Premium survival sunucu açma fikrim

kreumat29

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Selamlar dostlarım ben kreumat, bugün uzunca bir süre süredir düşündüğüm survival sunucu açma fikrini bazı nedenlerden ötürü şöyle değiştirdim; premium bir survival sunucu açmak. Ancak sakın sunucunun pure survival olacağını sanmayın. Pluginlere veyahut skriptlere para -az miktarda tabii :D- ve zaman harcamak benim için bir zevk. Bu arada az önce dediğim gibi premium bir survival sunucu açmanın "bağzı nedenleri"ni sayayım:

İlk olarak saçma insanlarla uğraşmak beni çok yoruyor. Tabi ki demiyorum "crack oynayan oyuncuların hepsi saçma insanlardır" ama ailesinden bilgisayarı alıp internete "huzuni 1.8 indir seri indir silinmeden indir donmadan indir yok olmadan indir soğumadan indir sıcak indir" yazmak bedava. Oyunun kendisine para vermeyip üstüne hile kullanan kişinin ne kadar düzgün olmasını bekleyebilirsiniz? Crack kullanan -maalesef genellemek ne kadar doğru olmasa da- %70'i maalesef böyle.

İkinci olarak pek düşmanlık beslediğim / beslettirdiğim insan yok. Ayrıca bot koruması gibi saçma şeylere de para vermek yerine daha kaliteli eklentiler satın alabilirim düşük bir ihtimalle de yazdırabilirim.

Üçüncü olarak premium kullanan kişilerin çoğu -plati.ru gibi sitelerden 10 tlye minecraft ÇAR almışların dışında cidden oyunun güzel yönlerini kullanmak isteyenlerden bahsediyorum- yeniliklere daha açık oluyor ayrı olarak da sohbet edilebilirliği yaş ortalamasının cracke göre biraz yüksek olduğundan daha yüksek oluyor. Ondan dolayı fun , hatta saçma ve fun gibi skriptler veya pluginleri oyuna eklemeye karar verdiğimde veyahut sürüm yükseltmeye kalktığımda önüme "yow admin yow 1.8de her şey var kim ne yapsın geniş çaplı köy ve deniz üzerine olan düzenlemeyi yow" şeklinde konuşan insanlar pek olmayacak.Yani özetle sıradışı ve hiçte kullanılmayan köşeye atılmış ama aşırı yararlı olabilecek pluginleri kullanmak da istiyorum.
Minecraft'ta atlar pek rağbet görmüyor bunun için internette bulduğum bir plugin sayesinde artık atlar ulaşım için aşırı elverişli hale gelecek.Bir atı eğitip sahiplendikten sonra onu artık bir komut ile gönderebilip geri çağırabileceğiz bu sayede de hem atları daha sık kullanmış olacağız hem de kıyıda köşede kalmış bir plugin işe yaramış olacak.

Aslında daha gerçekten çok fazla sebebim var ama size şu soruyu sormak istiyorum ; Sen bir premium kullanıcı olarak veya premium alacak bir kullanıcı olarak benim sunucuma gelebilir veya bana yardımcı olup fikir verebilir misin? Fikrin varsa lütfen yaz. Fikirler önemli tabi :3

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Normal survival'dan değişmezse, ve gerçekten bir "topluluk" hissi verecek bir yer olursa gelirim diye düşünüyorum aslında.

ps: Pluginlerini kendin yazabiliyorsan, ve daha hala üzerinde çalışılan bir API kullanmak istiyorsan sunucun için Okyanus'u deneyebilirsin belki. Snapshotları da desteklemeyi planlıyoruz, belki ilgini çeker diye dedim.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Bu projeyi bizde yaptık bir süre sonra millet sıkılıyor ve dağılıyor sunucu.

Red'Queen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her türlü sonu belli olan bir fikir, deneme bile

kreumat29

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1