Provanas Factions | PARA ÖDÜLLÜ SEZON BAŞLADI! Özel Maskeler & Setler / Shards Marketi ve dahası!

Mitrya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O geçici olarak öyle :/ Tüm büyüleri kazanabileceğiniz bir kutu hazırlanıyor. Her gün erişebileceğiniz bir kutu, ekstra olarak shards'a da ekleyeceğiz. Her türlü kazanmanız aktif olacak.

Mitrya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı yenilendi.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Tamamen Pay To Win, oyun zevki olmayan, oyuncu kitlesinin ufak kimselerden oluştuğu bir sunucu. Tavsiye etmiyorum.

Mitrya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamamen Pay To Win, oyun zevki olmayan, oyuncu kitlesinin ufak kimselerden oluştuğu bir sunucu. Tavsiye etmiyorum.
Eleştiri için teşekkürler ama boş olmuş bir tık :D Siteden alınan her şey oyundan elde edilebilirken p2w demenize hiçbir şekilde anlam veremiyorum :D

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Eleştiri için teşekkürler ama boş olmuş bir tık :D Siteden alınan her şey oyundan elde edilebilirken p2w demenize hiçbir şekilde anlam veremiyorum :D
Dostum, parayla sattığınız hiçbir şey oyundan elde edilemiyor. İnsanlar sizden satın alıp, oyun içinde satıyor; bu sizi pay to win olmaktan çıkarmaz, satılan şeyin kaynağı yine sizsiniz, yine siz kazanıyorsunuz.

Mitrya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum, parayla sattığınız hiçbir şey oyundan elde edilemiyor. İnsanlar sizden satın alıp, oyun içinde satıyor; bu sizi pay to win olmaktan çıkarmaz, satılan şeyin kaynağı yine sizsiniz, yine siz kazanıyorsunuz.
Ney elde edilmiyormuş oyundan? :D Emin misiniz elde edilmediğinden :D Sitede satılan tek şey şu an VIPler, anahtarlar ve ban kaldırma. Oyunda kazanılan token bile sitede satılmıyorken eleştiriniz biraz gereksiz geldi gözüme. Düzenlemeler yine de devam edecek.

TCUmur_35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ney elde edilmiyormuş oyundan? :D Emin misiniz elde edilmediğinden :D Sitede satılan tek şey şu an VIPler, anahtarlar ve ban kaldırma. Oyunda kazanılan token bile sitede satılmıyorken eleştiriniz biraz gereksiz geldi gözüme. Düzenlemeler yine de devam edecek.
:D

Mitrya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı yenilendi.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
guzel onca emek 0 lanmiş guzel sezon sezon yaparak oyuncu kaybeti faction halada kişi sayisi düşüyor eski buyuler o tat yok