Rütbe Sistemli Factions Server 1.7.x 1.8.x Booss-Factions-SınırsızEğlence-PaidRanks.

TrNova55

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

BRehber Alımı Wardır.
Rehber Alımı Wardır.
Rehber Alımı Wardır.
razercraft.axitrbilisim.com:1205

Ben Name. Server açma girişimime ilk olarak arkadaşlarla 2011 yılında başlamıştık. Tabi o zamanlar böyle çok bilgimiz yoktu. Ve herkes bu konularda şimdiki gibi değildi. Sonra ben dedim. Neden herkesin serveri varda benim yok? Bende hemen server yapmaya başladım. O serverim çok kötüydü. Spawnı, maplar vs.. her şey full worldedit'ti. Yani şimdiki zamanın yaşı küçük olan arkadaşlarımızın zırt pırt açtığı serverlerden farkı yoktu. Ama tutulmuştu . Daha sonra ben o serveri manevi durumlar nedeniyle kapamak zorunda kaldım. Daha sonra onun üzerine birsürü server açtım. Çoğuda hem kötüüü, hem iyiiii'di. Ama reklamı az yaptığım içinde 5 kişi fln geliyordu . Neyse işte zaman döndü durdu yıl 2015. Ben artık hatamı anlamıştım. Bu konularda gayet fazla bilgiye sahipken neden kendi seviyemin altında serverler açıp duruyordum? Dedim, En iyisi şöyle güzel bir server açayım. gerekirse 1 yıl uğraşırım dedim. Sonra KralMc Adında Bir Server Açtım Server Baya Bi Sevilmişti Ve 1 Yılımızı Doldurmuştuk Ancak Okul Durumu Yüzünden Serveri Kapatmak Zorunda Kaldım.Yıl Oldu 2015 Arkadaşlarımla Konuşurken Hayal Di Birden Gerçek Oldu Ve Güzel Oldu Ancak Eskisi Gibi Maddi Durumumuz İyi Olmadıgı İçin Şuanda Rami Ve Slotu Düşük Oldu Ancak Yardım Eden Kişiler Sayesinde 1 Hafta İçinde Eski Verimimizi Kazanacagız (Ama hayla %100'lük değil. Siz oynarken ben serveri geliştirip %100'lük yapmaya çalışacağım. Ama genede çok seveceksiniz )

Lag Oranı Her Sunucuda Var !
Hepinizin Bildigi Gibi Her Sunucuda %1 Bile Olsa Lag Vardır Bizde Bunu %1 Oranına İndirdik Yani Sistemleri Az Ve Kaliteli Yaparak Lag Sorunu Ortadan Kaldırdık !

Küfürsüz Bir Ortam Gerekiyor !
Mevcut Sistemler Kaliteli Rehber Ve Kurucular Sayesinde Gerek Siteden Gerek Canlı Destekten Gerekse Oyundan 7/24 Oyuncu Desteği Sağlıyoruz.
Bu Özelliğimiz Sayesinde Küfürsüz Bir Ortam Veriyoruz.Eger Yetkililerden Birisi Küfür Ederse Rütbesi Düşürülüyor Ve Uyarı Alıyor 2.Uyarıda Yetkisi Tamamen Gidiyor!

Ram : 4 Gb

Slot : 50

Facebook : Yakında!

IP : razercraft.axitrbilisim.com:1205

Yetkili Sayısı : 2

Sürüm : 1.7.x-1.8.x

Host: Axitr

Sunucu Acilis: 23 Kasım 2015 19:25

Emekleriniz Güvende !
Sunucu Hiç Sıfırlanmamış Ve Asla Sıfırlanmayacaktır , Bizler Hasılatını Sadece Bu Sunucu Icin Biriktirmiş Bir Ekibiz , Sizlere 1 - 2 Günlük Sunucu Deil 1 - 2 Senelik Sunucular Açmak Icin Burdayız. Sizlerinde Bizi Yanlız Bırakmayacagını Biliyoruz !

Dünyanın en büyük veritabanı teknolojisi olan MySQL, WhiteBeardCraft sunucusunda da kullanılıyor. Bu ne demek mi? Oyun içerisinde yaptığınız her şey eş zamanlı olarak tablosal bir veritabanına kaydediliyor. Bu sayede eşya, seviye vb kayıplar en alt seviyeye düşüyor!

Kurallar:
Hilelerin Kullanımı
Spam - ASCII Yazılar
grafik Ve Uygunsuz Link Paylaşımı
Dolandiricilik - Küfür
Sunucuya Karşı DDOS/DOS Gibi Tehditler Veya Her Hangi Bir Kişiye Karşı Tehdit
Sunucu Yönetimine Karşı Saygısızlık
VIPler İlgili Başka Birine Yalan Söylemek
Yetkili Olmak Ile Ilgili Oyun Ici Flood
Kişiyi Rahatsız Etmek, Ufak Şakalar Harici
Hile Kullanımıyla İlgili Yalanalar
Oyunlardaki Açıkların Kullanımı
Server - Site Gibi Reklamlar Yapmak
Kişiyi Küçük Düşürecek Davranışlarda Bulunmak

Not:
Bu Kurallara Uyulmadığı Takdirde O Anki Yetkili Kişi Çiğnen Kurala Göre Gerekli Cezayı Uygular.

Vip Özellikleri

Vip Hammadde Girebilme
Vip kitleri + Tüm rütbe Kitleri

Vip Komutları vipspd gibi
Efect Komutları
Tabda İsminin Gözükmesi

Sunucu'yu açma sebebimiz

Sunucuyu açma sebebimiz tamamiyle size keyifli ve iyi bir hizmet vermek içindir. Kesinlikle kazandığımız paralar cebimize gelmez !
Peki paralar nereye gidiyor ?
Elbette panele gidiyor ve paramız arttıkça RAM çoğaltıyoruz veya Server Slots arttırıyoruz.

Wars -Açıklama-
Temeli Birliğini kurup diğer birlikleri domine etmeye dayanır, ama sadece bundan ibaret değil olmamalıda. Bizim en önemli bulduğumuz şeylerden biri de oyuncular arası ilişki, buna değer veriyoruz. Belki eskisiyle aynı tadı vermeyecek ama size o ortamı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.
Bizce Faction Wars, sadece o arkadaşlık ortamı için bile oynanabilecek bir oyun modudur.

Y

Yakup_67

Ziyaretçi
spawn buildi hariç beğenmedim tabi spawn buildini siz yaptıysanız

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Rc_Berat

Ağaç Yumruklayıcı