PvP Değişiyor (Tek Bölümlük)

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Artık klasik sunuculardan sıkılmıştım.Yeni maceralar aramanın zamanı gelmişti galiba.İlginç bir sunucu bulup atılmıştım maceraya.Ama durun,insanlar neden kılıç kullanmıyorlardı?Arenada bazıları lav oluşturuyor,bazılarıysa oyuncuları felç ediyordu.Bu nasıl mümkün olabilirdi?Kişiler birbirlerine bükücü adlı kelimeyi kullanıyorlardı.Bükücülük neydi acaba?Hemen oyunculara sordum.Ve aldığım cevap gerçekten de kayda değer bir cevaptı.İnsanlar dört element büküyor hatta ve hatta felç etme sanatını kullanıyorlardı.O lav büken oyunculardan etkilendiğim için toprak olmuştum.Ve hemen maceraya atıldım.Savaştığım kişiler de aynı benim gibi toprak büken kişilerdi.Ama durun,aralarından biri metal büküyordu.Bu nasıl mümkün olabilirdi ki?Evet,yeni bir sanat daha öğrenmiştim.İnsanlar metalleri kendi amaçları doğrultusunda kullanıyorlardı.Bu gerçekten etkilemişti beni.Toprak bükmek eğlenceli olduğu kadar zorlukları da vardı tabii.Artık gerektiği kadar toprakta ustalaşmıştım.Diğer elementteki insanlara gücümün yeteceğini düşünüyordum.Bir ateş bükücüye karşı savaşmaya başladım.O sadece ateş bükmüyor,yıldırımla beni çarpıyordu.Ateş gerçekten de çok güçlü bir elemente benziyordu.Ama ben topraktım yani onun hareketlerini bloke etmem gerektiğini düşünmüştüm.Önüme bir duvar oluşturarak bunu denedim.Evet,gerçekten de başarmıştım.Bu benim için büyük bir başarı olması lazımdı.Artık ateşin zayıf noktasını bulmuştum.Herkes toprağa karşı en güçlü elementin hava olduğunu söylüyordu.Havayı neyin güçlü kıldığını öğrenmem gerekiyordu.İlk bulduğum hava bükücüyle ölesiye bir karşılaşmaya başladım.Gerçekten de tüm hareketlerimi bloke eden bu bükücü,çok ama çok güçlüydü ve beni kolayca öldürmüştü.Ama o kişiyle kapışırken bir zayıf noktasını bana göstermişti.Saldırıları çok düşüktü.Yani ben ona karşı yeteneklerimi hızlı atarsam adamı kolayca öldürebilirdim.Birçok karşılaşmaya katılarak kendimi geliştirdim ve o hava bükücünün karşısına çıktım.Kendisi biraz daha hızlanmıştı.Bu nasıl olabilirdi?
Ama bu beni pes ettirecek kadar güçlü değildi.Hemen taktiğimi uygulamaya koyuldum.Evet,taktiğim işe yarıyor ve hava bükücünün gücünü yavaşça tüketiyordu.Son hamlemi yaparak onu kolayca yenmiştim.

Son düzenleme: