Purgatory - Avatar Sunucusu - 1.12.X - 1.14.X - Çok oyunculuya bakış açınızı elementleri kontrol ederek değiştirin!

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
185.29.120.69:1145
Oyun Sürümü
1.11.2 - 1.14.4 (1.11.2-1.12.2 Stabil, 1.13 ve üstü spamden atabilir.)
Sunucu Slotu
120
Sunucu Türü
RPG - Avatar
Purgetory.png

Çok oyunculuya bakış açınızı değiştirin!

#Özellikler#
-Özel kodlanmış yetenekler-
-SlimeFun-
-Elementleri Kontrol Etme-
-Elementler İçin Kodlanmış Özel Yetenekler-

#Elementler#

Hava
Hava, özgürlüğün elementidir. Onların hızının önüne hiçbir şey geçemez. Mobility'leri (hareket kabiliyetleri) çok yüksek olduklarından dolayı hiçbir element onlara yaklaşmayı tam anlamıyla başaramaz. Saldırı odaklı olmasa da, iyi bükerseniz herkesi öldürebilirsiniz. Hatta, yere düşünce hasar almazsınız.

Su
Su, değişkenliğin elementidir. Su bükücüler bazen çok sakin görünürken, bazen durdurulamayan ölüm makinelerine dönüşebilirler. Su bükücülerin bükme tarzları çok korkunçtur. Öyle ki, rakibinin kanını bile bükebilirler!
Toprak
Toprak, savunmanın elementidir. Çok fazla saldırı yeteneği bulunur ama yine de çok güçlü değillerdir. Genel olarak savunmaya dayalı olduğu için bir hava bükücü ve toprak bükücünün savaşları, 15 dakikayı bulabilmektedir! Çok hızlı değillerdir ancak toprağa düştüklerinde hasar almazlar.

Ateş
Ateş, yakıp yıkmanın elementidir. Saldırı yetenekleri çok güçlüdür. Hatta o kadar güçlüdür ki, çevreyi ateş bükerek patlatabilirler. Ateş bükücülerin çok güçlü bir saldırı stili olan yıldırım bükme,
çok tehlikeli olabilir!

Chi
Chi, bir element değildir. Savunma sanatıdır. Ancak aşırı güçlüdürler. Öyle ki, yakınına yaklaşırsanız sizi tek bir yumrukta yok edebilirler! Sizi felç edip, güçlü yumruklarıyla sizi öldürürler. Çok korkunç olabilen bu savunma sanatı aşırı tehlikelidir.

Ruhlar
Evet, sunucumuzda bir ruh olabilirsiniz! Ruhlar, rakiplerine ışınlanıp onların vücudunu sahiplenip onlara ciddi bir seviyede hasar verebilirler. Çok sinir bozucu olabilen savaş stilleriyle siz daha farketmeden ölmenize bile sebep olabilirler. Hatta, sizi lanetleyip, başınızı döndürebilirler.

İşte sunucumuza özel
kodlanmış birkaç
yetenek

2019-08-09_12.08.09.png

2019-08-09_12.09.14.png

2019-08-09_12.11.10.png

2019-08-09_12.14.31.png

Not: Unutmayın, yetenekler bunlarla kısıtlı değildir.
Sunucumuzda tam 122 adet elemental yetenek bulunmaktadır.

CHI BLOKLAMA
chiblocking.gif

RUHLUK
darkspirit.gif

HAVA BÜKME
airbending.gif

TOPRAK BÜKME
Earthbending.gif

ATEŞ BÜKME
Firebending.gif

SU BÜKME

waterbending.gif

WARPLAR

2019-08-09_12.05.52.png
2019-08-08_23.55.11.png

2019-09-09_16.28.47.png

#ÖZELLİKLER#
Ram: 4 GB
Host: Global Game Server(AXITR)
IP: purgetory.axitrbilisim.com:1208
Versiyon: 1.11.2 - 1.14.4
İşlemci: XEON w2133

Son düzenleme:

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Zamanında AxiTR'den açılan avatar sunucularına benziyor.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Axitrden açılması dışında başarılı gibi gözüküyor, axi ileride sıkıntı çıkarabilir. Keşke daha iyi bir hosting tercih etseydiniz.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
uğraşılmışa benziyor, ellerinize sağlık

The_M17

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu önermiyorum. Oyuncu çekse bile, aşırı derece terbiyesiz konuşmasını adabını bilmeyen bazı oyuncular var ve bunlar size ağır hakaretler ettiğinde kurucunun kendisi bunlara mute atmamaktadır lakin siz onlara laf ettiğinizde mute yemektesiniz. Sunucuya gelirsek spawn dışında pek uğraşılmamıştır.

fahretdin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fazla söze gerek yok tavsiye etmiyorum.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Undertale ile alakası nedir?

SeSsİZlikGeİRödÜNdü

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu önermem asla çok kötü yöneticileri var uygunsuz davranışlar sergileniyor ben açıkçası çok kırıldım gururum incildim yani zamanınıza yazık ..

Arda1705

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu önermem çünkü yönetim şekilleri yanlış ve saniyede bir spamdan atılıyorum kusura bakmayın ama sunucuyu düzeltmeden açmanız çok büyük hata daha çok geliştirilmesi lazım bana sorsanız 10 üzerinden kaç diye 10/5 oda avatar hayranı olduğum için yoksa o 5 de verilmez yani ve konu çok yanlış yere açılmış bu sunucu pvp sunucusu bending pvp olarak geçiyor normalde avatar rpg dediğiniz rastgele sizi bir bükmeye atar orda gelişe gelişe yetenekleri öğrenirsiniz ve krallıklar felan olur konuyu pvp kısmına taşırsanız sevinirim.

Ne1Q

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girmiyor