KAPANDI

ByCouga

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serveri oynamanızı tavsiye etmem para ile satın alınmış yetkililer var (admin: edit item yapıp atıldı şu an vip++),möderatör hala devam ediyor 60 golem sp'si var emek server bide,hangi sistem para kazandırıyor ise kurucu adaları dolasıp market fiytlarını dusuruyor,haksız yere bir suru insandan golem sp alınmakla tehdit edildi,x2 etkinliği yapılıyor 1x veriliyor sıkıntı çıkarıncada banlıyor umursamadan. Sezon değişti diye tüm adaları sildi 1 ay önce.Yani Size Diyeceğim Boşa Zaman ve Emek Kaybı Umarsamaz Bir kurucuya sahip server.

İyi Forumlar
60 golemi olan kişi 2x zamanında sunucuya 450 liralık bir kredi yatırdı. Tek Block sunucusu emek bir sunucu değil op da değil. Adaları dolaşıp fiyat düşürdüğüm olmadı aksine Oyunun glitchlerinden faydalanıp yaptığınız bambu farmları vb yüzünden sadece bambu düşük geri kalan tüm tarım malzemeleri normal seviyede ki zaten demirin tanesi 6 ya satılırken tarım eşyaları 2 ile 10 arasında.2x etkinliği ise havale/eft 2x ininalde ise 1.5x dedik siteye gidip mobilden ödeme yapanlara nasıl ben 2x veriyim. Sıkıntı çıkaranları asla banlamadım birsürü hesap açıp sadece hile kullananları banladı. Sezon değişti değil Sunucu aşırı laga girdi ve oyuncular oynayamadı bu yüzden plugin değiştirmek zorunda kaldım. Bilip bilmeden anlamadan boş yorum yapmayalım
İyi Günler :)

lewes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu sürekli kapanıyor Survival bakan yok ztn discord da kapanmış emeğiniz çöp olabilir başlamayın:1: