PS*UltimateSkyblock+ | Türkiye'de ilk kez | 22.00'da AKTİF! | MadenBilet/ÖzelSpawner/MobPuanı/ÖzelBüyüler/ÖzelKit

UnknownDev

ProjectSurvival
Sponsor

Yeni bir ProjectSurvival oyun modu, UltimateSkyblock+!

Merhaba! Bu tanıtımda karşınıza görseller ile hızlı bir tanıtımla çıkamadığım için özür dilerim. Bunun sebebi ise sunucuyu direkt olarak bugün açıyor olmamız ve fazla uzatmadan direkt olarak sunucuyu sizlere tanıtmak istiyorum (Uzun yazılarda bu kalın vurgulamayı(:)) yapacağım, umarım rahatsız etmiyordur).

Diğer Skyblocklardan Farkı Nedir?

Sunucuyu OpSkyblock veya Emek Skyblock gibi bir kategoriye koymak yanlış olacaktır. Oyunda para kazanmak için birçok amaç var ve tek amaç adanızı yükseltmek değil. birçok görev, beğenmediğiniz görevlerin alternatifleri, özel bir PvP sistemi, yaklaşık 120 tane yeni özel büyü gibi birçok farklılıklar bulunduğu için biz buna UltimateSkyblock+ adını vermek istedik, çünkü özel olduğuna inanıyoruz.

Konuyu çok fazla uzatmadan sistemlerimizi tanıtmaya geçelim.

Başlangıç Rehberi

Daha önceden Skyblock oynayıp oynamamış olmanız önemli değil. Yalın bir anlatıma sahip menümüz üzerinden adım adım para kazanırken yapmanız gereken her şeyi yazdık. Komut bilmenize, oyun modunun temelini bilmenize bile gerek yok!

Mob Puanları

PvE ortamını PvP'den daha çok seviyorsanız ve VIP gibi özelliklere ücret ödemek istemiyorsanız PvE yaptıkça kazanacağınız Mob Puanlarıyla VIP gibi yetkilendirmeler alabilirsiniz.

Maden Biletleri ve Maden Ocakları

Kırık taş kır, kırık taş kır. Bu artık bize biraz sıradan geliyor. Bunun yerine oyun içinde başarımlarla paranızı yükselterek yarım saatlik bir maden bileti alın ve maden ocağında çıkarabildiğiniz kadar mineral çıkarın!

Özelleştirilmiş Spawner

Yan yana 10 spawner dizildiği zaman dürüst olmak gerekirse hem sunucumuz bunu kaldırmaz hem de fps droplar, gecikmeler olur. Bunu nasıl düzeltiriz diye düşünürken neden spawner sistemini baştan değiştirmeyelim dedik ve ortaya yükseltme sistemli, tek spawner üzerinden birçok mob doğmasına imkan veren bir sistem çıktı!

Özelleştirilmiş Büyüler

Başlığı girerken fark ettim ki birçok kez "özelleştirilmiş" kelimesini kullanmışız. Neyse, konudan sapmadan bahsedeyim; Minecraft büyülerine ek olarak sunucuda kendi özel büyülerimiz de var. Büyülerin hedef eşyaları var ve o hedef eşyalar dışında başka bir eşyaya o büyü basılamıyor.

Özel Kit Sistemi

Oyunda Gkit ve Kit olmak üzere iki farklı kit seçeneği var. Gkit'ler olağanüstü güçlere sahip kitlerin bulunduğu kategoridir. Kendileri sadece oyun içerisinde kazanmış olduğunuz kasalarla elde edilebilir (gerçek parayla alınamaz). Kitler ise rankınıza göre alabileceğiniz standart kitlerdir.

Tüm ayarların değiştirilebilir.

Oyuna başladığına garanti veriyoruz ki rahat edebileceğin bir ada ayarlarında oynayacaksın. Vakit geçtikçe adandaki takımındaki üye sayısı artarsa, generator yeterince maden çıkaramazsa, ada biraz dar gelirse sana hepsini geliştirebilme imkanı sunuyoruz! Oyunun arayüzünü bile değiştirebilirsin.

Beğenmediğin büyülü eşyaların mı var? Buna talip olan birini tanıyoruz.

Takasçımızın yanına gidip büyülerini beğenmediğiniz büyülü eşyalarınızı XP şişesiyle takaslayın.

Sunucumuza tek tık ile oy ver, ödül kazan!

Oy Jetonları: Bu ödüller gerçek parayla bile alınamayan oy sistemine özel ürünlerdir.
Günlük Ödül: Sunucuya giriş yaptığın her gün sana kasa açma hakkı ve biraz para veriyoruz.

Başarımlar, yeniden inşaa edildi!

Hızlı para kazanmanı sağlayacak başarımlarımız aktif. Yaklaşık 300 tane başarım var!

Geriye kalan sistemlerimizi görmek için sunucumuza bekliyoruz!

Doğaya Aşığız!

Barındırma Hizmeti

UltimateSkyblock+ ve Survival sunucularımız, UltimateSkyblock+ açılışından sonra Kodzer firması tarafından sağlanmaya başlayacaktır.
16GB RAM / Intel Xeon E3-1240V2 / 15K SAS

Ekibimiz

Saat 22.00'de sunucumuzu play.ProjectSurvivalMC.com adresinde görebilirsiniz!

Son düzenleme:

UnknownDev

ProjectSurvival
Sponsor
UltimateSkyblock+ çapraz platform, 1.7 üstü tüm sürümlerden girilebilir. Survival sunucusu sadece 1.12 destekliyor.

-----

Arkadaşlar Survival sunucu aktarımı çok yavaş sürdüğü için Survival'ı biraz daha geç açacağız. UltimateSkyblock+ sunucusu için uzun süre beklettik. Bunun için önce Skyblock'u açalım diyoruz, Survival hazır olunca gece saatlerinde onu da devreye sokacağız.

Son düzenleme:
Öncelikle serverini ve konu tasarımını beğendiğimi söylemeliyim. Servere dün girme fırsatım olmadı bügün girme fırsatım oldu.İlk girdiğimde oyuncuların yazı rengi dikkatimi çekti. Yazı rengini Gri kullanmak yerine daha dikkat çekici olan kırmızı,mavi gibi açık renkler kullanabilirsin çünkü insanın chate bakma isteği pek gelmiyor ya da bana öyle geliyor. Onun dışında -/büyüler say da geçmesi rağmen çalışmıyor. Bir madene girdiğin zaman 30 dk lık paket aldığında ne kadar süre geçtiğini göremiyorsun. Bu çok büyük bir eksik bana göre ekonomiyi ayarlayamamışsın para kasmak aşırı zor. Maden bileti sistemini beğendim. Ama demirin ve altının pişmiş olarak gelmesi gerekiyor

UnknownDev

ProjectSurvival
Sponsor
Öncelikle serverini ve konu tasarımını beğendiğimi söylemeliyim. Servere dün girme fırsatım olmadı bügün girme fırsatım oldu.İlk girdiğimde oyuncuların yazı rengi dikkatimi çekti. Yazı rengini Gri kullanmak yerine daha dikkat çekici olan kırmızı,mavi gibi açık renkler kullanabilirsin çünkü insanın chate bakma isteği pek gelmiyor ya da bana öyle geliyor. Onun dışında -/büyüler say da geçmesi rağmen çalışmıyor. Bir madene girdiğin zaman 30 dk lık paket aldığında ne kadar süre geçtiğini göremiyorsun. Bu çok büyük bir eksik bana göre ekonomiyi ayarlayamamışsın para kasmak aşırı zor. Maden bileti sistemini beğendim. Ama demirin ve altının pişmiş olarak gelmesi gerekiyor
Yorumun için teşekkür ederim. Skyblock sunucusu henüz çok yeni olduğu için eklenmesi gereken ve düzeltilmesi gereken bir ton olay var. Elimden geldiğince hızlı bir şekilde halletmeye çalışıyorum. Sunucu içerisinde beni çevrimiçi pek görmemişsindir, bunun sebebi sürekli test sunucusunda bazı şeyleri geliştirmekle uğraşıyorum. Bu tür önerilerini discord kanalımız üzerinden yapabilirsin. Aklına takılan herhangi bir konu olursa da discord sunucumuz üzerinden ticket açıp müsait yetkililere aklına takılan olayı anlatabilirsin, iyi forumlar.