Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Groo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Asıl sana yazık groo, böyle daha bir sürü davranışın var. Affım olmaz bilirsin, öğrendin de. Adminlik konusunda da tek bir şey diyorum. Ben asla servera zarar vericek yönetici getirmem, seni de bu yüzden mimar yapıcaktım ki yaptım da. Maalesef pluginler hata verdi ertelendi. Adminlik vs vericeğimi asla söylemedim, kendi hayal gücünün ürünü o kısım tamamen. Staneh e de admin olacaksın demedim, böyle bir söz yok. Konuyu diğer banladığım "haksızlık ortamı" yaratan yönetici gibi zarar vermezsen sevinirim. 2 günde 20 den fazla kişi banladım. Hileye ve terbiyesizlere affım olmaz olmayacak da, herkes bilsin.
STANEH ÖLE DEMEDİ AMA BEN ONDAN SİNİRLENDİM BİLESİN BUNUDA

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
STANEH ÖLE DEMEDİ AMA BEN ONDAN SİNİRLENDİM BİLESİN BUNUDA
Tamam artık öyle bir şey olmadığını biliyorsun o zaman, konu da tartışma yapmana gerek yok. Sıkıntılarını özel mesajdan yaz.[DOUBLEPOST=1407915986,1407873658][DOUBLEPOST=1407998034][/DOUBLEPOST]Güncel.[DOUBLEPOST=1408048614][/DOUBLEPOST]Güncel.

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim:Kaan
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Rehber
Tecrübeleriniz: İlk tecrübem burada olsun istedim.
Günlük online süresiniz: sabah erken saatten saat 13:00 15:00
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Başkalarını rahatsız ediyor veya kuralları ihlal ediyor ise uyarırım devam ederse rehberlik yetkilerimi kullanırım.
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız: tam olarak ne kadar olduğunu bilmiyorum ama 1.4.7 den beri minecraft en sevdiğim oyundur neredeyse herşeyi bilirim eğer rehber seçilirsem görevimi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıcağım.

ResistibLe

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsim:Batuhan Yılmaz
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Rehberlik
Tecrübeleriniz:4-5 Serverde yaptım.
Günlük online süresiniz:5 Saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız:Normal davranırım.Oda insan bilmiyorsa sorucak.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
İsim:Batuhan Yılmaz
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Rehberlik
Tecrübeleriniz:4-5 Serverde yaptım.
Günlük online süresiniz:5 Saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız:Normal davranırım.Oda insan bilmiyorsa sorucak.
Kabul edildiniz. Oyuna girince bana yazın.

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzdaki ticaret ortamını çok beğendim. Güzel bir sisteme oturtmuşsunuz.

MrCanother

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adiniz: Osman Emre Gündoğdu
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm:Rehber
Tecrubeniz:2 BasRehberlik,20 kadar rehberlik yaptım. NewSurvivalde üç ay civarında rehberlik yaptım. 2,5 yıllık mc geçmişim var.
Online Süreniz:2 Saat
Ek Olarak:Üç dakikada bir sorusu olan var mı diye sorarım, gerekirse wsnin ortasında soru cevaplarım. Imlaya, büyük/küçük harf kesinlikle önem veririm. (Serverde göreceksiniz)
Tabletten yazıyorum, yanlış yazdiysam Özür dilerim.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Adiniz: Osman Emre Gündoğdu
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm:Rehber
Tecrubeniz:2 BasRehberlik,20 kadar rehberlik yaptım. NewSurvivalde üç ay civarında rehberlik yaptım. 2,5 yıllık mc geçmişim var.
Online Süreniz:2 Saat
Ek Olarak:Üç dakikada bir sorusu olan var mı diye sorarım, gerekirse wsnin ortasında soru cevaplarım. Imlaya, büyük/küçük harf kesinlikle önem veririm. (Serverde göreceksiniz)
Tabletten yazıyorum, yanlış yazdiysam Özür dilerim.
Reddedildiniz.[DOUBLEPOST=1408371046,1408358808][/DOUBLEPOST]Güncel.[DOUBLEPOST=1408438075]

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim:kerim

Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Builder-Rehber
Tecrübeleriniz:Valla inşaatta iyiyim sorunlarıda iyi çözerim
Günlük online süresiniz:sabahtan akşama kadar (bazen afk olabiliyorum)
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: valla çok sinirlenmediğim zaman bişi olmaz ama bi konudada küfür asla etmem haksızlıklarda belki ederim
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):kritex sen beni biliyosun :D
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:Kale yaptım güzel oldu sorunlarlada çok ilgilenmeye çalışıyorum valla normaldede olmak istemezdim ama bi takım sorunlardan dolayı başvurmak istedim kimse görevini düzgün yapmıyor belki ben düzgün yapabilirim.Allah ın izniyle