PUBG Sunucular Meşgul Lütfen Daha Sonra Tekrar Dene Hatası

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Screenshot_29.png

PUBG Sunucular Meşgul Lütfen Daha Sonra Tekrar Dene Hatası
Sevgili dostlarım, yeni bir konuya daha merhaba. Bu konumda sizlere PUBG oyun sorununun hatası ile ilgili edindiğim bilgileri sunmak istiyorum. İyi okumalar dilerim.

Neden PUBG Sunucularında Problem Oluşuyor ?
PUBG milyon insanın tanıdığı oyundur. PUBG birçok forumda, sunucuda ve internet sitelerinde konuşulmaktadır. PUBG çok konuşulan bir oyun olduğu için de çok bilindik oyunlar kategorisinde yer alıyor. Bu yüzden de oyuna çok fazla oyuncu gelmektedir. Bu oyuncuların gelmesinin yanında da PUBG'de birçok sorunlar oluşabiliyor. PUBG'de oluşan sorunlardan bir tanesi de sunucu problemleridir. Sunucu problemlerinde genellikle "PUBG servers are too busy" dediğimiz ve anlamı "PUBG sunucuları çok meşgul" olan bir sorun çıkıyor. PUBG'de çıkan bu sorun oyunculardan kaynaklanmaktadır. Oyuncuların sunucuları doldurması sunucuları meşgul etmektedir. Bu yüzden de PUBG'ye sahip oyuncular sorun yaşıyorlar.

PUBG Sunucular Meşgul Lütfen Daha Sonra Tekrar Dene Hatası Çözümü Nedir ?
Ben bunun için iki tane yöntem vereceğim:

a) Ayarları değiştirin
b) Wi-Fi ile ilgili bir sorunun olabileceğini gözlemleyin

a) Ayarları değiştirin

Öncelikle oyunu açıyoruz. Sonra sunucuya girmemizde bir hatanın olup olmadığını kavrıyoruz. Sonra ise orada bulunan "Sunucu değiştirme/lokasyon değiştirme" düğmesine basıyoruz. Ardından bize yakın bir ülkeyi tıklıyoruz. Böylelikle sunucuya rahatlıkla girebileceksinizdir ve oyundaki bu sunucu sorununu çözebileceksiniz.

b) Wi-Fi ile ilgili bir sorunun olabileceğini gözlemleyin

Bu sunucu sorunları bazen internet ile alakalı olabiliyor. Bu internet ile alakalı sorunları wi-fi ile halledeceğiz, öyleyse başlayalım.

I. İlk olarak wi-fi'mizi kontrol ediyoruz ki internetimizin durumunu öğrenelim.

II. Sonra Wi-fi'mizin tekrardan başlatma düğmesine tıklıyoruz.

III. Sonra internetin geldiğini tekrardan gözlemliyoruz.

IV. Geldiyse oyuna girip sunucularda hata çıktığına dair gözlem yapıyoruz. Eğer girebiliyorsanız başarmışsınızdır; ancak girememişseniz modemi tekrardan başlatmanızı tavsiye ederim. Eğer o da olmuyorsa ilk adımı takip edebilirsiniz.

PUBG'de sunucular hakkında birçok çözüm yolu var ve yorumlara göre hiçbir şekilde işe yaramıyorlar; ancak kendi oyun deneyimlerimle ve araştırmalarımla bunu sizlere göstermek istedim. Her iki yöntemi denerseniz bir şekilde olacağını düşünüyorum. Eğer olmazsa oyunu indirdiğiniz siteye bir yardım mesajı göndermenizi öneriyorum.

Son

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim.

Screenshot_32.png