Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | BotNet, Bot ve DDOS Korumalı | Otomatik VDS ve Minecraft Kurulumu

aslano01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunumda sadece kasmalar oluyor ve bunun sebebinin ram olduğunu biliyorum. Benim sizden yöne tek şikayetim destek sisteminizdeki çalışanlarınız.
Adamlara 3 gündür diyorum ki ram yetersiz yükseltmek istiyorum ne kadar bir fiyat farkı öderim halen bana şaka gibi sisteminizden memnun değil misiniz diye soru soruyor. Her cevap için bir gün bekliyorum. Şu destek sisteminizi bir elden geçirirseniz güzel olucak. Saygılar.

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucunumda sadece kasmalar oluyor ve bunun sebebinin ram olduğunu biliyorum. Benim sizden yöne tek şikayetim destek sisteminizdeki çalışanlarınız.
Adamlara 3 gündür diyorum ki ram yetersiz yükseltmek istiyorum ne kadar bir fiyat farkı öderim halen bana şaka gibi sisteminizden memnun değil misiniz diye soru soruyor. Her cevap için bir gün bekliyorum. Şu destek sisteminizi bir elden geçirirseniz güzel olucak. Saygılar.
Merhaba öncelikle bu durum için özür dilerim yapmak istediğiniz işlemi ve sistemdeki mail adresinizi yollarsanız en kısa sürede işlemi tamamlayalım

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hocam iyi güzelde lütfen şu forumda bi 10 15 tl verip sponsor veya satıcı tagı alın :) :)

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ayrıca samimiyetiniz içinde ayrıca teşekkürler üstadım o klavyedeki tuşlara basan arkadaşla görüşmek isterim :D

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uzak masaüstü mevcut mu?