• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam
  • Bir Youtube kanalınız var ve kanalınızın tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Bizimle bu linkten iletişime geçin, size sponsor olalım!

Rabisu alıcakların dikkatine Konuya bakmadan Alma

GameKingTr59

Play.xFallPvP.Net Rabisu™
Minecraft
GameKingTR59
BungeeCord'u bizim kurmamız gerektiğini destek talebinde belirtmemişsiniz. (Sizin dediğiniz, biz kurarız. Bunu eklerde görebilirsiniz.)
Ayrıca alt alan adı için daha önceden açtığınız bir destek talebi bulunmuyor.
Makine siparişiniz 24'ünde gelmiş ve 24 saat geçmeden kurulup teslim edilmiş.
TS sunucusunda kanalları boş yere rahatsız ederseniz, spam VB. kural ihlallerinde bulunursanız sunucudan uzaklaştırılırsınız, bunda garipsenecek bir durum yok.

Crosevice

Demir Madencisi
Steam
NovaSould
Minecraft
RedClimpy
Okumadan bir şey yazacağım, ayrıca neden okumadığımı da bu yazdığım tek bir cümle size açıklayacak.
"Bir Hosting şirketi senin MC paketini yapmak zorunda değil ayrıca senin için kölelik yapmak zorunda da değil."

CakiMurat

Ağaç Yumruklayıcı
Okumadan bir şey yazacağım, ayrıca neden okumadığımı da bu yazdığım tek bir cümle size açıklayacak.
"Bir Hosting şirketi senin MC paketini yapmak zorunda değil ayrıca senin için kölelik yapmak zorunda da değil."
sunucu açan kişilerin yarısı bilgisiz oluyor adamlarda hostların hazır paketleriyle server açıyor eee adam hazır alamdıktan para vermesi saçma değilmi

successed

Kızıltaş Madencisi
Minecraft
izmirmc
Bir minecraft sunucusu yöneticisi olabilmek için, Kurulumdan çok daha fazlası gerekiyor. Malesef minecraft kısmında türkiyede teknik desteği tam olarak sağlayabilen bir sağlayıcıya ben rastlamadım. Kendinizi geliştirip daha sonra bu tür girişimlerde bulunmanız sizin yararınıza olur.

batihost.com

Demir Madencisi
Bir minecraft sunucusu yöneticisi olabilmek için, Kurulumdan çok daha fazlası gerekiyor. Malesef minecraft kısmında türkiyede teknik desteği tam olarak sağlayabilen bir sağlayıcıya ben rastlamadım. Kendinizi geliştirip daha sonra bu tür girişimlerde bulunmanız sizin yararınıza olur.
Ama sabahın 6'sında destek aldığın saglayıcılar da yok değil dimi? bunları pas geçmemek lazım?

Steam
NovaSould
Minecraft
RedClimpy
Ayıpsın sabah namazı vaktinde destek aliyoruz tabi, Sağlayıcımız saolsun iyi adamdır vesselam.
Kimmiş bakalım bu koca yürekli sabah namazında kalkıp, o yeni kalkmışlığın verdiği sersemlik ile insanlara yardım etmeye çalışan koca yürekli? Özelden yaza bilirsin misal değil mi? Sonuçta yalan değil. Bizzat kendim de test etmek isterim ^_^