PUBG İtem Fiyatları

Alphaio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba değerli forum üyeleri bugün sizlere dünyaca ünlü milyonlarca oyuncusu olan Playerunknown's Battleground yani kısacası PUBG adlı oyunun item fiyatlarını göstereceğim umarım beğenirsiniz.

Kırmızı Bandana 2358 TL

Bu görmüş olduğunuz bandana yaklaşık olarak 2358 Türk Lirasına denk geliyor kullanımı ise çok az çünkü fiyatı oldukça pahalı ve dudak uçurtuyor fakat oldukça iyi ve çok çok iyi bir şey kasalardan çıkıyor kasa alıp açabiliyorsunuz ve içinden bu çıkıyor ne kadar güzel olurdu.

Trenchcoat 1500 TL

Bu item yaklaşık olarak 1500 Türk Lirası civarında bir fiyata sahip bir ceket türüdür kullanım durumu oldukça iyi ve fiyatının değerini hak ediyor mu tartışılır fakat benim gözümde çok karizmatik görünüyor.

Hi-Top Trainers (Kırmızı) 1090 TL

Bu item ise oyunda çok kullanılmayan fakat alınabilecek itemlerden birisidir. Benim hoşuma gitti alacaksanız alabilirsiniz fiyatı tabi ki pahalı ama alınabilir ama ben ayakkabıya çok önem vermiyorum oyunda.

Pleated Mini etek (Siyah) 1015 TL

Bu itemde bayan karakterler için oldukça iyi güzel gösteren kullanılabilir itemlerden birisidir. Fiyatı gene pahalı ama alabiliyorsanız alabilirsiniz çünkü çok güzel bir etek.

Militan Ceket (Siyah) 690 TL

Oldukça tatlı ve güzel gözüken bu kıyafet ise sadece 690 TL. Az değil tabi ki ama fiyatının hakkını veriyor bence ve sizi çok havalı gösteriyor. Deneyebilirsiniz benim çok hoşuma gitti.

Covboy Şapkası 130 TL

Bana göre fiyatını hak eden en iyi eşya budur diyebilirim yeterli bütçeye sahip olsaydım kesin alırdım sizlere de almanızı tavsiye ederim ve aşağıdaki motorcu ceketi ile çok güzel kombini oluşturuyor.

Sleeveless Motorcu Ceketi (Kahverengi)

Çok çok tatlı ve karizmatik gösteren bu ceket sadece 130 TL ve kovboy şapkası ile çok güzel kombini oluştururdu keşke bende alabilseydim. Eğer alacaksanız şimdiden söyleyeyim çok iyi bir tercih yapıyorsunuz.

Umarım açtığım konuyu beğenmişsinizdir. Umarım işinize yaramıştır iyi forumlar.