Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

XSlyNinjaX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
serverine girdim arkadaşım boş server bune girip zamanınızı boşa harcamayın bence ve güzel diyen arkalr sw de yetkili bizde yetkili oslak bizede güzel gelir çok sıkıcı server bence

Moderatör tarafından düzenlendi:

BizimMekan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Lütfen Böyle söylemeyiniz BANA göre bu server çok güzel Zaten burası AntiLapiscilerin grubu Diğerlerinde İstediğin her şey var. Ama burası tehlikeli ölmekten korktuğu için dışarı çıkamayan arkadaşlarımız var bizim onlar oyunda tehlikenin ne olduğunu biliyorlar. biz onları öldürüyoruz. ama beni öldüren yok demiyorum Benide öldüren var tabii ki de. Survivalın Anlamını Biliyorsunuz Hayatta Kal Maden Ara Moblarla Savaş . Mesela factions serverde vip alsan ne işe yarar sölermisin bana?

Son düzenleme:

Fercehg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyuna bağlanılamıyor hatası alıyorum neden ? Bu arada sürüm kaç ?

dogukan145

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alım varsa builder olabilirim yaşım 17 tecrübem var

dogukan145

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim yapıtlarımı sana nasıl gönderebilirim ?

Overloarder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde xray hiçbir türlü çalışmıyor yani gerçekten survival oynuyoruz uzun süredir aradığım sunucu buydu HİLESİZ bir sunucu ve serverin kuruculari çocuk olmadığından sunucu tuttuğu sürece açık tutacaklar kendileride söylediler eğer oyuncu sayısı çok azalmazsa asla kapanmayacak bir sunucu eğer hilesiz adam akıllı oyun seven varsa aradığı sunucu bu yani .

XSlyNinjaX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
spawnın önünde evler adamlar geçemize izin vermiyolar başlarım ben böle servere

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Citizens plugini eklendi. Takas için traderlar eklenicek.[DOUBLEPOST=1407850068,1407806457][/DOUBLEPOST]Güncel.

Groo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben BU SWYE ADMİN OLUCAĞIM DİYE SÖZ VEREN KRİTEX ADLI SAHIS TAMAMEN YALANCIDIR KENDİSİ BANA NE ÜMİTLER VERDİ GECEYE KADAR
REKLAM VE BUİLD YAPTIM ONUUN GÖZÜNE GİREBİLMEK İÇİN AMA SÜREKLİ OYALADI BENİ YETKİ VEREMİYORUM PLDE Bİ SORUN VAR DEDİ ERTESİ GÜN
Bİ ADAMI BAŞ REHBER YAPTI VE BEN BU SWDEN AYRILMA KARARINI ALDIĞIMDA STANEHE ADMİNLİK SÖZÜ VERMİŞ İNŞALLAH BİRİDE ONA BÖYLE BİRŞEY YAPARDA GÖRÜR GÜNÜNÜ HAKKIM HARAM OLSUN 21 YAŞINDA ADAMDAN BUNU BEKLEMEZDİM SANA KOLAY GELSİN DEDİM VE DİREK BAN ATTI SADECE SUNU SÖYLÜYORUM YASINDAN BASINDAN UTAN HAKKIM HARAM OLSUN BENİ BU ÜMİTLE AKSAMA KADAR 3 E KADAR YARANMAYA ÇALIŞTIM BEN BU ADAMA AMA NAFİLE STANEH ADMİN OLCAKMIS KOLAY GELSİN NE DİYİM HAKKIMDA HARAM OLSUN O KADAR SENİ SAVUNDUM SW İÇİN EMEK VERDİM SENİN ETTİĞİN ADAMLIĞA SIĞMAZ ŞİMDİ CEVAPLA ÖLE BAN ATMAK KOLAY !!!

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Ben BU SWYE ADMİN OLUCAĞIM DİYE SÖZ VEREN KRİTEX ADLI SAHIS TAMAMEN YALANCIDIR KENDİSİ BANA NE ÜMİTLER VERDİ GECEYE KADAR
REKLAM VE BUİLD YAPTIM ONUUN GÖZÜNE GİREBİLMEK İÇİN AMA SÜREKLİ OYALADI BENİ YETKİ VEREMİYORUM PLDE Bİ SORUN VAR DEDİ ERTESİ GÜN
Bİ ADAMI BAŞ REHBER YAPTI VE BEN BU SWDEN AYRILMA KARARINI ALDIĞIMDA STANEHE ADMİNLİK SÖZÜ VERMİŞ İNŞALLAH BİRİDE ONA BÖYLE BİRŞEY YAPARDA GÖRÜR GÜNÜNÜ HAKKIM HARAM OLSUN 21 YAŞINDA ADAMDAN BUNU BEKLEMEZDİM SANA KOLAY GELSİN DEDİM VE DİREK BAN ATTI SADECE SUNU SÖYLÜYORUM YASINDAN BASINDAN UTAN HAKKIM HARAM OLSUN BENİ BU ÜMİTLE AKSAMA KADAR 3 E KADAR YARANMAYA ÇALIŞTIM BEN BU ADAMA AMA NAFİLE STANEH ADMİN OLCAKMIS KOLAY GELSİN NE DİYİM HAKKIMDA HARAM OLSUN O KADAR SENİ SAVUNDUM SW İÇİN EMEK VERDİM SENİN ETTİĞİN ADAMLIĞA SIĞMAZ ŞİMDİ CEVAPLA ÖLE BAN ATMAK KOLAY !!!

Asıl sana yazık groo, böyle daha bir sürü davranışın var. Affım olmaz bilirsin, öğrendin de. Adminlik konusunda da tek bir şey diyorum. Ben asla servera zarar vericek yönetici getirmem, seni de bu yüzden mimar yapıcaktım ki yaptım da. Maalesef pluginler hata verdi ertelendi. Adminlik vs vericeğimi asla söylemedim, kendi hayal gücünün ürünü o kısım tamamen. Staneh e de admin olacaksın demedim, böyle bir söz yok. Konuyu diğer banladığım "haksızlık ortamı" yaratan yönetici gibi zarar vermezsen sevinirim. 2 günde 20 den fazla kişi banladım. Hileye ve terbiyesizlere affım olmaz olmayacak da, herkes bilsin.