Rabisu - Çalışanları Bakabilirmi Artık ?

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Sunucum Çöküyordu Sonra Sağolsun Çalışan Yardım Etti Açıldı Sonra Gene Bozuldu Düzeltiyoruz Dediler 3 Saat Geçti Tık Yok
Çalışan Bir Arkadaş Serverimin Paneline Girdikden Sonra Altta Şu Hata Çıktı
Daemona bağlanamazsın (111: Connection refused)
Rabisu Da Çalışan Bir Arkadaş Varsa Yardım Edebilirmi şu an Sunucumun Açılsa Süresi Çok Uzadı Sunucunun Süreside Bitmek Üzere
Bu Hata Yüzünden 2 Gündür İlerleme 0 İletişimdede Çevrim Dışılar
Ticketde Gönderdim Cevap Yok Şimdi İse Yapabilceğim hiçbir Şey Yok Çalışan Birisi Varsa Cevap Verebilirmi ?

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nerde bu rabisuyu övenler?
Türk şirketlerinden hayır gelmez, nadir tam olarak kaliteli olanları var elbette. İyi forumlar.

@Rabisu
Rabisuyu Öven Biriyim. Rabisuyu Övmediğimi FarzEdin Niye Tüm Türk Sunucu Firmalarını Lekeliyorsunuz. Bir de Aklanmak İçin Nadir Diyorsunuz. Bir İşte O İşin Kötüsü de Vardır İyisi de..

Soruna Gelirsek:
Hatanın Resmini Çek Onu At Sonra Log Dosyasını Ver

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Rabisuyu Öven Biriyim. Rabisuyu Övmediğimi FarzEdin Niye Tüm Türk Sunucu Firmalarını Lekeliyorsunuz. Bir de Aklanmak İçin Nadir Diyorsunuz. Bir İşte O İşin Kötüsü de Vardır İyisi de..

Soruna Gelirsek:
Tüm firmaları kötülemedim, nadir kaliteli şirketler elbet var ve bu şirketlerinden birini tercih edeceğim :)

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Dostum Çok Sinirliyim Şuanda Sorunla İlgileniyoruz Dediler Ve 10 Saat Geçti Sunucum Hala Bağlanamıyorum Şimdide Panel Erişimim Gitti
Şikayet Etmeye Falan Gidicem Böyle Bir Saçmalık Olamaz Ticket Açtım Cevap Gelmedi Canlı Desteğe Soruyorum Git Destek At Diyorlar
Çıldırıcam Şimdi 30 TL de Hazırda Duruyor Sunucumda İlerleme 2 Gündür 0 FORUMDA RABİSU ÇALIŞANI YOKMU !!

Soruna Gelirsek:
Dostum ticketi attıkdan sonra panel erişimimi kaybettim şuanda 10 saattir bekliyorum cevap vericez dediler cevap yok

Şimdide Ticketimi Kapatıyorlar Dalgamı Geçiyorlar.

KaLix

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rabisu, Rabisu, Rabisu diyenler nerede ?
Hosting tartışma konusu açılınca rabisu rabisu diyorlar.
İcraata gelince susuyorlar.

@Rabisu

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İnanmayanlara Resimler

Panel Erişimi Gitti Buda Ticket

RABİSUDA İADE VARMI VARSA HALİ HAZIRDA 30 TL DURUYO KREDİ YÜKLEMEDİM DAHA GERİ ÇEKEBİLİRMİYİM ONU ?

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben server açsam vds alırım çok daha ucuz öyle kendim açarım yani denedim oluyordu.

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kullandigin surumu degistirmen yeterli olacaktir aslinda.
@GameKingTR59

SM-J3110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Aynen zaten tek hizmet alan kişi sizsiniz. 24 saatin 5 saati ticketlerle ilgilenseler onlarca hatta yüzlerce müşteri ile 1 günde nasıl ilgilensinler? Sabrın sonu selametir, sabır ediniz.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Panelden erişimi engellenmiş diyir

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen zaten tek hizmet alan kişi sizsiniz. 24 saatin 5 saati ticketlerle ilgilenseler onlarca hatta yüzlerce müşteri ile 1 günde nasıl ilgilensinler? Sabrın sonu selametir, sabır ediniz.
Sabı sabır sabır da arkadaşın kaybettiği zamanın bedelini kim ödiyecek ?

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Dostum Konumu Hiç Okumadın Heralde 4 Gündür Sıkıntı Çekiyoruz Bi Zahmet Öncelik Versinler Sabır Diyorsun Sunucu Kapanmadan 1 Gün Önce Heralde Açarlar ?

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tickette kendisine gereken cevabı verdim.
Forumda özelden yazmışsın ona da cevap verdim.
Şimdi buradan da cevap veriyorum daha ne yapabilirim ?