Rüyalar, olaylar ve kendimiz...

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Merhaba forum sakinleri, güne başlarken neredeyse her akşam uyku halinde gördüğümüz olayları kendimize geldiğimizde değerlendirmesini yaparız. Bu rüyalar kimi zaman yüzümüzü güldürecek güzel olaylar olsa bile bazı zamanlar kabus olarak adlandırabiliyoruz. Tabii bu rüyaların ise anlam karşılığı olan rüya tabirlerine bakmak en önemlisidir. Karşılacağınız bir anlam sizi hayatınız boyunca sadece aklınızda taşınmasına neden olurken bazı anlamlar yaşantınıza dokunur. Yani rüyalar geleceğin habercisi mi? Bu konu hakkında sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum. Hiç rüyada gördüğünüz ilginç bir olayı yaşadınız mı?

@AdrianDav @EternalZone @HqeS @FullForceHD @Ragnarak @Liwany @euxtr etiket ban sebebi değildir umarım ._.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Şahsen pek rüyalara inanan birisi değilim, hiçbir zamanda hayatıma bir etkisini görmedim fakat şöyle düşünüyorum: Peygambeler, rüyalarında müjdelendiriliyorlarmış(kelimeden pek emin değilim) Bunun bir rüya değil de ilahi bir mesaj olduğunu düşünüyorum. Rüyalar ise bana göre beynimizin bir oyunu.

Düşüncem bu yönde.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ciddi misiniz ya? Hâlâ daha rüyaların geleceği haber verdiğine falan inanan kaldı mı? Ulan gün içinde veyahut geçmişte bilinçaltında kalmış olayları beynin görselleştirmesidir rüya. Gelecekten haber verme, müjdelendirme falan yok oğlum öyle şeyler. Rüyana at girince gömü bulup zengin olmuyorsun.

KontraM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
rüya gören kaldı mı apejxqoıejhxw9xejwpo

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burçlar ve rüya yorumlamanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. İnsanlar, kötü bir havada psikolojimizin etkileneceğine inanıp uzaydaki olayların dünya üzerine yaptığı etkilerden dolayı, dolaylı yoldan bize etki etmez demesi bana çok mantıklı gelmiyor. Bilinçaltımız yaşadığımız olaylardan etkilenir. Farkında olmadığınız bir psikolojik rahatsızlığınız varsa rüyalardan tespit edilebilmesi çokta tuhaf değil.

Özet: Burç ve rüya kesin değil fakat bir sonuca varmanızda yardımcı olabilir.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Burçlar ve rüya yorumlamanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. İnsanlar, kötü bir havada psikolojimizin etkileneceğine inanıp uzaydaki olayların dünya üzerine yaptığı etkilerden dolayı, dolaylı yoldan bize etki etmez demesi bana çok mantıklı gelmiyor. Bilinçaltımız yaşadığımız olaylardan etkilenir. Farkında olmadığınız bir psikolojik rahatsızlığınız varsa rüyalardan tespit edilebilmesi çokta tuhaf değil.

Özet: Burç ve rüya kesin değil fakat bir sonuca varmanızda yardımcı olabilir.
İlk olarak o burç denen şey palavradan ibaret onu hiç katma da, insanın kendisinin bile haberi olmadığı psikolojik sorun rüya ile nasıl tespit ediliyor kanka? Rüyasında yol görene depresyon tanısı koyan bir psikolog görmedim ben hiç. Şu rüyalara fazla değer biçmeyin, rüya lan işte hap atmadan kafayı çekiyorsun ayrı dünyalara gidiyorsun böyle bir olay bu.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Rüyanda gördüğün bir şeyi yaşaman muhtemel. Gördüklerin daha önce yaşadıklarının işlenmiş/birleştirilmiş hali. Daha önce yaşadıysan daha sonra da yaşarsın. Günlerimizin biri diğerinden çokta farklı geçmiyor. Rüyanda gördüğün günü tam anlamıyla yaşıyorsan muhtemelen rüyanda görmedin, o an gördüğün her şey beyninin rüya klasörüne yazılıyor olabilir ve bu istenmeyen bir durum. Profesyonel yardım almanı tavsiye ederim.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ciddi misiniz ya? Hâlâ daha rüyaların geleceği haber verdiğine falan inanan kaldı mı? Ulan gün içinde veyahut geçmişte bilinçaltında kalmış olayları beynin görselleştirmesidir rüya. Gelecekten haber verme, müjdelendirme falan yok oğlum öyle şeyler. Rüyana at girince gömü bulup zengin olmuyorsun.
Bunu diyeceğini rüyamda görmüştüm.

rüya gören kaldı mı apejxqoıejhxw9xejwpo
Gelecekte yaşıyorsun bebeğim, farklı espiriler kullan.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Rüyanda gördüğün bir şeyi yaşaman muhtemel. Gördüklerin daha önce yaşadıklarının işlenmiş/birleştirilmiş hali. Daha önce yaşadıysan daha sonra da yaşarsın. Günlerimizin biri diğerinden çokta farklı geçmiyor. Rüyanda gördüğün günü tam anlamıyla yaşıyorsan muhtemelen rüyanda görmedin, o an gördüğün her şey beyninin rüya klasörüne yazılıyor olabilir ve bu istenmeyen bir durum. Profesyonel yardım almanı tavsiye ederim.
üfle üfle promile bakcam

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba forum sakinleri, güne başlarken neredeyse her akşam uyku halinde gördüğümüz olayları kendimize geldiğimizde değerlendirmesini yaparız. Bu rüyalar kimi zaman yüzümüzü güldürecek güzel olaylar olsa bile bazı zamanlar kabus olarak adlandırabiliyoruz. Tabii bu rüyaların ise anlam karşılığı olan rüya tabirlerine bakmak en önemlisidir. Karşılacağınız bir anlam sizi hayatınız boyunca sadece aklınızda taşınmasına neden olurken bazı anlamlar yaşantınıza dokunur. Yani rüyalar geleceğin habercisi mi? Bu konu hakkında sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum. Hiç rüyada gördüğünüz ilginç bir olayı yaşadınız mı?

@AdrianDav @EternalZone @HqeS @FullForceHD @Ragnarak @Liwany @euxtr etiket ban sebebi değildir umarım ._.
Hımm Rüyamda Hoşlandığım kız rakun olarak takma isim koyduğum (banada inek diyor çalışkanım diye ama benim Sığır olmam lazım yaw) arkadaşım sevgilimleydi... Ben orayı sadece bir fotoraf gibi hatırlarım
Bu rüyayı göreli 3 ay oldu
Halada hatırlıyorum.
Komik şey arkadaşımı artık O rüya yüzüden onu dövmek istiyorum niyese xD
-Fakat şu geleceği görme olayı.... O insandan insana deyiştir. Arkadaşımın teorisine göre bu İyi insanlara özel özelliktir. Fakat ben deist olduğumdan sadece beyin yanılması olarak adlandırıyorum. Beyin sanki o anı görmüş gibi oluyor fakat aslında görmemiş yada aynı şeyi yaşamış oluyorsun.(Aynı şeylerın yaşanması çok ender şeylerden biridir)

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geleceği görmek nedir gençler? Şimdi hepinizin geleceğini okuyayım mı buradan? Bakın, başınıza iyi şeyler gelecek ve kötü şeylerde gelecek. Ayrıca ilerde öleceksiniz hepiniz. Bitti. Hayatınız her zaman sabit kalmaz, ileride ne olacağını bilemezsiniz. Size sabit olarak belirli bir günde belirli bir saatte ve belirli bir mekanda her şey tam olarak söylenemez, imkansızdır.

Rüya tabirleri her zaman sizin başınıza iyi bir şey geleceğini veya kötü bir şey geleceğini söyler ve bu da genellikle doğru çıkar. Bunu ben bile yapabilirim. Çünkü bu olasılıkla alakalı bir şey.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Rüyalar tecrübelerinizden edindiğiniz ve hayal gücünüze bağlı bir durumdur.