Minecraft Premium Server Kurma

Randerazit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben Minecraft Premium Account sahibiyim ve sadece Premium Account'luların girebileceği bir server kurmak istiyorum [Yanlış anlaşılmasın, loggerlardan kurtulma amaçlı] ve daha önce bir server kurmadım. nasıl kurulduğunu resimli veya videolu açıklarsanız sevinirim. Kendi konunuz varsa onunda linkini yazarsanız iyi olur.

flyin_spaghetti

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bi de port açtıktan sonra hamachi'siz bağlanılabilmesi lazım değil mi?

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
onet035 bize Minecraft port açmayı kısaca söylermisiniz portacmak.com kapanmış hangi portları açacağımıza şaşırıyoruz :)
port açma işini ben de daha tam halledemiyorum ama simpleportforvarding programı yardımcı olabilir (http://www.gezginler.net/indir/simple-port-forwarding.html) veya airties modem kullanıyorsanız 192.168.2.1 local ipsini tarayıcı çbuğuna yazın ayarları görürsünüz

edit: minecraft default olarak 25565 portundan çalışır

alperen43

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Anılincii

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim serverim premium olmuş Server Hamachi değil bilisim serveri nerden ve nasıl düzeltcem

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Benim serverim premium olmuş Server Hamachi değil bilisim serveri nerden ve nasıl düzeltcem
3yıllık konuyu hortlatman ayıp olmuş
neyse sorununna gelelim serviri kurdugun klasörü aç ve server.propertes olan dosyayı not defteri olarak aç ve orada online mode=false yap