Python hakkında..

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1.5 aydır python ile uğraşıyorum. Su anda başlangıç seviyesi - orta seviye arası bir bilgiye sahibim. Sizce python ile neler yapılabilir? Sizce python öğrenmeye devam edeyim mi? Artıları ve eksileri nelerdir? Bu sorularımı bir cevaplarsanız çok sevinirim. Forumda python ile uğraşan var mı bilmiyorum varsa o kişiler cevaplarsa daha da sevinirim :D Teşekkürler, iyi geceler.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Python daha çok linux odaklı bir dil yani pythonun yapacağı çoğu şey windowsda ek libler ile filan yapılabilir :(
Python internet işlerine adanmış bir dil yani oyun filan yapmayı beklemeyin çeşit çeşit sunucular falan fistan yazmak için kullanılır :(
Genelde*

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Python ile yapılabilecek en havalı şey bir Dos programı olur ki ne kadar işine yarar tartışılır.

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Python ile yapılabilecek en havalı şey bir Dos programı olur ki ne kadar işine yarar tartışılır.
Hafif bir xox oyunu yaptım tek kişilik :(
x te sensin o da :(
Ben aslında python'u temel olarak görüyorum yani bu kadar süredir uğraşmam python'un hafif bir dil olmasından kaynaklanıyor. Temel atmak ve daha sonra daha kapsamlı bir dil ile çalışmak istiyorum. Bu yüzden bir görüşlerinizi alayım dedim :)

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben hesap makinesi yapıyordum çok da şekil oluyordu :* Valla Python ile oyun falan yazmayı bekleme, python o kadar da gelişmiş bir dil değil, ancak gerçekten de çok işlevsel bir dil... kısaca "du nat sıtap traying"