Procy Craft Faction Wars! Kaliteyi Hisset (1.7.x - 1.8.x)(ÖZEL KUTU,RÜTBE,RÜTBEHAMMADDE,ÖZEL EVENT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

procycraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
,

> IP : play.procynetwork.com
> IP : mc.jblteam.com
>
RAM : 6 GB
> Tür : Faction
Slot : 250

Faction ;

Sunucumuzda Diger Sunuculardan farklı olarak birçok özellik bulunmaktadır.
Birkaç Özelliğimiz ;
>Lapisten Madenler Düşmektedir.
>(Elmas,Altın,Kömür,Demir,Zümrüt) Lapisten Procy Kredisi de Düşmektedir!
Rütbelerimiz ve Kitlerimiz ;

Kutularımız ;

Sunucu Haritası ;
Güncelleniyor! yakın sürede burada.

RütbeHammaddemiz ;

Edit sistemimiz ;

Hedefimiz ;
En iyi sunucular arasında yer almak.

Yetkili Listesi
- BurakSZ(Kurucu,Skripter,Developer)
- GorkemX12 (Kurucu)
- Synoh (Admin)
- EnessKGT0(Admin)

Son düzenleme:

GODOFCRAFTREBORN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yetersiz buldum. Gerek konu tasarımı, gerek eklentiler, gerek mimarilere baktığımda hepsini eksik buldum. Fakat emek var. Eğer çalışırsanız belki olur, neden olmasın? Fakat çok çalışmanız gerekir. Bu arada göz zevkiniz de kötü diyebilirim. Bunlara ek olarak diyebileceğim son şey çok çalışmanız gerek ve Türkçenizi geliştirin derim. İyi forumlar. 4/10

procycraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yetersiz buldum. Gerek konu tasarımı, gerek eklentiler, gerek mimarilere baktığımda hepsini eksik buldum. Fakat emek var. Eğer çalışırsanız belki olur, neden olmasın? Fakat çok çalışmanız gerekir. Bu arada göz zevkiniz de kötü diyebilirim. Bunlara ek olarak diyebileceğim son şey çok çalışmanız gerek ve Türkçenizi geliştirin derim. İyi forumlar. 4/10
eleştiriler için teşekkürler büyük sunucu sahipligi de yaptım dostum builde pek takılmam sade yeterli build olmalıdır konu tasarımı da ideal 50150210 tane şey koyunca kaliteli sunucu olmamakta gif olarak warpları ekledim ve koydum göz zevki kişiye göre degişir bana görede sizinki kötü çalışmamıza gerek yok ve türkçem yeterince yüksek seviyede başka dilleri de konuşabiliyorum benden de size 1/10 teşekkürler yorumunuz için :)

DonsuzTurk_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni hoşuma gitmedi, sunucudada farklılık yok gelişmeniz dileğiyle başarılar dilerim.

DonsuzTurk_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
teşekkürler , konu aniden açılan bir şey pek özen vermedik daha dogrusu sunucu içinde özel skriptlerimiz var kutu vs olarak

tekrardan teşekkürler @DonsuzTurk_
kutu skripti özel bir skript değil, neredeyse her sunucuda olan bir skript ve herkes tarafındanda biliniyor size daha çok farklılık gerekiyor, Skype adresimi eklerseniz size yardımcı olabilirim skype adresim: donsuzturk

procycraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kutu skripti özel bir skript değil, neredeyse her sunucuda olan bir skript ve herkes tarafındanda biliniyor size daha çok farklılık gerekiyor, Skype adresimi eklerseniz size yardımcı olabilirim skype adresim: donsuzturk
Kutu dedigimiz anahtarla açılan bir şey degil dostum , kendi kodlamamla olan bir şey ve GEM sistemi felan gördüysen onlarda benden çıkma özellikler bol fakat eklemiyorum gereksiz kirlilige gerek yok.

AliBey01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alım var mı şu an ? (Rehber, builder vs.)

FehmiReyz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz geliştirilmeli buildler kötü klasik faction serveri.10/5
NOT Servere Girdim Admine bir şey Soruyorum Cevap Vermiyor Ya Chatta Beni Görmedi Yada İlgisizdi.Bence Bi Mod yada Admin Alımı Şart.Başarılar.
-Lowxy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...