Pusat Oyun İndirme Hakkında

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0

pusat3.jpg

Merhaba forumun kadim üyeleri, bu konuda size Pusat Oyun hakkında bilgi vereceğim ve niçin her yerde aramanıza rağmen indirme linkini bulamadığınızı söyleyeceğim. Öncelikle söylemeliyim ki, herkes bu oyunu merak ediyor. Türk oyunu olduğu için şahsen ben heyecanlıyım. Türkiye'nin gururu olması yolunda Pusat Oyun'a başarılar diliyorum.

Pusat Oyun Nasıl İndirebiliriz?
Arkadaşlar Pusat Oyun Facebook sayfasını ve Forum sitesini takip ederseniz oyunun kapalı betasına katılabilirsiniz. Oyun şu an kapalı betada ve indirme linki yok.
Facebook ve forumda zaman zaman kapalı betaya alımlar yapılıyor. Araştırdığım bilgilere göre 4 dakikada kapalı betaya toplam 200 kişi kayıt olmuş ve şu an betaya katılan kişi sayısı 4300'e ulaşmış. Kapalı betaya katılan kişilere kapalı betanın açılmasına 1 hafta kala aktivasyon kodları gönderilecekmiş. Şu an yavaş yavaş büyümekte olan Türk oyunu Discord grubu da kurmuş bulunmakta. Dilerseniz grubuna katılıp yetkililer ile daha detaylı bir sohbet edebilirsiniz. Temmuz ayında oyunun çıkacağı ve sonunda indirilebileceği söyleniyor.

facebook.com/PusatGame/?ref=page_internal
instagram.com/pusatgame1/

Pusat Oyun Neden Halen Betada?
Pusat Oyun Facebook sayfasında, İnstagram sayfasında ve Forum sayfasında bu soruları görüyorum hep. Arkadaşlar Pusat Oyun bir Türk oyunu olduğu için diğer oyunlar gibi çok yetkilisi yok. Oyunun Yetkilileri şu an halen oyuna istek üzerine silah ekliyor ve mapler halen yapım aşamasında. Dust, İnferno benzeri haritalar olacağı söyleniyor fakat söylüyorum sadece benzeri Dust'ın Türk versiyonu değil yani Zula gibi...Yakında bizlerle olunacağı söyleniyor şimdi size dün paylaştığı bir post'u gösteriyorum.
lotUfB9cTUO8p-beGwNlSQ.png
Gördüğünüz Gibi Temmuz ayında oyunun çıkıcağı söyleniyor. İnşallah oyun çıkar ve biz Türkler olarak bu oyuna desteklerimizi sunarız.

pusat2.jpg

Pusat Oyun Hakkında Bilgi :
Tamamıyla Türk oyunudur.
Kapalı Betaya giren hesaplara sınırsız olarak AWP verileceği duyuruldu.
Oyunda 3.Kişi gözü var ve 3.kişi gözü ile çatışmaya girebiliyoruz.
Birçok Türkiye yeri oyuna eklenicek.(şu an Antalya belli)
Oyun pay2win olmuyacağı söyleniyor. Herkes eşit olucakmış.
EWhHP_TfRiC7DRcENxLXrw.png
Klan Sistemi olacak.
Oyunda yaş sınırı olmayacak.

Steam'e gelirse oyuncuları yormayacak bir market'i olacağı söyleniyor.
Skinleri para ile alınacak ama ucuz olunacağı söyleniyor.(1tl-2tl gibi)
Grafiklerin iyileştirileceğini söylüyorlar. Grafiklere laf edenler için.

Son Söz: Oyun güzel bir oyun olacak gibi Türk oyunu olduğu için çok daha heyecanlıyım. Oyun açıldığı zaman göreceğiz arkadaşlar.

Evet forumun kadim üyeleri, bu konuda size Pusat Oyun adlı Türk oyununu anlattım. İyi forumlar!

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de çıkan oyun türleri: Korku, MMOFPS, Zombi
Bu türlerden başka çıkan Türk oyunu var mı? Türkiye'de oyun yapabilecek imkana sahip kişiler gerçekten çok kötü kullanıyorlar bu imkanları. Yani tamam, destek vermesine verelim de herkes o kadar da beleşçiliğe yatmasın be arkadaş...

Gloin

En iyi cevaplar
0
Türkiye'de çıkan oyun türleri: Korku, MMOFPS, Zombi
Bu türlerden başka çıkan Türk oyunu var mı? Türkiye'de oyun yapabilecek imkana sahip kişiler gerçekten çok kötü kullanıyorlar bu imkanları. Yani tamam, destek vermesine verelim de herkes o kadar da beleşçiliğe yatmasın be arkadaş...
Bu oyunun öyle olacağını düşünmüyorum..

Batu44

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Heyecanla beklediğim oyunlardan biri.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bi s2 vardı zamanında türk yapımı değildi ama bunu görünce aklıma geldi ilk sunucular açıldığında ilk girebilmek için saniye sayardık vay be eşek hileciler oyunu kapattırdılar

Gloin

En iyi cevaplar
0

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
bi s2 vardı zamanında türk yapımı değildi ama bunu görünce aklıma geldi ilk sunucular açıldığında ilk girebilmek için saniye sayardık vay be eşek hileciler oyunu kapattırdılar
Ne oynardım ben onu. Hileleri engelleyemediler ve kapattılar sanırım.

Pusat Oyun KBT üyeliğim var ve Zula gibi P2W olmayacağını düşünmekteyim.