Heves gelip geçici bir istek türüdür. Sunucu açarken bu istek aşığında bir sunucu açarsan aynen bu tepkiyi benden bu şekilde görürsün.

Sen yeni nesil bir sunucu değilsin. Yeni nesil bir sunucu böyle olmaz. Yeni nesil bir sunucu düzgün bir oynayışa sahiptir. Farklı sistemleri olur. "Gelene özel üyelik veriyoruz," veya "Geleni multi-milyoner yapıyoruz." son olarak da "Lapis kır, çıkan kağıt ile takas yap eğlencenin dibine vur!" diye olan sistemler istemiyorum artık.

Okuldan kaçıp, LOL oynayıp veya pis sitelere gireceğinize az JAVA, HTML öğrenin de ilerde işinize yarasın.
Şahsen ben HTML öğreniyorum.
Sitemizi yapan WEB TASARIMCI'ya sorduğumda bana aynen şu şekilde dilleri öğrenmemi söyledi;
HTML, CSS, PHP, ANGULAR JS

Bu şekilde öğreneceğim de sırtın yere gelmez dedi, hadi bakalım bakacağız artık.

Bu uzun konuşmannı sonundan çıkaracağın şey "Kaliteli sunucu yapmak."...
Binevi bu tür sunucuları göz önünden çekmek için bir sistem gelecekti fakat yalan oldu galiba...
https://forum.gamer.com.tr/konu/vote-sistemi.360241/

vanks47

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben bu servere katılmak isdiyorum fakat giremiyorum verdiğiniz server ip si FederalNW.nitrado.net olarak girdim ama sunucu bulunmamaktadır hatası verdi gerçerk bir ip verirmisini?

ElmasKatili

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alıntı server , ismi bile alıntı , paketin linkini özelden yazın atıyım siz 0 emek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...