PremierCraft - %100 EMEK SURVIVAL! 1.14.4 Keyfi | Slots, Açık Arttırma, Economy, Skin Değiştirme, Spawner Kırma, Takas, Meslekler ve Çok Daha Fazlası!

UjanseiRUSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vip harici ilgi 0
Vip aldım fakat verilmesi gereken itemleri alamadım
Bugün girdiğimde ender sandığım da dahil tüm itemlerim silinmiş
Tavsiye Etmiyorum

LaraWorld

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vip harici ilgi 0
Tavsiye Etmiyorum
Vip harici ilgi 0
Tavsiye Etmiyorum

Merhaba, bize Discord'daki destek kanalımızdan veya sitemizdeki ticket (destek) sisteminden, veya oyun içinden ulaşabilirdiniz. Moderatörler desteğe her zaman bakıyor, kurucular da her gün oyuna giriyor. Ancak bunların hiçbirini yapmadan buraya gelip yazmanın hiçbir sorunu, hele ki bu saatten sonra çözemeyeceğini belirtmek isterim.

Ne verilip verilmediğini okumadan VIP almanıza diyecek laf yok, VIP'lere item verilmiyor çünkü zaten. Hiçbir yerde bunu belirten bir ibare yok. Neden P4 set falan verilmesi yönünde bir beklenti var henüz çözebilmiş değiliz. Survival sunucu bura, ve %100 Emek.

VIP harici ilgi 0? Bize bildirdiğiniz her şey VIP veya değil sırasına göre değerlendirmeye alınır. Nasıl bir ilgi alaka beklediğinizi bilmiyorum bize bir bildirimde bulunmadan. Trajikomik :)

Yine de PremierCraft'ta oynadığınız için teşekkür ederiz.

YusufPrD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
:) Ne desek inanmayacaksınız, beğenmeyeceksiniz sonuçta. Konuyu takip edenler için gerekli cevapları yazdım. Daha fazla laf kalabalığı yapmanın anlamı yok. Kimse kimseyi inandırmak zorunda değil. Yine de PremierCraft'ın geçmiş sayfalarında yer aldığınız için teşekkür ederiz.
Başarılarınızın devamını dilerim sevrek oynadığım bi sunucuydu sunucuyu sırf ekononmi bozulmasın diye 1 günlüğüne taş devrine döndürdünüz yinede fazla bir şey demiycem yorumlarıma geri dönüş yaptığınız için Teşşekkürler Sunucuda bazı buglar var market 27. kattaki fırınlar chestler kullanılıyor buna bakmanızı tavsiye ederim

NavronGame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1- Dediğim gibi eski ortaktan kaynaklı ilgisizlik ve itibar zedeleyici şeyler yaşadık o kabul. Ancak sizi sitemize yönlendirmelerinin amacı sunucu buglarının söylediğim gibi uzun vadede kayıt altına alınabilmesi ve sırayla çözülmesidir. Direkt oyundan yazdığınız an her şey çözülemiyor malesef, her oyuncunun ayrı bir bildirisi oluyor ve sıraya almazsak kimseye yetişemeyiz.
2- O da dediğim gibi düzeltildi. Enflasyon ayarı ile ilgiliydi ve telafisi yapıldı.
3- Her ölüşte item verilir diye bir şey dememişiz. Tekrar okumanızı öneririm.
4- Redstone farmlarının sunucuyu öldürdüğü tespit edildi ve sürekli çalışan redstone farmları tamamen engellendi (zaten oyunculardan bu yönde istek de alıyorduk ancak oyun işleyişine olabildiğince karışmamaya çalıştığımızdan engellenmemişti). 2 gündür asla çökmedik. Her gün değişimler oluyor sunucuda, bu şekilde iyileştirmeler için.
5- Beta mevzusu? Beta'da kapanması normal. Açıkça belirtilmişti zaten.
Sunucunuzun eski ortağı benim yanlız şu konuda netleşmek gerekirse sunucuya saldıran ben değilim aksine ilk levellerde ayrıldığım adama dönerek dedim ki serverinde eksik plugin ve skriptini karşılıyabilirim ücret veya bir şey beklemeden ve açığını çözerim diye bizzat gidip yardımcı olmak istedim hakaret edilerek sunucudan engellendim ve birden fazla kez sonra başka birini yani Kitcheen adlı arkadaşımı yollayıp sorunu çözdürdüm. şu anda öyle bir açığınız yok bu yazıda bizzat hakaret etmişsin... Bu konuyu ele alarak size yasal yollardan şikayet edeceğimi bildiririm.

LaraWorld

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzun eski ortağı benim yanlız şu konuda netleşmek gerekirse sunucuya saldıran ben değilim aksine ilk levellerde ayrıldığım adama dönerek dedim ki serverinde eksik plugin ve skriptini karşılıyabilirim ücret veya bir şey beklemeden ve açığını çözerim diye bizzat gidip yardımcı olmak istedim hakaret edilerek sunucudan engellendim ve birden fazla kez sonra başka birini yani Kitcheen adlı arkadaşımı yollayıp sorunu çözdürdüm. şu anda öyle bir açığınız yok bu yazıda bizzat hakaret etmişsin... Bu konuyu ele alarak size yasal yollardan şikayet edeceğimi bildiririm.

Sunucumuzun birden fazla kurucu ortağı oldu ve bahsedilen siz değildiniz. Ancak alındığınıza göre sizin hareketlerinizin de itibar zedeleyici olduğunu düşünmüşsünüz ki yazmışsınız. Herhangi bir hakaret kesinlikle sözkonusu değildir. Bu sözlerin muhattabı zaten başkasıdır.

Varolan site açığını çalıştığımız hosting firması BatıHost ile düzelttik, sunucumuzdaki herhangi bir oyuncuya hiç görüşmeden yönetim olarak güvenmemiz asla mümkün değildir. PremierCraft tüm oyuncularının bilgilerine önem verir. Teşekkürler.

SarhosGenc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı değiştirilmeli, çok sade. Ayrıca sunucuda lag çok fazla oyundan atıp duruyor, kısacası beğenmedim. İyi forumlar.
Başarılar..

NavronGame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzun birden fazla kurucu ortağı oldu ve bahsedilen siz değildiniz. Ancak alındığınıza göre sizin hareketlerinizin de itibar zedeleyici olduğunu düşünmüşsünüz ki yazmışsınız. Herhangi bir hakaret kesinlikle sözkonusu değildir. Bu sözlerin muhattabı zaten başkasıdır.

Varolan site açığını çalıştığımız hosting firması BatıHost ile düzelttik, sunucumuzdaki herhangi bir oyuncuya hiç görüşmeden yönetim olarak güvenmemiz asla mümkün değildir. PremierCraft tüm oyuncularının bilgilerine önem verir. Teşekkürler.
FerhatG'yim ben.