Pubg Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı

EnesA

Hayatta oldum şuna kani,musiki oluyor tahsile mani
Emektar Üye
Mesajlar
202
Puanları
1,300
Ruh Hali
oyun-forumu (1).png


pubg-press-2.jpg


Pubg dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı
PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası nedir, nasıl düzelir, bu sorun neden ortaya çıkar gibi soruların cevabını bu yazımızda sizler için yazacağız.

Oyuncu kitlesini arttırmak isteyen PUBG Yapımcıları oyuna yenilikler getirerek insanları oyuna çekmek için gereken her şeyi yapıyorlar. Büyük güncellemeler sonrası oyuncuların oyuna girerek yeniliklere bakmak istemesi veya oyuncuların çoğunun aynı anda oyun oynama isteğinin olması Steam sunucularını zorluyor. Steam Kütüphanesinde bulunan binlerce oyunun başlatılma şekli aynıdır. Oyuncunun oyunu başlatması ile birlikte gelen bilgiler öncelikle Steam'in kendi sunucusuna ardından oyunun kendi sunucusuna aktarılır.

NEDEN BÖYLE BİR HATA VAR ?

Binlerce oyuna aynı anda girmek isteyen oyuncular olduğunda ise sunucular yoğunlaşıyor ve hata veriyor. Bu hata aynı anda bütün oyunlar için değil sadece bir oyun için geçerli olabiliyor. Neden Steam Kütüphanesinde bulunan oyunlarım hepsinde değil de yalnızca bir oyunda bu hatanın çıktığı henüz bilinmemekte. PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası ise yukarıda yazdığımız gibi Steam'in sunucularının yoğunlaşması yüzünden gerçekleşen bir hata.

HATA NASIL ÇÖZÜLÜR ?

Bu hatanın çözümü şuanda sadace sunucuların rahatlamasını beklemek. PUBG anlık oyuncu sayısının 3 milyona yakın bir değer olduğunu, aynı şekilde Steam anlık kullanıcı sayısının 10-15 milyon arasında seyir ettiğini unutmamamız gerekir. Steam Kütüphanesinde başka oyunlarda tekrardan dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası alırsanız aynı şekilde Steam sunucularından oluşan bir hata olabilme ihtimalini göz önünde bulundurmak gerekir.

Çoğumuzun hatasının sorununu çözmüş olsak bile sorunu çözülmeyen arkadaşlara beklemekten başka yapacak bir şey olmadıklarını söylemek istiyorum. Zamanınızı bizlere ayırıp yazımı okuduğunuz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.