ProymaMC - Yarı-OP Skyblock Sunucusu - 1.8x

RamoSerko0133

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Genel Bilgi.png

Sunucu İsmi : ProymaMC
Sunucu İp : oyna.proymamc.tk
Sunucu türü : Yarı-OP Skyblock
Sunucu Sürümü : 1.8
Discord Davet : Ndj5jJuVkx
RAM: 8 GB

Not: Sunucuya Gelmeden Önce Discord Adresimize Gelmenizi Şiddetle Tavsiye Ederim. Bütün Duyurular Discord'dan Yapılıyor.

Genel Tanıtım.png

Sunucumuz Yarı-OP Skyblock sunucusudur. Aktif ve ilgili yetkili ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Oyuncuların görüşleri bizim için çok değerlidir. Bu yüzden her türlü isteğinizi, eksikleri, önerileri vb. hiç çekinmeden söyleyebilirsiniz.

Ozellikler.png

Günlük Ödül: Her 24 Saatte Bir Bu Ödülü Alabilirsiniz.
Piyango: Giren Kişi Sayısına Göre Şansınızın Değiştiği Bir Şans Oyunudur. Ya Paranızı Katlarsınız Ya Da Tüm Paranızı Kaybedersiniz.
Kasalar: Özel Anahtar İle Açabildiğiniz 4 Çeşit Kasa Var. Bu Kasalardan Şansınıza Göre Farklı İtemler Çıkartabilirsiniz.
Sihirli Su: Farklı Fiyatlarda Olan 9 Tane Su Çeşidi Vardır. Aldığınız Suya Göre Paranızı Ya Katlarsınız Ya Da Kaybedersiniz.
Rütbeler: Ada Seviyenize Göre Rütbe Atlayabilirsiniz. Her Rütbenin Kendisine Özel Yetkileri Bulunmaktadır.
Para Kasma Bölgesi: Bu Bölgede Kömür Kazarak Kolayca Para Kasabilirsiniz.
Sıralamaya Özel Ödüller: Ada Seviyenize Göre Sıralanırsınız. Sıralamada İlk 3 Adaya Özel Ödüller Verilir.
Etkinlikler: Sunucumuzda Hem Yetkililer Tarafından Hem De Otomatik Olarak Etkinlikler Düzenlenmektedir.
Metin Taşı: 250 Canı Olan Bu Taşı Kırarak Ödülleri Kazanabilirsiniz.
Spawner Dönüştürme: Bir Spawneri Başka Bir Spawnera Dönüştürebilirsiniz.

IP Adresi: Sunucu İp : oyna.proymamc.tk
Discord Davet: Ndj5jJuVkx

Sunucudan Görseller;

Sunucu Resim 1.PNG

Sunucu Resim 3.PNG

Sunucu Resim 2.PNG

vanks47

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
UltraOp ve Emek serverlardan bıkıp uzun süredir eskilerdeki gibi YarıOp Server arıyordum sonunda buldum gayet güzel ve gelişmekte olan bir server herkese gelmesini tavsiye ederim.

RamoSerko0133

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
UltraOp ve Emek serverlardan bıkıp uzun süredir eskilerdeki gibi YarıOp Server arıyordum sonunda buldum gayet güzel ve gelişmekte olan bir server herkese gelmesini tavsiye ederim.
Güzel Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim. Sunucu Her Geçen Gün Gelişmeye Devam Ediyor. İyi Oyunlar.

RamoSerko0133

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Sezonu 2 Gün Önce Sıfırlanmıştır. Siz De Bize Katılarak En İyi 10 Adaya Girmek İçin Şansınızı Deneyebilirsiniz.