Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

SelimBaşkutRS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu Moderator
İsim: Selim
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: Survival
Tecrübeleriniz: Daha önce birçok sunucuda yetkililik yaptım admininden tutun rehberine kadar
Günlük online süresiniz: 5-7
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Yaş muhabbeti yapmam. Ancak çok fazla sinirlendirirse uğraşırım biraz küfür söz konusu deil ama
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız: Minecraft'ı uzun süredir oynamıyordum Survival sunucuları çok severim burda he makfa adamlar var hemde işini bilen adminler Sunucunuz çok güzel Minecraft'a yeniden bağladı beni.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu Moderator
İsim: Selim
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: Survival
Tecrübeleriniz: Daha önce birçok sunucuda yetkililik yaptım admininden tutun rehberine kadar
Günlük online süresiniz: 5-7
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Yaş muhabbeti yapmam. Ancak çok fazla sinirlendirirse uğraşırım biraz küfür söz konusu deil ama
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız: Minecraft'ı uzun süredir oynamıyordum Survival sunucuları çok severim burda he makfa adamlar var hemde işini bilen adminler Sunucunuz çok güzel Minecraft'a yeniden bağladı beni.
Yaş ve tecrübeniz bu konum için uygun değil. Reddedildi. İyi eğlenceler

Site yenilendi: www.provanas.com

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya geri dönmeye karar verdim, premium satın aldığım için haliyle yeni hesabımla kaydoldum. "madgoblin" de yaklaşık 8000 claim bloğu var,(3000'ini kendim satın aldım). madgoblin den Houdei'ye claim bloklarını aktarabilir misiniz ? En azından kendi satın aldığım kadarını

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Sunucuya geri dönmeye karar verdim, premium satın aldığım için haliyle yeni hesabımla kaydoldum. "madgoblin" de yaklaşık 8000 claim bloğu var,(3000'ini kendim satın aldım). madgoblin den Houdei'ye claim bloklarını aktarabilir misiniz ? En azından kendi satın aldığım kadarını
Gece claim hakkını aktarırım hesabınıza

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Aktarıldı. Website Marketine mobil ödeme eklendi.

obvisian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
admin pvp yi arenaya taşısanıza survivalde pvp demek onca emeğin içine etmek demektir

obvisian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tamamda claimsiz alanda pvp açıksa kötü olur ya onca emek ver bir tane hassasiyetsiz biri gelsin kessin seni nasıl olur mockin maden yaptın o kadar 3 stack elmas kastın sonra arkandan biri geldi seni kesti nasıl olur o duygu ben o duyguyu yaşadım ve çok kötüydü elmasların gitmesine üzülmedim o elmasları bulmak için verdiğim saate emeğe üzüldüm

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Provanas bir Adalet Sarayı değildir. Eğlence merkezidir, oluşturduğumuz toplulukta insanlar beraber mutlu vakit geçirmesi için varız. Huzursuzluk çıkaran her davranış koyduğumuz kurallar çerçevesinde cezalandırılır. Herkese aynı şefkatle yaklaşır, ve aynı cezayı uygularız. Herkese iyi haftalar.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Provanas bir Adalet Sarayı değildir. Eğlence merkezidir, oluşturduğumuz toplulukta insanlar beraber mutlu vakit geçirmesi için varız. Huzursuzluk çıkaran her davranış koyduğumuz kurallar çerçevesinde cezalandırılır. Herkese aynı şefkatle yaklaşır, ve aynı cezayı uygularız. Herkese iyi haftalar.
http://hizliresim.com/7XnBl5

üzdü.
10karakter

obvisian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
evet belli oluyor zaten böyle bir adaletsiz ülkede yaşayınca serverinde oyuncuları keserek calmayı sevenlerden oluşuyor galiba