MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
potes.png

Potentia Nedir Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Merhabalar, Bugün sizlerle Potentiayı ele alacağız. Konuya geçelim.

Potentia Nedir

Potentia bir hayatta kalma oyunudur. Wily Pumpkin tarafından 12 Şubat 2021 Tarihinde Piyasaya çıkacak.
Potentia tek oyunculu bir oyundur ve TPS bakışına sahiptir. Oyunun hikayesinde, Savaş zamanında bir saldırı gerçekleşiyor ve insanlar yaşamak için ekip haline geliyorlar. İsterseniz savaşabilirsiniz, istersenizde saklanarak hayatta kalabilirsiniz. Ana karakterimiz olan Victor yeteneklerini kullanarak, kullanılabilecek nesnelerin nerde olduğunu bulabilecektir.

Potentia Demo Olarak Çıkarıldı

Türk oyunu olan Potentia Steamde Demo sürümü ile yayınlandı. Oyun grafikleri normalden fazla güzel olarak dikkat çekiyor. Oyunun desteklediği diller; Türkçe, İngilizce ve son olarak seslendirme hariç Almanca.

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektiriyor
İşletim Sistemi
: Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD FX 6300, AMD Ryzen 3 1200, Intel Core i5 2400
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 285, NVIDIA GeForce GTX 760
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
SSD Önerilir

Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektiriyor
işletim Sistemi:
Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD FX 8350, AMD Ryzen 5 1400, Intel Core i7 3770
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 290, AMD Radeon RX 570, NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
SSD Önerilir

Potentia oyunu benim görüş açımdan güzel ve zaman geçirmelik bir oyuna benziyor. Yaklaşık 1 ay sonra tahmini olarak oyun hakkında tam bilgileri edineceğiz. Oyunda hayatta kalmak çokta kolay olacağını düşünmüyorum. Macera ve aksiyon bizi bekliyor. PUBGye çok az bir benzerliği var oda eşya toplamak.

Oyunun Hikayesi

Varlığı nerdeyse durmakta olan savaş için iki tarafta savaşa devam etmeyeceklerini söylemişlerdi. O günün gecesinde tüm insanlar sokaklardaydı. Her yerde savaşın sona ermesini kutluyorlardı. Sokaklar parti alanına benziyordu, arkadaşlarımızdan birisi evinde parti düzenliyordu. Ben ve eşim Anna, metroda bir araya gelerek gecenin devamında arkadaşlarımızla bir araya gelecektik. Herkes çok mutluydu fakat bu uzun sürmeyecekti, etrafımızdaki insanları bir anda kaybolmuş olarak görmek çok garip gelecekti. Her şey kısa sürede gerçekleşti.
Bir güç şehri yok etti sadece binalar ayakta kaldı oradaki hayvanlar, insanlar ortadan kayboldu. Hasarın ne kadar olduğunu bilmiyorduk. Belkide tüm şehir, Dünya'da bile gerçekleşmiş olabileceğini düşünüyoruz. İnsanlar olarak sadece düşmanlarımızı görüyoruz. Kimse telsiz çağrılarına cevap vermiyordu, kimse bize yardım etmiyordu. Saldırıdan sonra çok çok az kişi hayatta kaldı. Şimdi ise en güçlü olanın ölmeyeceği orman kanunları var. Her gün yeni zorluklarla baş başa geliyoruz ama tabi ki dayanmayı denemek zorundayız. Ne pahasına olursa olsun hayatta kalacağız...

SON
Burda konumun sonuna geldik sevdiyseniz beğenebilirsiniz.
İyi forumlar.