Profesyonel Faction Server Klanı - KaraTahT

Whatsapp veya Discord grubu gelsin mi ?

• Kullanılan toplam oy
    13

DominionHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkesi saygıyla selamlıyorum Forum Gamer Ailesi.Bugün,eskiden oyuna hükmeden ve tekrar oyuna başlayacak olan klanımız KaraTahT'ı tanıtmak ve reklamını yapmak amacıyla bu konuyu açıyorum.Dilerseniz uzatmadan hemen konuya girelim.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
cooltext250354202095265.png

28 Temmuz 2014 tarihinde DominionHD tarafından ProSlayers ismiyle kurulmuştur.İlk başta amatör sunucularda oynayıp yavaş yavaş büyümeye başlamıştır.Net olarak vipcraft,mctr,bronzcraft,heroesmc,craftrise,konyacraft,grave

guard gibi çoğu sunucuda bir zamanlar oynamış ve adını duyurmuştur.Klanın adı 29 Nisan 2015 tarihinde DarkSide olarak değiştirilmiş,en son adını 2 Haziran 2016 tarihinde KaraTahT olarak almıştır.Yakın geçmişte ise klandaki yetkililer(DominionHD ve AlihanBaykal) KaraTahT MC isimli minecraft sunucusunu açmış ancak yeterli zaman bulup ilgilenemediklerden ve sunucuda ortaya çıkan bazı sorunlar sebebiyle sunucuyu kapatmak zorunda kalmışlardır.Oyuncu olarak minecrafta devam eden DominionHD ve AlihanBaykal,Minecraft'ın eskisi gibi kaliteli bir oyun olmadığı;userlerinin kötüleşmesi,hilelerin çoğalması gibi sebeplerden dolayı klanı kapatmışlardır.Açıldığı tarihten bu yana girdiği hileli veya hilesiz tüm sunucuların %90'ına hükmeden bu klan,şimdi tekrar açılıyor ve alımları başladı!
cooltext250369135221099.png

Amacımız,aramızdaki sevgi ve saygı ortamını koruyarak eski gücümüze kavuşmak ve girdiğimiz sunucularda üstünlük kurmaktır.

cooltext250370300813231.png

İletişim olarak skype tercihimizdir.İsteğe bağlı whatsapp veya Discord grubu açılabilir.

Skype Adresimiz : alpsavasan98
Alternatif Skype : dominion98 Ulaşamadığınız takdirde yorum olarak belirtin ben size
Alternatif Skype : skul211
ulaşmaya özen gösteririm.

Alternatif Skype: pixelmc.2000
cooltext250371540272561 (1).png

*İlk ve en önemli şartımız üyelerimizin skype adresi ve çalışan bir mikrofonu olmasıdır.
*Yaş Sınırımız 15
*Bu madde şart değil ancak pvp yeteneği ve oyundaki tecrübesi fazla olan oyuncular klanda daha hızlı rütbe atlayacaklardır.
cooltext250372766112540.png

[Yeni Üye] :Klana ilk girdiğinizde bu rütbe ile başlarsınız
[Üye] :Klanda 1 hafta geçirdiğinizde terfi edersiniz
[Tecrübeli Üye] :Klanda 10 gün geçirip en az 1 klan savaşına girdiğinizde terfi edersiniz
[Elit Üye] :Klanda 25 gün geçirip en az 3 klan savaşına girdiğinizde terfi edersiniz
[Moderator] :Moderator açığı olduğunda en uygun görülen üye seçilir

[Klan Lideri] :En yetkili kişidir

cooltext250374209007773.png

karataht.png
(KaraTahT RPG Oyunundan Alıntıdır)

----------------------------------------------------------------------------------------------------
:bayrak:KaraTahT'a hepinizi bekliyorum iyi oyunlar:bayrak:

Reklamı hesaba katmadığımdan ve forumda pek fazla tecrübem olmamasından ötürü konu hafif kaymış anlayış göstermenizi ümit ediyorum.

EmirTRGGS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Katılmayı Çok İstiyorum Fakat Yeni PC Aldığımdan Dolayı Skype Yok İP Nerden ALICAM?

DominionHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bugün saat 19.00'da açılacak olan CarryCraft isimli sunucuda oynamayı planlıyoruz(play.carrycraft.tk)

DominionHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet biz de vip aldık ancak sunucuda ortaya çıkan sorunlar ve pingin yüksek olması sebebiyle WinterFallMC.nitrado.net sunucusuna başladık

Günceldir WinterFall'da oynamaya devam ediyoruz bekliyoruz.

Resurft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skype yerine ilerleyen zamanlarda Klana ait bir ts3 kurarsanız daha iyi olacağını tahmin ediyorum.
Başarıların devamını dilerim. :şapka: